Zkusenosti s koupi auta z Ebay,mobile.de,Autoscont24.de

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
minifisch
Pilot
Pilot
Příspěvky: 842
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: New Bubu
Kontaktovat uživatele:

Zkusenosti s koupi auta z Ebay,mobile.de,Autoscont24.de

Příspěvek od minifisch »

Ahoj jake ma kdo zkusenosti s koupi auta pres tyto stranky ?? Jsou auta co nabizeji opravdu ta co jsou na obrazkach nebo je to jenom fotka uplne jineho auta a jak se rika lakacka na penize ?? Diky za vase rady..
Chtel bych splasit nejake vw polo 1.4 Tdi nebo renault clio 1.5 dCi do 200 000 kc je lespi se obratit na nejakeho cloveka co taha auta nebo zkusit stesti sam ??
Narodil ses jako originál! Nezemři jako kopie! Fuck your life style...

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

Hlavne si dej pozor na nabidky z Anglie. Tvářej se že prodávaj auto z německa, ale momentálně pracujou nebo bydli v Anglii, budou chtít zálohu přes učet Western Banky. Je to podvod.
Poznáš to podle toho že to auto je perfektní a podezřele levny. :evil:
U nás na vsi se řiká, silnější pes mrdá.

Uživatelský avatar
himi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 364
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od himi »

Karfik píše:Hlavne si dej pozor na nabidky z Anglie. Tvářej se že prodávaj auto z německa, ale momentálně pracujou nebo bydli v Anglii, budou chtít zálohu přes učet Western Banky. Je to podvod.
Poznáš to podle toho že to auto je perfektní a podezřele levny. :evil:
presne! vcera jsem se jen tak ze cviku podival na autoscout.de. krasnej golf 4, super vybava. super cena. vecer jsem to sem chtel hodit, ale tema uz tu je.. napsal jsem odpoved. a zacal jsem si dopisovat z borcem.. psal ze je v anglii, ze se tam prestehoval s rodinou. kdyz jsem chtel vic fotek tak mel jen ty co byly na autoscout.de. v inzeratu bylo ze ma xenony (podle fotky vylozene ne), ze ma stresni okno (na fotkach ani omylem) a dalsi podezrele veci. uz mi to bylo jasne, tak jsem ho trochu zlobil. chtel samozrejme zalohu 25% predem, ze mi pak privezou auto az domu a budu mit 10dni na vraceni. napsal jsem mu ze chci auto videt, ze se na nej prijedu mrknout do londyna. a prej ze auto uz je zabaleny a pripraveny na transfer.. tot moje zkusenost. neco podobneho i na mobile.de. pak jsem si nasel v zahranicnich diskuzich spoustu dalsich pribehu podobnych podvodniku. pekne vymyslene pribehy.. na mobile.de maji upozorneni "No money in advance! A request to pay in advance is virtually always attempted fraud!".. uz se tu o tom kdysi psalo.
G III GT TDI AFN
G V BKD
G VII Variant GTD CUNA

Uživatelský avatar
stinger
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní Morava

Příspěvek od stinger »

Kupoval jsem karu pres mobile.de minuly rok a bez problemu. Ale prachy bych nedal z ruky ani za zlate prase. Dokud si to auto neomrknu, nesednu do nej a nepodepisu smlouvu, tak prodejce zadne prachy neuvidi. Obrat druhe tak, ze jim zblbnu hlavu neuveritelne lakavou nabidkou a pak mi budou zobat z ruky, to je hodne ucinny podvodnicky trik a spousta lidi na nej vzdycky naleti. Viz treba "nigerijske" dopisy na internetu.

Uživatelský avatar
minifisch
Pilot
Pilot
Příspěvky: 842
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: New Bubu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od minifisch »

ono to bude hlavne asi o nahode naco zrovna clovek natrefi ...
a ja bych tam stejnak sam nejel na blint neco koupit ...
Narodil ses jako originál! Nezemři jako kopie! Fuck your life style...

Uživatelský avatar
roman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od roman »

Ja nie som dovozca, ale kupoval som cez mobile.de už štyri autá. Pre seba a aj spolu s kamošom. Takže to čo píšete o tých podozrivo nádherných autách za mierne povedané - zaujímavé, smiešne ceny je určite pravda. Takým inzerátom sa treba iba vyhýbať, brať ich ako spestrenie pri surfovaní na mobile.de.
Moje skúsenosti: našiel som auto čo sa mi páčilo - telefonát predávajúcemu- podotýkam vždy to bol bazárnik, nikdy nie súkromná osoba. Pri telefonáte som si overil čo mi nebolo jasné a v prípade môjho záujmu som si dohodol termín do kedy mi auto podrží. Vždy sa dalo dohodnúť a auto mi jeden, max dva dni podržal bez platenia nejakej zálohy. A potom berieš eurá a páliš za autíčkom. Moje autá boli vždy z Nemecka. Tiež po úspešnom uzavretí kúpy mi vždy bazárnik vybavil, prevozné značky na auto. Kupoval som aj poškodené autá a tu bola taktiež ochota pri nakládke, prípadne keď som po vyplatení auta odišiel domov a následne sa pre auto zastavil známy s odťahovačkou. Teda moje skúsenosti sú myslím dobré, nenarazil som doposiaľ na niečo extra negatívne.
A čo sa týka ceny za takéto dovozové autá, tak myslím, že pre našinca - ost blok - je to stále najlepšia cesta ako si kúpiť ojazdené auto. Nehovoriac o tom ako vyzerá 3 - 5 ročné auto v Nemecku a ako u nás, stáčené km, údržba, atď. A taktiež výber je široký.
Takže neboj sa toho a konaj! :D

Uživatelský avatar
gLORCKY
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ...doma .. Cheb ? :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gLORCKY »

roman píše:Ja nie som dovozca, ale kupoval som cez mobile.de už štyri autá. Pre seba a aj spolu s kamošom. Takže to čo píšete o tých podozrivo nádherných autách za mierne povedané - zaujímavé, smiešne ceny je určite pravda. Takým inzerátom sa treba iba vyhýbať, brať ich ako spestrenie pri surfovaní na mobile.de.
Moje skúsenosti: našiel som auto čo sa mi páčilo - telefonát predávajúcemu- podotýkam vždy to bol bazárnik, nikdy nie súkromná osoba. Pri telefonáte som si overil čo mi nebolo jasné a v prípade môjho záujmu som si dohodol termín do kedy mi auto podrží. Vždy sa dalo dohodnúť a auto mi jeden, max dva dni podržal bez platenia nejakej zálohy. A potom berieš eurá a páliš za autíčkom. Moje autá boli vždy z Nemecka. Tiež po úspešnom uzavretí kúpy mi vždy bazárnik vybavil, prevozné značky na auto. Kupoval som aj poškodené autá a tu bola taktiež ochota pri nakládke, prípadne keď som po vyplatení auta odišiel domov a následne sa pre auto zastavil známy s odťahovačkou. Teda moje skúsenosti sú myslím dobré, nenarazil som doposiaľ na niečo extra negatívne.
A čo sa týka ceny za takéto dovozové autá, tak myslím, že pre našinca - ost blok - je to stále najlepšia cesta ako si kúpiť ojazdené auto. Nehovoriac o tom ako vyzerá 3 - 5 ročné auto v Nemecku a ako u nás, stáčené km, údržba, atď. A taktiež výber je široký.
Takže neboj sa toho a konaj! :D
.. mam taky takovou zkusenost .. nikdy jsem auta nevozil .. zadna zkusenost v tomhle smeru.. nasel jsem si auto na mobile.de telefon ujasnil sem si co a jak (mimochodem auto mi take bez zalohy podrzel pan bazarnik) pak uz to slo samo jel jsem pro nej do DE .. prohledl, zaplatil .. dovezl .. zaregistroval se na VW clubu :D .. taky myslim, ze vetsina aut z DE je v lepsim stavu a servisni knizka neni vyjimka jako u nas .. takze take mohu jen doporucit i pro normalniho cloveka je to v poho realizovatelne (pokud ma clovek 2 mozkove bunky a umi cist tak v poho) :D ja rozeznam jeste navic svetlo a tmu .. takze uplne v poho :D
..a jestli milovat svůj vůz, je hřích, ať jsem tedy hříšník !!! :D

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

Nemuze se hned rict ze jsou tam samy smejdi. Je tam mooooc poctivych prodejcu, ale bohuzel i moooc smejdu ktery zkousej vselijaky podvody. Je treba si dat bacha.
U nás na vsi se řiká, silnější pes mrdá.

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davwe »

ja si nasel golfa na autoscout24, byl to soukromej inzerat, zezacatku jsem moc neveril, ale nakonec naprosta spokojenost, vse probehlo hladce :) a byla domluvena vyrazna sleva uz telefonicky

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FError »

gLORCKY píše:
roman píše:Ja nie som dovozca, ale kupoval som cez mobile.de už štyri autá. Pre seba a aj spolu s kamošom. Takže to čo píšete o tých podozrivo nádherných autách za mierne povedané - zaujímavé, smiešne ceny je určite pravda. Takým inzerátom sa treba iba vyhýbať, brať ich ako spestrenie pri surfovaní na mobile.de.
Moje skúsenosti: našiel som auto čo sa mi páčilo - telefonát predávajúcemu- podotýkam vždy to bol bazárnik, nikdy nie súkromná osoba. Pri telefonáte som si overil čo mi nebolo jasné a v prípade môjho záujmu som si dohodol termín do kedy mi auto podrží. Vždy sa dalo dohodnúť a auto mi jeden, max dva dni podržal bez platenia nejakej zálohy. A potom berieš eurá a páliš za autíčkom. Moje autá boli vždy z Nemecka. Tiež po úspešnom uzavretí kúpy mi vždy bazárnik vybavil, prevozné značky na auto. Kupoval som aj poškodené autá a tu bola taktiež ochota pri nakládke, prípadne keď som po vyplatení auta odišiel domov a následne sa pre auto zastavil známy s odťahovačkou. Teda moje skúsenosti sú myslím dobré, nenarazil som doposiaľ na niečo extra negatívne.
A čo sa týka ceny za takéto dovozové autá, tak myslím, že pre našinca - ost blok - je to stále najlepšia cesta ako si kúpiť ojazdené auto. Nehovoriac o tom ako vyzerá 3 - 5 ročné auto v Nemecku a ako u nás, stáčené km, údržba, atď. A taktiež výber je široký.
Takže neboj sa toho a konaj! :D
.. mam taky takovou zkusenost .. nikdy jsem auta nevozil .. zadna zkusenost v tomhle smeru.. nasel jsem si auto na mobile.de telefon ujasnil sem si co a jak (mimochodem auto mi take bez zalohy podrzel pan bazarnik) pak uz to slo samo jel jsem pro nej do DE .. prohledl, zaplatil .. dovezl .. zaregistroval se na VW clubu :D .. taky myslim, ze vetsina aut z DE je v lepsim stavu a servisni knizka neni vyjimka jako u nas .. takze take mohu jen doporucit i pro normalniho cloveka je to v poho realizovatelne (pokud ma clovek 2 mozkove bunky a umi cist tak v poho) :D ja rozeznam jeste navic svetlo a tmu .. takze uplne v poho :D
hmm.. velmi akční příběh plný napětí, vzrušení, lásky i tančících skřítků :lol: :lol: :lol:
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

Uživatelský avatar
T4
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T4 »

někdy stačí na takové podezřelé auto (inzerát) vytočit to číslo telefonu,co je u inzerátu uvedeno,pokud zazvoní,bude to OK,pokud se ozve taková ta hláška,že číslo je nesprávné - je to bouda

a pokud u inzerátu není tel.č. uvedeno vůbec,tak se o to ani nezajímat,bude to odstěhovanej Němec v Anglii :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

jj taky jsem privezl 2 auta (passat) a maximalni spokojenostm o stavu ani nemluve...takze pro auta uz jedine do deutschlandu :wink:

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

já když jsem hledal nějaký auto na mobile.de tak jak byla super cena i stav tak byl majitel v anglii :) a poslal vždycky srcervoucí příběh jak mu někdo umřel a on nemá obě nohy tak se toho auta, ač ho zdědil, musí zbavit! (trošku jsem to přehnal ale je to tak) no a podobný keci! Hlavně mě dostávalo, že jsou všichni v anglii!
Pokud se chceš vyhnout nějakejm šejdířům, tak bych volil nějaký auto z bazaru a priváty bych vinechal! ale samozřejmě určitě nejsou všechny priváty podvody...
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Master »

jhn píše:já když jsem hledal nějaký auto na mobile.de tak jak byla super cena i stav tak byl majitel v anglii :) a poslal vždycky srcervoucí příběh jak mu někdo umřel a on nemá obě nohy tak se toho auta, ač ho zdědil, musí zbavit! (trošku jsem to přehnal ale je to tak) no a podobný keci! Hlavně mě dostávalo, že jsou všichni v anglii!
Pokud se chceš vyhnout nějakejm šejdířům, tak bych volil nějaký auto z bazaru a priváty bych vinechal! ale samozřejmě určitě nejsou všechny priváty podvody...
Ja jsem si naopak rikal, ze u soukrome osoby (ale rozhodne pravy Nemec - to se dle telefonatu a jmena poznat da :-) ) to bude jistejsi...

Uživatelský avatar
minifisch
Pilot
Pilot
Příspěvky: 842
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: New Bubu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od minifisch »

Ok ,diky vsem a jeste mam jeden dotaz jak dlouho priblizne trva vyrizeni vsech formalit ?? (prihlaseni,technicka atd.)
Narodil ses jako originál! Nezemři jako kopie! Fuck your life style...

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“