Lesteni kol

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
HanzDj
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 362
Registrován: 25.12.2007 12:51

Re: Lesteni kol

Příspěvek od HanzDj »

asi by mě brzo začli bolet ruce od broušení :roll:
DÍLY SE SLEVOU 30%+
Diagnostika VW-group

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Lesteni kol

Příspěvek od Mathyas »

pastu na údržbu leštěných dílů můžu nabídnout.
Meguiars NXT Generation All Metal Polysh - 150ml - 340.-CZK
Aplikuje se ručně, jednou za čas a spotřeba není velká. Je určená pro všechny kovy. Krásně leští povrch a čistí od oxidace a mikroškrábanců. Co je nejdůležitější, má antikoro účinky. Mám ji vyzkoušenou na mnoha aplikacích a zatím mám jen skvělé výsledky.
Na kanáldekly tuto pastu používá uživatel petulka. Ve svém threadu má i fotky jak to vypadá po aplikaci.

Pokud by někdo měl o ni zájem mám jich celkem dost skladem.
Přílohy
mg7-l.jpg
mg7-l.jpg (18.09 KiB) Zobrazeno 924 x
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel

Pořádání tématických školení JAK NA TO.

Profesionální služby v oblasti rozleštění a ošetření vozidel

Nevíte si rady s péčí o Váš vůz? Kontaktujte mě

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Lesteni kol

Příspěvek od Mathyas »

Jinak dřív jsem se leštěním kol bavil a je to super zábava jak nevykysnout přes zimu. Černej jak dobytek, ruce na kašu, přiotrávenej hliníkem. Jde o to jestli ta paráda za to opravdu stojí. :mrgreen:
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel

Pořádání tématických školení JAK NA TO.

Profesionální služby v oblasti rozleštění a ošetření vozidel

Nevíte si rady s péčí o Váš vůz? Kontaktujte mě

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: Lesteni kol

Příspěvek od VWmathes »

zdravim panove tak jsem se dotoho taky pustil a kamard me pujcil takocou pastu nemecke vyroby jmenuje se AKO polish ..... vysledek? nadherne vylesteno do chromu:) bohuzel zatim jen jedna BBS poklicka tak se ptam? nevite kde to sehnat? je to opravdu bezkonkurencni vecicka :wink:
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Uživatelský avatar
Pino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá..

Re: Lesteni kol

Příspěvek od Pino »

Trochu se tu z te zakladni otazky odbocilo.Az natolik,ze kola uz bych mel v patek privezt,hodim foto.. :wink: Mimochodem,ten AKO polish maji na Ebayi,ted jsem na to koukal,cena cca do 350 i s postovnym.

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: Lesteni kol

Příspěvek od VWmathes »

Pino píše:Trochu se tu z te zakladni otazky odbocilo.Az natolik,ze kola uz bych mel v patek privezt,hodim foto.. :wink: Mimochodem,ten AKO polish maji na Ebayi,ted jsem na to koukal,cena cca do 350 i s postovnym.
prave ja to taky nasel jen u nasich sousedu v NDR :roll: :wink: a odtud se me to moc objednavat nechce :roll:
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Uživatelský avatar
Pino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá..

Re: Lesteni kol

Příspěvek od Pino »

Hotovo a jak psal malejpeta,tak,me jako obludy neprijdou:lol:(a prosim vas,nikdo mi nepiste,ze to u toho auta vypada blbe a ze je tam nizky profil a podobne chytraciny,je to u auta jen postavene jen jen pro predstavu,dekuji) :roll:
Přílohy
Kola 1.jpg
Kola 2.jpg
Kola 3.jpg

Uživatelský avatar
Adham
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2735
Registrován: 30.12.2007 13:33
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lesteni kol

Příspěvek od Adham »

vypadá to luxusně chlape 8O :!:
Obrázek

Uživatelský avatar
Pino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá..

Re: Lesteni kol

Příspěvek od Pino »

Adham píše:vypadá to luxusně chlape 8O :!:
Od tebe me kompliment velice tesi,obdivoval jsem na tvem aute jak ty paprskova kola ,tak Tomasony,dekuji.

Uživatelský avatar
Adham
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2735
Registrován: 30.12.2007 13:33
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lesteni kol

Příspěvek od Adham »

já mám na autě pětipaprsky Ronal,Thomasony ma cendler 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
Pino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá..

Re: Lesteni kol

Příspěvek od Pino »

Adham píše:já mám na autě pětipaprsky Ronal,Thomasony ma cendler 8)
Aspon jsem nebyl uplne mimo misu :lol:

jangeltner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 22.11.2007 09:36
Bydliště: KARVWINÁ

Re: Lesteni kol

Příspěvek od jangeltner »

mas to opravdu peknyy chlape nemit novy litaky ktere jsou samozřejme lestene tak to necham udelat a na kolk te to vyšlo ??

Uživatelský avatar
Pino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá..

Re: Lesteni kol

Příspěvek od Pino »

Puvodne jsem sehnal typka,ktery mi slibil vsechna kola vylestit za 3500.- coz je super cena.Po tydnu,co jsem to u nej mel v nejakem prdelakove mi volal,at si pro kola prijedu,ze ma nejake problemy a ze se stehuje a buhvico a tak jsem si pro kola jel.Stalo me to ropu a dal jsem mu 500,-protoze mi prislo,ze na kolech neco udelal.Jedno lehce rozlestene a jedno na hrubo zbrousene.Tak jsem volal do Plzne a poslal foto kol s dotazem na cenu.Fotka byla jen ilustracni,nekde jsem ji splasil na netu.Pry 1450,-ks celni plochy.Byl jsem rozhodnuty.To jsem ale nevedel,ze do celnich ploch nepatri plochy mezi paprsky.Dalsich X telefonatu a skoncili jsme na 2200,-za komplet celni stranu 1-noho kola.Dalo mi dost premysleni,jestli ano nebo ne,ale vzhledem k tomu,ze jsem uz jednou lestena kola mel,tak jsem uz vedel,ze to udela hodne parady.Kola jsem koupil dobre a obuta,tak jsem se rozhodl pro lesteni.Shodou nahod si kamaradka nedavno vzala za manzela kluka,ktery pochazi ze stejneho mesta u Plzne jako pan Lestic a tak slovo dalo slovo a ochotne mi je tam odvezl.Pro me uspora za naftu.Pan lestic ale volal,ze ten kutil,ktery kola mel predtim,je pekne posral.a to uz jsem zacinal byt pekne nasrany,tak se ptam,jestli to udela nebo ne a kolik chce navic.Nooooo,ja neviiim,je to na hovnoooo atd atd.Telefonaty zhruba tak na tyden :oops: Nakonec jsme se dobrali k castce 500,-za kazde posrane kolo.Takze celkem 9800,-.Po telefonu se mi zdalo,ze se mu do toho

Uživatelský avatar
Pino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá..

Re: Lesteni kol

Příspěvek od Pino »

vubec nechce,tak jsem se logicky ptal,jestli se mu do toho chce nebo ne a ze si to tedy odvezu.Vic jak tech 9800,-uz jsem nebyl ochoten dat.Tak jsme se nakonec dohodli,ze to udela..Vim,ze je to ranec,ale abych si to zase vezl zpatky a vozil to zase nekomu jinemu,na to jsem nemel nervy.Pak jsem 1x tydne zavolal jak se to hybe a asi po trech nebo ctyrech tydnech bylo hotovo..ufffff.Ted se jeste vyrabeji duralove lestene poklicky a bude to komplet.Byly to nervy,ale KOLA DELAJI AUTO...

Uživatelský avatar
Petřík
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3894
Registrován: 22.04.2008 20:21
Bydliště: LoW Ride City

Re: Lesteni kol

Příspěvek od Petřík »

Ahojhky mas to super :)

Tyhle kola jsou klasika :)

Klukum se nelii jen proto,ze to jsou ze Supa kola,ale jinak je melo treba TT nebo A8 a v nemecku ej to trhak to mit lestene :)

Za me 1 ...Fakt Super :)

Takze to bylo ale delany rucbne ne strojne ?? :)
Přílohy
Strojne lestene kolo :)
Strojne lestene kolo :)
Lestene strojne TT :)
Lestene strojne TT :)
GTI16v / OEM+ / VWgroup ♥

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“