Problem s autoradiom

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
spaWner
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 20.02.2009 22:33

Problem s autoradiom

Příspěvek od spaWner »

Nedavno som pocuval CD v mojom Touaregu, hlasitost bola asi na polovicu a zrazu mi prestali hrat basy, a neviem so s tim, som si myslel ze sa mohla zahriat nejaka poistka alebo nieco ale ono to nejde stale, hraju mi len vysky a stredy ale basy ani nahoodou. Neviete mi niekto poradit mam tam original autoradio aj s velkym navigacnym.

miskoos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 17.04.2008 17:38
Bydliště: Poprad/Brno

Re: Problem s autoradiom

Příspěvek od miskoos »

Skus skontrolovat ci si si neprepol dsp na talk potom to hra o nicom, ja uz som sa zlakol na nasom ked sme ho dovoezli ci to nevie hrat a ked to ams dobre nastavene dobre tak by to mohol byt problem s dsp

spaWner
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 20.02.2009 22:33

Re: Problem s autoradiom

Příspěvek od spaWner »

miskoos píše:Skus skontrolovat ci si si neprepol dsp na talk potom to hra o nicom, ja uz som sa zlakol na nasom ked sme ho dovoezli ci to nevie hrat a ked to ams dobre nastavene dobre tak by to mohol byt problem s dsp

ale ja som nic nenastavoval len basy stredy a vysky a basy mi prestali hrat po mesiaci same od seba v polovici pesnicky, ale aj tak vyskusam, dik

Odpovědět

Zpět na „Touareg“