Zkusenosti s koupi auta z Ebay,mobile.de,Autoscont24.de

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
T4
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T4 »

minifisch píše:Ok ,diky vsem a jeste mam jeden dotaz jak dlouho priblizne trva vyrizeni vsech formalit ?? (prihlaseni,technicka atd.)
za systému který platil do konce června,jsem to zvládnul třeba za 4 hodiny,od měření emisí,TK,pojištění a úřadu vč.RZ...ale co bude teď,zatím ještě nikdo neví
Obrázek

Uživatelský avatar
minifisch
Pilot
Pilot
Příspěvky: 842
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: New Bubu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od minifisch »

T4 píše:
minifisch píše:Ok ,diky vsem a jeste mam jeden dotaz jak dlouho priblizne trva vyrizeni vsech formalit ?? (prihlaseni,technicka atd.)
za systému který platil do konce června,jsem to zvládnul třeba za 4 hodiny,od měření emisí,TK,pojištění a úřadu vč.RZ...ale co bude teď,zatím ještě nikdo neví
takze uz se nemusi jak jsem nekde slysel do znackoveho autorvisu ktery opravuje ten automobil aby udelaly prohlidku vozu a pak se teprve mohlo na technickou a prihlasit to na urade ??
Narodil ses jako originál! Nezemři jako kopie! Fuck your life style...

Dovozce_Vlada
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.12.2012 23:38

Re: Zkusenosti s koupi auta z Ebay,mobile.de,Autoscont24.de

Příspěvek od Dovozce_Vlada »

Já mám jen ty nejlepší zkušenosti, jak je správně uvedeno, mobile.de vlastní Ebay a dělají fakt byznys poctivě. Tady http://www.mobile.de/cz" onclick="window.open(this.href);return false; je taky návod jak všechno vyřídit a registrovat auto z Německa v ČR. Není to těžké a zvládneš to, já takhle registroval už pár aut :)

Uživatelský avatar
T4
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti s koupi auta z Ebay,mobile.de,Autoscont24.de

Příspěvek od T4 »

Dovozce_Vlada píše:Já mám jen ty nejlepší zkušenosti, jak je správně uvedeno, mobile.de vlastní Ebay a dělají fakt byznys poctivě. Tady http://www.mobile.de/cz" onclick="window.open(this.href);return false; je taky návod jak všechno vyřídit a registrovat auto z Německa v ČR. Není to těžké a zvládneš to, já takhle registroval už pár aut :)
ono před šesti lety to bylo možná všechno trochu jinak

mimochodem - dík za tvůj první příspěvek :wink:
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“