ELEKTRO, KABELY: výměna kabelů (dveřní průchodky) apod., ...

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: ELEKTRO, KABELY: výměna kabelů (dveřní průchodky) apod., ...

Příspěvek od kazbic »

marasoba

Též odesláno :wink:
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
marasoba
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 402
Registrován: 17.02.2008 21:16
Bydliště: okr. Benešov

Re: ELEKTRO, KABELY: výměna kabelů (dveřní průchodky) apod., ...

Příspěvek od marasoba »

To kazbič

Díky moc, už to študuju :wink: :158:
VW Sharan 1,9TDI 81kW AFN, r.v.1997, bílý, začíná hlodat zub času, sviňa - tak už dohlodal.
VW Sharan 1,9TDI 85kW BVK r.v.2008, tmavě modrý, zub taky hlodá 😁

Uživatelský avatar
mokras
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 19.10.2008 10:04
Bydliště: Chýně (Praha Západ)
Kontaktovat uživatele:

Re: ELEKTRO, KABELY: výměna kabelů (dveřní průchodky) apod., ...

Příspěvek od mokras »

Zdravim hoši, tak jsem již asi měsíc majitelem Sharánka a zatím spokojenost až na závadu, kterou tady popisujete, tj.přelámaný dráty v průchodkách zadních dveří! (Úžasná věc, spínačem na světla jsem skorem nastartoval motor!) Zatím jsem se s touto závadou u jiného auta nesetkal v čem je problém - dlouhý průchodky, tvrdý dráty, či co? Všechny Golfy co jsem měl byly v poho, tak kurňa kde udělali chlapci z VW chybu? Kde ty kabely nakupujou? Dráty jsem pospojoval trubičkovejma spojkama, zatavil a doufám, že to vydrží. Zajímavá věc, že jedno jestli je to starej nebo novej model, brácha to měl na Alhambře I. taky. Tak co mě ještě čeká?!
Jinak forum bezva, jak u motorkářů! Páček!

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: ELEKTRO, KABELY: výměna kabelů (dveřní průchodky) apod., ...

Příspěvek od pistahufnagl »

tak vítej mokrasi. tož co tě ještě čeká - že by zase přelámaný dráty, ale tentokrát u pátých dveří.
Jinak ti přeju ať nic, jen pravidlený servis. Tak ať se ti tu líbí.
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

camelka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 11.08.2008 21:40
Bydliště: Děčín

Re: ELEKTRO, KABELY: výměna kabelů (dveřní průchodky) apod., ...

Příspěvek od camelka »

to Kazbic :

Děkujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů - už jsem si tu předtím něco stáhla,ale není nad dobrou radu :ura1:
Camelka+Spisi+DeeDee=Cherry

lukin007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 07.10.2008 17:45
Bydliště: Plzeň

Re: ELEKTRO, KABELY: výměna kabelů (dveřní průchodky) apod., ...

Příspěvek od lukin007 »

ahoj chlapi,
tak uz je to taky tady (dalo se to cekat Ala uz ma nalitano 240tkm) musim vymenit ty kabliky - koukal jsem na ne u tech pruchodek - pujdou vsecky dvere, dokonce uz puvodni majitel je opravoval, bohuzel dost amatersky - jen pretocil nejakou nekvalitni izolackou... takze ta uz je samo zas rozlepena a autiko si dela co chce :? (samovolny otvirani nadrze, central obcas funkcni na ruznych dverich a podobny lahudky).
Tak mam nekolik otazek - jaky prurez tech lanek mam koupit? Kde je idealni je napojit? Ten pin konektor, o kterem mluvite je vzdy ve dvernim sloupku? Jak u zadnich tak u prednich? Takze ideal pokracovat nejak od nej? Nej reseni mi prijde to Pistovo, ale nevim jestli bude realizovatelny i u bocnich dveri, asi to kazopadne znamena sundat tapecy ze dveri a pak zacit napojovat? Delat to u tej pruchodky by asi bylo dost maso...
Uff, to sem se rozepsal :) kazdopadne diky moc za podnety :)

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: ELEKTRO, KABELY: výměna kabelů (dveřní průchodky) apod., ...

Příspěvek od michall »

Průřez ? No ideálně takový, jako je origo vodič. Dá se to vyčíst ze schémat.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
ajo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 26.09.2007 21:03
Bydliště: Prešov

Re: ELEKTRO, KABELY: výměna kabelů (dveřní průchodky) apod., ...

Příspěvek od ajo »

Tak už som aj ja riešil pretrhnutý drot u zad. dverach za vodičom. Bol to ten, ktorý zamyka dvere. Kto vie, koľko krat som auto nechal na parkovisku neuzamknuté. Prišiel som na to len nahodou, keď som uzamkol auto z vnutra. Všetko ostatne na dverach fachalo. Predhadzajuci majiteľ to už tiež riešil, žiadný zázrak.
Obrázek

romv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 14.03.2009 20:23
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: ELEKTRO, KABELY: výměna kabelů (dveřní průchodky) apod., ...

Příspěvek od romv »

Dobrý den, chtěl bych jsem se Vás zeptat na tuto věc. Mám jedničkovýho rodináče a sehnal jsem si do něj tapec a elektriku z dvojkovýho. Jde mi hlavně o zapojení elektriky v předních dveří. Kompletní ovládání (dveře, zrcátka atd..). Bude stačit, když prohodim pouze kabely ve dveřích nebo se musí dělat ještě nějaké dodatečné úpravy? Děkuji za rady. Roman

Uživatelský avatar
Tommate
Profík
Profík
Příspěvky: 1002
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: 3nec

Re: ELEKTRO, KABELY: výměna kabelů (dveřní průchodky) apod., ...

Příspěvek od Tommate »

s elektrikou nevím, snad bude někdo vědět, jen by mne zajímalo jak ti tam bude sedět ten tapec z dvojky, hlavně myslím s jak to lícuje s palubkou, už jsi to zkoušel?

romv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 14.03.2009 20:23
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: ELEKTRO, KABELY: výměna kabelů (dveřní průchodky) apod., ...

Příspěvek od romv »

Tommate píše:s elektrikou nevím, snad bude někdo vědět, jen by mne zajímalo jak ti tam bude sedět ten tapec z dvojky, hlavně myslím s jak to lícuje s palubkou, už jsi to zkoušel?
..úplně přesně to nesedí, už jsem to viděl, ale není to tak hrozný a když o tom nevíš, tak si toho nevšimneš..

Uživatelský avatar
jarouch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ELEKTRO, KABELY: výměna kabelů (dveřní průchodky) apod., ...

Příspěvek od jarouch »

Mám stejný problém s těma kabelama v průchodkách. Začli mi samovolně blikat blinkry a nešlo zamykání. Ani dálka,ani manuálně. Kabely jsem prošel,proletoval,zaizoloval. Všechno už funguje,ale přestalo fungovat dálkové zamykání. Centrál přes zámky funguje,i alarm se zapne,ale dálkáčem to ani nehlesne.. Nevíte někdo,čím by to mohlo být? Napadlo mě jestli to nemůže mít něco společného s tím,když jsem nato šáhnul pájkou..?

Uživatelský avatar
Bandog
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1439
Registrován: 19.11.2008 18:21
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: ELEKTRO, KABELY: výměna kabelů (dveřní průchodky) apod., ...

Příspěvek od Bandog »

jarouch

co máš za auto? I. nebo II.? Něco podobného měl na Sharanu I. klubák Kevan a stačilo jen vyměnit pojistku, která se na oko tvářila jako dobrá, ale ve skutečnosti byla po smrti........pohledej pojistky a kdyby to nezabralo tak budeš muset asi sesynchronizovat klíče.......máš dálku origo nebo dodělávanou?

Uživatelský avatar
jarouch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ELEKTRO, KABELY: výměna kabelů (dveřní průchodky) apod., ...

Příspěvek od jarouch »

Sharan II,TDI 85 kW.Origo ve sklopném klíčku..

Uživatelský avatar
Bandog
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1439
Registrován: 19.11.2008 18:21
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: ELEKTRO, KABELY: výměna kabelů (dveřní průchodky) apod., ...

Příspěvek od Bandog »

Tak to budeš muset sesynchronizovat..........nevím, jak ti poradit jinak, než že si stáhni návod "Jak na to SAG II." a tam by mohl být návod jak to poladit........ale doufám, že třeba poradí i zkušenější kolegové, kteří už toto řešily a zdárně vyřešily. U jedničky vím jak na to, ale u dvojky jsem bezradnej.......takže promiň

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“