Otevírání víka kufru

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od Mára_VR6 »

Jde to u všech varošů... A cena?? - vždyť to Barthez píše :roll: okolo 10t
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Lukasek_B6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 21.09.2008 16:29
Bydliště: Praha

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od Lukasek_B6 »

no myslel jsem jestli to jde někde jinde než ve vw za těch 10 talířů
Lukáš :)

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od pásovec »

Desítka není podle mě moc za takovou parádičku :mrgreen:
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukasek_B6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 21.09.2008 16:29
Bydliště: Praha

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od Lukasek_B6 »

To né ale s malým dítětem není moc peněz nazbyt :( ale budu šetřit :)
Lukáš :)

Uživatelský avatar
Hithlum
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 25.02.2009 23:15
Bydliště: Orlické hory || Praha

Víko kufru-limuzína.

Příspěvek od Hithlum »

Zdravím všechny.
Zhruba měsíc mám tu čest jezdit svým pašíkem, je to limuzína RV 2006, kupoval jsem ho s 53000tis. km.

Jen mě zajímá jak je to s automatickým otevíráním kufru, když ho otevřu pomocí ovladače víko jen lehce povyskočí, někde jsem četl že má vyjet celé nahoru, ale že když je zima tak to moc nefunguje. Tak bych chtěl vědět zda-li se opravdu celé standartně otevírá (to by se mi moc líbilo).

...Jinak když je hodně pod nulou tak kufr neotvírám vůbec, raději si dám věci na zadní sedačku, popř. do kufru to nacpu tak, že sklopím zadní sedačky jelikož zámek jak se otevře už nezacvakne a nebaví mě jezdit s otevřeným kufrem....:-)

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Víko kufru-limuzína.

Příspěvek od re5pekt »

Ahoj, staci trochu zapatrat a je to 8) :lol:
Tady je link, kde se muzes dozvedet vic. Jinak je to celkem bezne u nasich pasatu, ze se v zime viko neotvira, ale jak se oteply, tak jde zase nahoru :)

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=131&t=88786" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
BigMac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od BigMac »

pásovec píše:Desítka není podle mě moc za takovou parádičku :mrgreen:
Mám elektrické otevírání víka kufru u Variantu, ale je s ním jedna nedořešená starost. Pokud máte do zásuvky tažného zařízení zapojený přívěs, tak auto vyhodnotí možnou kolizi víka s přívěsem a jednoduše odmítne otevřít víko kufru. Pouze jej odemkne a nechá na člověku ten píst přetáhnout do poloviny a potom už zbytek do-otevře. Manželka by takovou sílu nevyvinula. Když to dělám já, tak mám pocit, jako bych tomu autu ubližoval. Ve VW to řešili na různých místech, ale na nic nepřišli. Doplňuji, že to otevírání i tažné zařízení mám z výroby. Pokud by se našel někdo, kdo se s tímto problémem už setkal a zná případné řešení, budu za něj rád...
1998 Polo 1.9 D 47kW
2002 Golf 1.9 TDI 96kW
2004 Polo 1.2 47kW
2007 Passat 2.0 TDI 125kW
2012 Golf 1.2 TSI 77kW

Uživatelský avatar
prosa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 318
Registrován: 12.05.2008 12:59
Bydliště: Dobřichovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od prosa »

taky bych si to tam chtěl dodělat... je to velká parádička.. budu se muset po tom kouknout.

Chlapi, mám dotaz.. Jak je na klíčku otevření kufru, tak vám se to otevře? Já to můžu mačkat, držet a nic mi to nedělá. Nebo je to kvůli tomu, že tam nemám ten motůrek?

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od TNT »

To tlacitko slouzi pro odemknuti kufru, kdyz je auto zamceny. Pak se jen bouchne vratama a zase se to zamkne. Je to dobry treba kdyz jedes s nakupem nebo necim co chces nalozit do kufru. Abys nemusel otevirat cely auto (a nedaval jsi tim sanci pripadnym nenechavcum), otevres si jen kufr, u kteryho stojis. :wink: Jestli ti to nejde, tak je treba zmenit kodovani RJ.

Btw to otevirani dodelat lze, ale otazka je, jestli se to za takovy prachy vyplati.:)
Koukni TADY, treba ti to pomuze. :wink:

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od mrmaryII »

TNT píše:To tlacitko slouzi pro odemknuti kufru, kdyz je auto zamceny. Pak se jen bouchne vratama a zase se to zamkne. Je to dobry treba kdyz jedes s nakupem nebo necim co chces nalozit do kufru. Abys nemusel otevirat cely auto (a nedaval jsi tim sanci pripadnym nenechavcum), otevres si jen kufr, u kteryho stojis. :wink: Jestli ti to nejde, tak je treba zmenit kodovani RJ.

Btw to otevirani dodelat lze, ale otazka je, jestli se to za takovy prachy vyplati.:)
Koukni TADY, treba ti to pomuze. :wink:

Fuuuu, vychadza to na viac ako 630€. Je to parada, ale za tie prachy to asi nestoji. To si nasetrim radsej na RNS 510 :)
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
krucinal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 10.04.2008 21:23
Bydliště: Třeboňsko

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od krucinal »

mrmaryII píše:
TNT píše:To tlacitko slouzi pro odemknuti kufru, kdyz je auto zamceny. Pak se jen bouchne vratama a zase se to zamkne. Je to dobry treba kdyz jedes s nakupem nebo necim co chces nalozit do kufru. Abys nemusel otevirat cely auto (a nedaval jsi tim sanci pripadnym nenechavcum), otevres si jen kufr, u kteryho stojis. :wink: Jestli ti to nejde, tak je treba zmenit kodovani RJ.

Btw to otevirani dodelat lze, ale otazka je, jestli se to za takovy prachy vyplati.:)
Koukni TADY, treba ti to pomuze. :wink:

Fuuuu, vychadza to na viac ako 630€. Je to parada, ale za tie prachy to asi nestoji. To si nasetrim radsej na RNS 510 :)

Jen pro inspiraci.
http://aukro.cz/item602276003_nova_navi ... s_510.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od romanx »

marman píše:ak já jsem měl naprosto stejnej problém s tím kufrem,vyřešil jsem to výměnou stálo to zhruba 2000,- a jak říkají ostatní v zimě to stejně neotevírá.
Jedině po delší jízdě až se auto uvnitř prohřeje.Jinak v létě to nemá chybu.
Já dal nový plynovky tak teď jde jak po másle a dost lidí na to čumí když něco nesu a kufr se sám zvedne ale trochu mi děsí jak tu někdo psal že se mu otvírá i při 25°C .....já myslel že je to jen zimní záležitost......

Uživatelský avatar
NumeroUno
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 25.12.2008 15:31
Bydliště: Praha

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od NumeroUno »

re5pekt píše:presne tak, cim vetsi zima, tim mene to funguje, takze na jare se ti to otevre :mrgreen:
KONEČNĚ, když je auto na sluníčku, tak se kuft otevírá sám až nahoru :D

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od Barthez »

NumeroUno píše:
re5pekt píše:presne tak, cim vetsi zima, tim mene to funguje, takze na jare se ti to otevre :mrgreen:
KONEČNĚ, když je auto na sluníčku, tak se kuft otevírá sám až nahoru :D
No to je na posrání :-(
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od re5pekt »

NumeroUno píše:
re5pekt píše:presne tak, cim vetsi zima, tim mene to funguje, takze na jare se ti to otevre :mrgreen:
KONEČNĚ, když je auto na sluníčku, tak se kuft otevírá sám až nahoru :D
No vidis, staci si pul roku pockat a jde to :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Me osobne to nejak extra nevadi, kdyz se neotevra, tak si ho otevru rukou no

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“