Jaký žarovky G4, typ, značka, zkušenosti?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cpt._Hunter
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3968
Registrován: 11.10.2008 18:22
Bydliště: Ostrava

Re: Zarovky

Příspěvek od Cpt._Hunter »

Bílé LED parkovačky, ale ty jsou na tom s životností dost bídně, alespon ty na které jsem natrefil já :(
Tak jsem je vyhodil a zatím tam mám obyčejné...
!!! Podstatou všeho je nafta !!!
My silver-gray TDI a tak trošku .:R http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=108998" onclick="window.open(this.href);return false;

Detailing-Obchod.cz - autokosmetika Autoglym, Dodo Juice a vůně California Scents

Uživatelský avatar
tomakony
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 02.10.2008 19:29
Bydliště: Hodonín

Re: Zarovky

Příspěvek od tomakony »

Cpt._Hunter píše:Já mám ty Night breakery a jsou dobré, neřekl bych že je o 90% víc světla jak uvádějí :lol: , ale jsem spokojený sada 2ks mě vyšla na 725,-
Jak dlouho ti slouží? Váhám mezi nighty a silverstary... nighty prý rychle odchází a ta svítivost o moc lepší, než u silverstarů, snad není...
Obrázek

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Zarovky

Příspěvek od molczik »

FikinD píše:Kdyz už řešíte žárovky tak čím nahradit parkovačky aby svítili bíle a ne žlutě?nebo jako xenon 6000K?
Díky
Philips vyrábí 5W žárovečky, jsou celý modrý ale svítí bíle. Já je mam na autě a vypadá to o mco líp než klasický žluťáky.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Cpt._Hunter
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3968
Registrován: 11.10.2008 18:22
Bydliště: Ostrava

Re: Zarovky

Příspěvek od Cpt._Hunter »

tomakony píše:
Cpt._Hunter píše:Já mám ty Night breakery a jsou dobré, neřekl bych že je o 90% víc světla jak uvádějí :lol: , ale jsem spokojený sada 2ks mě vyšla na 725,-
Jak dlouho ti slouží? Váhám mezi nighty a silverstary... nighty prý rychle odchází a ta svítivost o moc lepší, než u silverstarů, snad není...
Mám je cca od půlky prosince 08 a zatím v poho, nevím jak svití silverstary tak je s něma nemůžu porovnat, ale jsou rozhodně lepší než obyčjné (ani nevím co jsem tam měl před tím za No Name).
!!! Podstatou všeho je nafta !!!
My silver-gray TDI a tak trošku .:R http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=108998" onclick="window.open(this.href);return false;

Detailing-Obchod.cz - autokosmetika Autoglym, Dodo Juice a vůně California Scents

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Re:

Příspěvek od Skrat-G4 »

DOPORUČUJI PHILIPS

Uživatelský avatar
Havlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 320
Registrován: 12.04.2008 20:44
Bydliště: Strakonicko

Re: Zarovky

Příspěvek od Havlos »

Dej tuty a maš to i s parkovačkama

Žárovky PHILIPS BlueVision H7 55W 2ks + 5W 2ks
philips.jpg
799 Kč s DPH

ks
PHILIPS BlueVision H7 55W 2ks + 5W 2ks
-bílé denní světlo v nočních podmínkách o barevné teplotě 4000°K.
-pro všechny atmosférické podmínky,pro celou sezónu a zvláště pak pro noční jízdu.
- dodáváno v paticích H1,H3,H4,H7,HB3,HB4, pro snadnou výměnu za originál žárovku
V sadě 2x H7 + 2x 5W do obrysových světel.
Bílé světlo Blue Vision podporuje zvýšenou pozornost řidiče a způsobuje,že noční jízda je méně namáhavá.Lepším osvětlením dopravních značek a dopravních zařízení přispívá k větší bezpečnosti a komfortu jízdy.

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: Zarovky

Příspěvek od roti »

taky jsem spekuloval nad xenonama, ale pripadne mi to jako zverstvo vuci ostatnim ridicum! ty h7 v cire optice sviti super.
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: Zarovky

Příspěvek od roti »

FikinD píše:Kdyz už řešíte žárovky tak čím nahradit parkovačky aby svítili bíle a ne žlutě?nebo jako xenon 6000K?
Díky
v aute ma parkovacky diody a sviti bilomodre. pak tu mam par parkovacek s modrou bankou, ty co jsou v passatech, superbech,...
Přílohy
P1200470.jpg
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
MVORCA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 26.10.2008 12:01

Re: Zarovky

Příspěvek od MVORCA »

Taky používám Osram Night Breakery a souhlasím, mají lepší svítivost ( o 90% to asi nebude :D ), ale svítí líp a dál něž ty původní - světlo je bělejší. Jsem s nima spokojený - mám je půl roku. V noci i v mlze pohoda.
...kde je vůle, tam je i cesta...

Uživatelský avatar
Watty
Pilot
Pilot
Příspěvky: 869
Registrován: 23.01.2009 07:18
Bydliště: Praha-východ

Re: Re:

Příspěvek od Watty »

Skrat-G4 píše:DOPORUČUJI PHILIPS
Přidávám se, já osobně měl ve své stodvacítce Bluevision od philipse, samo v H4 i s parkovačkama, dlouho jsem váhal ptž cena žárovek nebyla daleko od ceny vozu :mrgreen: .
S modrým světlem neměly nic společného, svítily do bíla, ale o hodně lépe než klasické, světelný kužel se prodloužil a i za deštivého počasí bylo dobře vidět, s čímž je potřeba počítat. Spousta lidí chce aby jejich žárovky svítili co nejvíce do modra, ale jak je známo, čím víc kelvinů, tím míň lumenů, a čím je světlo více modré, tím je horší viditelnost za špatného počasí, takže Philips Bluevision můžu jen doporučit, v autě jsem je měl rok, provoz každý den a nepraskla ani jedna.
.:VW nebo mastná tyč, není žádnej kompromis:.

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: Zarovky

Příspěvek od Rom@n »

Ahoj já používám Nightbraker od osramu co se týče svítivosti tak jsem spokojenej ale výdrž nic moc při mých kilometrech což je cca teď cca 10 tisíc měsíčně je měním jednou za měsíc už mám třetí sadu a vždy odejde jedna a během pár hodin druhá. Kdyby měli vetší výdrž tak jsou super.
Obrázek

Uživatelský avatar
MatesIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.11.2008 15:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zarovky

Příspěvek od MatesIV »

Nightbreakry jsou něco jako novej model Silverstaru, to ale neznamená že jsou po všech stránkách lepší, někdo si vychvaluje Silver a někdo zase Nightbreakry. Za tu cenu (cca 500Kč) se to ale vyplatí zkusit, když budeš nespokojenej tak se vrátíš ke starejm. Každopádně pokud do toho chceš zainvestovat trochu více peněz pak věřím že s Philipsi budeš spokojenej.
Nepočítej ale s tím, že to bude úplně přesný jako xenon ! Já osobně teď budu kupovat Nightbeakry. Záleží jen na tobě. Ozkoušej a uvidíš :)
Golf IV 1.9 TDi

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zarovky

Příspěvek od xerxes »

měl jsem tuším osram 100W svítily dobře ale vypálilo to paraboly a navic velký odběr

Uživatelský avatar
MatesIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.11.2008 15:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zarovky

Příspěvek od MatesIV »

luki píše:měl jsem tuším osram 100W svítily dobře ale vypálilo to paraboly a navic velký odběr
:D :D :D to si musel mít radost....to bych tam nikdy nenarval. To je jako dát si halogen do obýváku :D
Golf IV 1.9 TDi

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zarovky

Příspěvek od xerxes »

no něco takového, už bych to taději nedělal :lol:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“