sedačky - kožené vs. látky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

a hlavně alcantara má na tom středu sedáku v autě lepší vlastnosti - neklouže to po ni, nepálí ani nestudí :sml:

Uživatelský avatar
HonzYk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HonzYk »

DMS píše:
HonzYk píše:No podle me se jen tak nekdo nakeho zachovaleho kozeneho interieru vcetne alcantary nevzda.....
ten kdo to prodava se toho spis zbavuje.... osoupana kuze je horsi nez latka....
Ale kdyz vidim neklktere nove autopotahy, latkove, treba na VOLVU nebo CHRYSLERU, tak to je opravdu mazec!!!! bych to klidne hned vymenil....
Kozeny Nissan Micra X11E je taky bomba!!! :) ale to je spis latka kuze....

Mimoň,Mimoň to je přeci kousek od Ml.Boleslavi !! Že bysme dali tuning sraz ? :mrgreen:
neni problem, jen jezdim na jeden sraz v mesici, ted delam vyjimku ze jedu na dva, ale jeden za mesic uplne staci.. takze leda pristi mesic:)
VW je prevlecenej SEAT!!!

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

HonzYk píše:
DMS píše:
Mimoň,Mimoň to je přeci kousek od Ml.Boleslavi !! Že bysme dali tuning sraz ? :mrgreen:
neni problem, jen jezdim na jeden sraz v mesici, ted delam vyjimku ze jedu na dva, ale jeden za mesic uplne staci.. takze leda pristi mesic:)
ok,líbí se mi ten tvůj dřevěný dekor,to máš origo z výroby nebo kde si ho sehnal ? Mám 3 fochy-3 DINy a problém je ho sehnat na popelník a dvěřní výplně. Dík :wink:

Uživatelský avatar
HonzYk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HonzYk »

DMS píše:
HonzYk píše: neni problem, jen jezdim na jeden sraz v mesici, ted delam vyjimku ze jedu na dva, ale jeden za mesic uplne staci.. takze leda pristi mesic:)
ok,líbí se mi ten tvůj dřevěný dekor,to máš origo z výroby nebo kde si ho sehnal ? Mám 3 fochy-3 DINy a problém je ho sehnat na popelník a dvěřní výplně. Dík :wink:
Tohle je origo... nic sem na to auto nekupoval, krome kol, jinak chci zachovat serii, ta se me libi nejvic.... mozna jeste folie... nekdy casem:)
VW je prevlecenej SEAT!!!

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

to se máš, nechci dávat žádné lepení po zkušenosti s chrom.lištama, a tak asi utřu :cry:

Uživatelský avatar
HonzYk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HonzYk »

DMS píše:to se máš, nechci dávat žádné lepení po zkušenosti s chrom.lištama, a tak asi utřu :cry:
no nemyslim, chce to jen schanet, anebo si u VW za naky tusim 3tis jak tu nekdo nekdy rikal koupit origo ramecek... ale to nemluvim o zbytku... treba hlavice radicky udajne ve dreve 4 tis a volant s bagem za 12tis... cenu to sou vskutku lidovy :lol:
VW je prevlecenej SEAT!!!

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

HonzYk píše:
DMS píše:to se máš, nechci dávat žádné lepení po zkušenosti s chrom.lištama, a tak asi utřu :cry:
no nemyslim, chce to jen schanet, anebo si u VW za naky tusim 3tis jak tu nekdo nekdy rikal koupit origo ramecek... ale to nemluvim o zbytku... treba hlavice radicky udajne ve dreve 4 tis a volant s bagem za 12tis... cenu to sou vskutku lidovy :lol:
tak to si raději nechám zajít chuť :lol:

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

DMS píše:a hlavně alcantara má na tom středu sedáku v autě lepší vlastnosti - neklouže to po ni, nepálí ani nestudí :sml:
zas ale to pak tak krasne nevoni po kuzi

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

vwberni píše:
DMS píše:a hlavně alcantara má na tom středu sedáku v autě lepší vlastnosti - neklouže to po ni, nepálí ani nestudí :sml:
zas ale to pak tak krasne nevoni po kuzi
já dám celokožený neb jsem slyšel, jak ošklivě alcantara může vypadat po pár letech :cry:

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

DMS píše:
vwberni píše: zas ale to pak tak krasne nevoni po kuzi
já dám celokožený neb jsem slyšel, jak ošklivě alcantara může vypadat po pár letech :cry:
asi nejhezci co muze byt i kdyz ten hlinik se tam nehodi spis asi karbon
Přílohy
Kopie - Volkswagen-Golf-IV-131 v kopie.jpg
Kopie - Volkswagen-Golf-IV-131 v kopie.jpg (30.01 KiB) Zobrazeno 563 x

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

vwberni píše:
DMS píše: já dám celokožený neb jsem slyšel, jak ošklivě alcantara může vypadat po pár letech :cry:
asi nejhezci co muze byt i kdyz ten hlinik se tam nehodi spis asi karbon
pěkné :o

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Chudej student píše:
elit píše: souhlas ;)
To sice jo ale Ty mas taky alcantaru...To se mi libi moc,ale mel sem plnou kuzi ve VR6 a jako jo akorat kdyz sem poradne riznul zatacku tak kdyz sem mel nejaky plateny trencle tak sem z ty sedacky slitnul ke spolujezdci na podlahu :lol: :lol: Palilo od toho slunicko do pr**le a vubec tak nejak nevim..kazdopadne udrzba super..jen se to otrelo a nazhle :D
...nazhle :D
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

elit píše:
Chudej student píše: To sice jo ale Ty mas taky alcantaru...To se mi libi moc,ale mel sem plnou kuzi ve VR6 a jako jo akorat kdyz sem poradne riznul zatacku tak kdyz sem mel nejaky plateny trencle tak sem z ty sedacky slitnul ke spolujezdci na podlahu :lol: :lol: Palilo od toho slunicko do pr**le a vubec tak nejak nevim..kazdopadne udrzba super..jen se to otrelo a nazhle :D
...nazhle :D
naskle :kap:

Uživatelský avatar
kemo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Reichenberg

Re: sedačky - kožené vs. látky

Příspěvek od kemo »

Tak vytáhnu jeden starší topic, třeba se to uchytí :lol:

No já měl passata jak v alcantře a teď mám látku.....výsledek?? Asi mě ukamenujete ale látka je lepší :P
EX Passat Variant Syncro B5 , 1.9 AFN 81kw (lenochod)
EX T3 Caravelle, 1,9 Wasserboxer DG 57 kW (rv.1985)
VW Lupo 1.4 TDI & BMW X5 E53 3.0D
----- Ein Volk, ein Reich, ein Wagen -----

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“