DVEŘE: odřená dveřní madla, co s tím?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: DVEŘE: odřená dveřní madla, co s tím?

Příspěvek od parizek_ltm »

Hojte. Tak mám chvíli Sharana a přečítám si postřehy a zážitky. Co mě tedy hodně kosmeticky trápí jsou právě madla. Předchozí majitel francouz se k nim nechoval asi příliš pěkně, i když rozhodně nebyl jediný a naštěstí je to jen kosmetika.

Nejspíš zkusím tuhle latest metodu se smirkem a ředidlem a dám vědět, jestli jsem to nedokonal úplně :)

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: DVEŘE: odřená dveřní madla, co s tím?

Příspěvek od kazbic »

parizek_ltm

Hmmm,první příspěvek a hned dobře zařazen.Uděluji pochvalu :wink: ,ať se Ti tu líbí a práce se daří.
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: DVEŘE: odřená dveřní madla, co s tím?

Příspěvek od parizek_ltm »

Oóó děkuji :)
Já už tady chvíli pokukoval, ale jelikož je tu napsáno snad všechno, tak ani nebylo čím přispět.
A jelikož mám na autě pár kosmetických much, tak se tu rád přiučím zkušenostem a podělím až nějaké budu mít.

Pís on jů.

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: DVEŘE: odřená dveřní madla, co s tím?

Příspěvek od parizek_ltm »

BTW klucii ty madla jsou jen prichyceny lepidlem ? Ci je tam neco na co davat pozor pri demontazi ?

Uživatelský avatar
jbarman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 325
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždánice u Kyjova

Re: DVEŘE: odřená dveřní madla, co s tím?

Příspěvek od jbarman »

Madlo je pouze nacvaknuté a ze dvou dílů. Nejprve musíš vylounout vnitřní díl směrem ven z auta potom vycvaknout horní díl směrem nahoru. Jak to jednou pochopíš, tak jde to dobře.

Uživatelský avatar
vituzzo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 25.05.2008 10:39
Bydliště: Liberec - Reichenberg

Re: DVEŘE: odřená dveřní madla, co s tím?

Příspěvek od vituzzo »

patper píše:Ja jsem koupil samolepici folii ,asi 160kc metr a nalepil.... 8)

....a ted uz vim, jak na to :P

Hoj,

Nemohl bys mi dát prosím tip, kde jsi sehnal tu folii? :roll:

Dík V.

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DVEŘE: odřená dveřní madla, co s tím?

Příspěvek od patper »

Jasne :D Ja ji koupil v Hornbachu... ale po parmesicnim uzivani ti muzu rict,ze na madlu u ridice se to osoupalo [ta struktura karbonu] ne ze by tam byla dira :) ale je to pak jen tmava folie - neni to moc videt,ale neni vecna :!:

Uživatelský avatar
vituzzo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 25.05.2008 10:39
Bydliště: Liberec - Reichenberg

Re: DVEŘE: odřená dveřní madla, co s tím?

Příspěvek od vituzzo »

Ok, to neva, holt by se to jednou za rok předělalo. Nakoupím do foroty.Pořád je to lepší než stávající stav.Jen, nevíš, zda ji ještě mají?Hornbach u nás v Liberci není, tak bych musel mrknout v Řepích až pojedu za tchýní.

autopieces
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.04.2009 15:45

Re: DVEŘE: odřená dveřní madla, co s tím?

Příspěvek od autopieces »

Som novým majiteľom galaxy 1999 tdi.Ako jednu z prvých vecí som uvažoval nad opravou zodratých madiel dverí.Voľba padla na demontáž,obrúsenie,nástrek akrylom matným čienym,potom lakom matným a opätovné poskladanie! Postup viď foto!
100_1724.JPG

Uživatelský avatar
Patrik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1361
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: DVEŘE: odřená dveřní madla, co s tím?

Příspěvek od Patrik »

Zdravím, chtěl bych do mého Passata madlo řidiče celé dřevěné, a viděl jsem že kromě W8 verze, se dělalo i na Sharana, tady jeden klubák prodává auto, právě s tímhle madlem, prozradí mi někdo obj. číslo, a popřípadě i aktuální cenu z etky? Díky moc zde je foto
Přílohy
9.jpg
EX Passat 3BG US Look

Uživatelský avatar
Karolina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 04.03.2010 09:54

Re: DVEŘE: odřená dveřní madla, co s tím?

Příspěvek od Karolina »

Ahojda pánové a dámy :D , moc Vás všechny zdravím! Protože jsme nedávno koupili našeho prvního Sharana (2000, typ 2001, 1.9 TDI (85kW)), tak jsem moc ráda, že jsem našla tyhle stránky, kde člověk najde opravdu hodně. Už při kupování a vybírání auta se mi nelíbila odřená dveřní madla. I když ta naše původní majitel nebo ten, který nám auto přivezl z Německa přelepil tapetou a nabarvil černou barvou (dost neobratně) nevypadají moc vábně :? . Kontaktovala jsem pár servisů VW a ozval se mi pan Pavel Dvořák (pavel.dvorak@porsche.cz) ze skladu ND v Praze (PORSCHE INTER AUTO, VRCHLICKÉHO 31,PRAHA 5, tel.:257 107 190 begin_of_the_skype_highlighting              257 107 190      end_of_the_skype_highlighting,257 107 111) a dle VIN auta mi našel originální madla za 379,- Kč bez DPH. Zatím jsem je neobjednávala, protože jsou na řadě důležitější díly a opravy (např. ostřik zadního okna - již jsme nastudovali Váš postup a rady), ale myslím, že to není špatná cena.

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: DVEŘE: odřená dveřní madla, co s tím?

Příspěvek od abeljozef »

Tento dreveny je drahy, stoji asi 3000.

Julinaa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 30.09.2009 23:07
Bydliště: " HRADUBICE " konec D11

Re: DVEŘE: odřená dveřní madla, co s tím?

Příspěvek od Julinaa »

no protože mi zbyla černá barva ve spreji i bezbarvý lak a dveřní madla byla dost poškrábaná,až sedřená,tak jsem se je pokusil demontovat z tapecu.Jsou k tapecu přilepená tavným lepidlem,ale když jsem zkoušel z madla lepidlo sundat a ani po 15minutách to nešlo dolů,tak jsem madla nechal v tapecu a oblepil je papírem,lehce je vzal šmirglem,vyčistil lihem a nakonec nastříkal barvou a lakem.
Nevím teda jak dlouho to vydrží,zatím to mám měsíc a barva se neloupe,tak snad to nějaký pátek vydrží :)
Přílohy
P7124244.jpg
P7124245.jpg

Uživatelský avatar
Briannn
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: DVEŘE: odřená dveřní madla, co s tím?

Příspěvek od Briannn »

Jj, udělal jsi to pěkně. Když jsem měl ještě G1, tak jsem to lepidlo normálně odřízl, tak abych madlo aspoň v pohodě vyndal. Na zpět jsem to přilepil hřebíkama v tubě.
Ford Galaxy 2.0 85kW 1997 prodáno
Ford Galaxy 2.8 VR6 150kW tiptronic 2001 prodáno
Ford Fiesta 1.25 16V Zetec 55kW 1999
Ford S-max 2.0 TDci 96kW automat 2007

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DVEŘE: odřená dveřní madla, co s tím?

Příspěvek od patper »

Kolegove,stale dumam jak to trosku v interieru ozivit a nasel jsem klubaka :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=28&t=172717" onclick="window.open(this.href);return false; .....jsem s nim domluven,ze neni problem dojet ke me,tak se chci optat,zda nechcete take nekdo neco - mohlo by se to dohodnout a udelat u me :idea: Je totiz ze Zlina - nebo si udelam vylet :D

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“