MFD navigace

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

taurus07
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 19.04.2008 14:36

MFD navigace

Příspěvek od taurus07 »

Zdravím všechny klubáky v Novém roce a přeji spoustu šťastných km.Mám sice Polo,ale snad se i mezi "Pašíky" najde dobrá duše,co mi poradí.Dcera si nadávno koupila velmi pěkného Passata B5,5 s velkou MFD navigací,bohužel bez navigačních CD.Před Vánocemi jsme do toho sehnali za nemalé peníze 2 origo CD Blaupunkt s mapami CZ-PL a D na roky 2006-2007 s označením DX.Obě CD navigace přjme,rozjede se do menu,ale pak "zamumlá" něco německy o digitalizaci map-nedá se tomu moc rozumět..potom zobrazuje mapy,ale neumí navigovat a tedy určovat směr,resp.někdy se to podaří,ale se zpožděním,když už se daný bod přejede.Už jsme zkoušeli všechno možné,zatím bez úspěchu.Poradíte někdo?Dík předem.Taurus07/lze psát i na mail:taurus07@seznam.cz/

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: MFD navigace

Příspěvek od standokan »

Máš SZ
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: MFD navigace

Příspěvek od Paskal »

standokan píše:Máš SZ
Tajnustkáři........ :mrgreen: :P :lol:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: MFD navigace

Příspěvek od Paskal »

Podle mě je blbě napojená ta Navi...že ti až za nějakou dobu se zpožděním navádí. :roll: nebo je v háji GPS antena. Ale to je těžko tak tipovat když to nevidím. 8)

taurus07
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 19.04.2008 14:36

Re: MFD navigace

Příspěvek od taurus07 »

Dík všem,co mi odpověděli a poradili,dneska jsem dostal od jednoho klubáka nové mapy na 2009+ CD s češtinou,která tomu chyběla,tak přes víkend doufám,že to konečně zprovozníme.Faktem je,že kromě problémů s mapami je u této MFD navigace aspoň pro mne hodně nevýhodné,když není možné současně s navigací bez changeru CD přehrávat CD a ty changery jsou pořád poměrně drahé...Takže ještě jednou dík a hodně šťastných km v Novém roce všem klubákům přeje Taurus 07.

Camo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 22.09.2008 14:04
Bydliště: Doksy

Re: MFD navigace

Příspěvek od Camo »

taurus07 píše:Dík všem,co mi odpověděli a poradili,dneska jsem dostal od jednoho klubáka nové mapy na 2009+ CD s češtinou,která tomu chyběla,tak přes víkend doufám,že to konečně zprovozníme.Faktem je,že kromě problémů s mapami je u této MFD navigace aspoň pro mne hodně nevýhodné,když není možné současně s navigací bez changeru CD přehrávat CD a ty changery jsou pořád poměrně drahé...Takže ještě jednou dík a hodně šťastných km v Novém roce všem klubákům přeje Taurus 07.
Ahoj, mám historické mapy z roku 2005. Nemohl bych za drobný úplatek dostat také kopii těch 2009-tek? Díky Camo

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: MFD navigace

Příspěvek od DMS »

taurus07 píše:Dík všem,co mi odpověděli a poradili,dneska jsem dostal od jednoho klubáka nové mapy na 2009+ CD s češtinou,která tomu chyběla,tak přes víkend doufám,že to konečně zprovozníme.Faktem je,že kromě problémů s mapami je u této MFD navigace aspoň pro mne hodně nevýhodné,když není možné současně s navigací bez changeru CD přehrávat CD a ty changery jsou pořád poměrně drahé...Takže ještě jednou dík a hodně šťastných km v Novém roce všem klubákům přeje Taurus 07.
changer seženeš za 1,5t., to je drahý ?

Uživatelský avatar
tekila.t
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 01.04.2009 23:41

Re: MFD navigace

Příspěvek od tekila.t »

Zdravim jsem tu novy tak se kocham co tu všechno je a mam problem,nebo spiš shanim cz mapu do MFD navig.poradi nekdo kde to stahnout nebo jiny figl,. A ještě pujde mi to v češtině,mam to koupeny v D.dik moooc.Mam jen orig něnecko. :wink:

mycomservis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 20.11.2011 13:54

Re: MFD navigace

Příspěvek od mycomservis »

Zdravím klubáky,
Jsem nováčkem v klubu a nedávno jsem si pořídil Passata 1,9 TDI, 98kW v automatu a mam tam dodělávanou navigaci MFD, ale kdyz jsem hledal a hledal a nasel návody jak do toho dostat mapu ČR tak jsem nasel, stáhnul a vypálil na obyč CD, ale to nešlo, tak jsem si pořídil lepsí medium 2x a vyzkoušel jsem na něj hodit zase navigaci a na druhe muziku. Muzika slape jak hodinky, tedy řešení muziky pro changer super, ale ještě bych potřeboval poradit s tou navigací,
Hodila by se sem tam a láká mě možnost ovladani navigace z volantu, tedy používání navigace na mobilu ok, ale na volantu a na palubce je to přeci lepší,

Našla by se prosím jedna dobrá duše a pomohla mi? Děkuji.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD navigace

Příspěvek od tornado1 »

nechápu co vlastně chceš... jako něco zapojit nebo jak?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
mojda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 18.04.2009 22:08
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: MFD navigace

Příspěvek od mojda »

mám pocit že asi budeš chtít cd
mě je švára sehnal tady : http://blackbull.webz.cz/navigace.html" onclick="window.open(this.href);return false;
servis4cars
AUTOSERVIS PNEUSERVIS
Miroslav Mojžíš
B. Němcové 1345
Roudnice n/L
tel: 775 669 416

mycomservis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 20.11.2011 13:54

Re: MFD navigace

Příspěvek od mycomservis »

Ahoj dekuji za reakce,
Ano z techto stranek jsem to sehnal, ale potreboval bych poradit, uz jsem to smazil na placku, ale v navigaci mi to pise poskozene CD. Asi jsem udelal nekde chybu, je v tom nejaka jina finta?
P.S. o tuhle pomoc mi slo :-)
Diky moc, mel jsem strach ze takhle stare vlakno uz nikdo nebude obnovovat.

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: MFD navigace

Příspěvek od pepanos »

Možná se ptám jak debil,ale vypaloval jsi to tou rychlostí podle toho návodu???Tzn.1krát,nebo 4krát?

mycomservis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 20.11.2011 13:54

Re: MFD navigace

Příspěvek od mycomservis »

Ano :roll:

Uživatelský avatar
mojda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 18.04.2009 22:08
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: MFD navigace

Příspěvek od mojda »

tak to máš stejný problem co mam já, myslim že bude stačit vyčistit čtečka .... možná ....
servis4cars
AUTOSERVIS PNEUSERVIS
Miroslav Mojžíš
B. Němcové 1345
Roudnice n/L
tel: 775 669 416

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“