Jaký žarovky G4, typ, značka, zkušenosti?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Pompo_net
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.04.2009 15:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Zarovky

Příspěvek od Pompo_net »

No keď to čítam všetci označujete, že Philips je super ale lebšie sú Xeony.

Ale ja mám Golfa IV a svetlomety mám upravované tzv. "Kutil s.r.o." a tie moje Xeony by som prirovnal k Nokii 3310. Svietivosť totožná. Keď ide oproti mne hoci aj trabant tak nevidim skoro nič. Čo mam hovoriť keď zoberem matkinu Fabiu 1,3 HTP tak sa cítim ako v Audi Q7.

Ako dialkové mám H7U a svietia podpriemerne.
PS a neviete čo znamená to "U", lebo som nenašiel parametre žiarovky.

Takto som ho kupil a nadavam ako pohan keď idem v noci.

Neviete mi poradiť do čoho mám kpopnúť alebo vymeniť lebo nikde neviem nasť niekoho kto by vedel čo stým je.

Dik

Uživatelský avatar
Watty
Pilot
Pilot
Příspěvky: 869
Registrován: 23.01.2009 07:18
Bydliště: Praha-východ

Re: Zarovky

Příspěvek od Watty »

Tak to nevím co si s těma světlama udělal, hoď sem kdyžtak fotky, docela mě to zajímá.
A Fabia 1.3HTP? 8O :lol:
.:VW nebo mastná tyč, není žádnej kompromis:.

Pompo_net
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.04.2009 15:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Zarovky

Příspěvek od Pompo_net »

Sorry, tá Fabia je tuším 1,2 . Poznáš to ten trojvalcoví vysavač.
Tie moje dialkové som si ešte raz pozrel a je tam osramka... H7U Idem si pozreť do datasheetu že koľko má lumenov a poprípade ju zamením za Philipsku. Osobne si myslím, že osram je slabá nahrada. Taktiež pred pár mesiacmi mi jeden Xeon povedal papa... Prvý deň sa zmenil z modrého na červený a na druhý deň už nesvietil vôbec. Nevedomediac čo stým, som zbehol do jedného servisu a tam mi dali do ruky vybojku Osramku. A začala domáca výmena. Nakoniec pacient prežil a Xeon už svieti. Hm len je tam badateľný farebný rozdiel lebo pôvodná výbojka bola Philipska.

Tie fotky prilepím až zajtra lebo teraz sa mi nechce vytiahnuť auto a nafotiť.

A ináč čo môže spôsobyť zníženie výkonu Xeonov ???

Uživatelský avatar
sotysnake
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 17.06.2009 17:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Zarovky

Příspěvek od sotysnake »

luki píše:měl jsem tuším osram 100W svítily dobře ale vypálilo to paraboly a navic velký odběr
čus, já jsem si koupil 100W ale ted je asi teda vyměním zase za 55W, v obchodě mi řekli že se mi s tím plastem na lampách nic nestane ale jak jsem si tady pročítal komentáře, takže asi radši přejdu zase na 55W :wink: Má se 100W někdo další zkušenosti? Díky za odpověď

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: Zarovky

Příspěvek od roti »

co HIDky? mel je nekdo? nejsem zastance HIDek v parabolach, ale prechod z xenonu na halogeny je ale hroznej :( nechci extra oslnovat, ani mit stiny na ceste.
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zarovky

Příspěvek od Toxyz »

no se stínama každopádně trochu počítej, když světla dobře seřídíš oslňovat nebudeš, respektive minimálně

100W, ty bych vyhodil, topí to jak blázen, a podle mě po delší době se plastové světlo začne ničit, žloutnout atd.....skleněné, by třeba moho i prasknout (pokud ti na světlo nájhle cákne kaluž třeba)
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Lesta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín 3

H 7 žárovky

Příspěvek od Lesta »

Zdravím.Žárovky H7 s barvou a větší svítivosti podobné jako xenony.Pro Golfa IV jakýma máte zkušenosti a které můžete doporučit.Díky za radu Lesta

Uživatelský avatar
kipo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 603
Registrován: 16.04.2009 21:30
Bydliště: SloVWensko-NO---Ostrava

Re: H 7 žárovky

Příspěvek od kipo »

Xenonu sa nevirovná a ani veľmi nepriblíži žiadna žiarovka , ale ja so skusil Osram night breaker a je celkom lepšia ako obyčajná žiarovka, svetlo je oniečo belšie a je fakt lepšie v tme vidieť.
Moj passat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123255" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: H 7 žárovky

Příspěvek od majrek001 »

kipo píše:Xenonu sa nevirovná a ani veľmi nepriblíži žiadna žiarovka , ale ja so skusil Osram night breaker a je celkom lepšia ako obyčajná žiarovka, svetlo je oniečo belšie a je fakt lepšie v tme vidieť.
souhlasím ty osramky night break svítí dobře a do obrysovek osram cool blue a krásně to k sobě ladí, já mám tyhle osramky i v dálkách tedy H1
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
S0T0
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 04.05.2009 19:27
Bydliště: Česky Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: H 7 žárovky

Příspěvek od S0T0 »

jj ty osramky jsou good! jinak nejblize xenonum jsou asi zarovky PIAA, ale jejich cena...

Uživatelský avatar
vencapunto
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 24.08.2009 18:31
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: H 7 žárovky

Příspěvek od vencapunto »

Tak mam osram night breaker jak v potkávacích tak dálkovejch a zatim maximální spokojenost
G IV AGR,vstřiky AHF,soft tdidrapek,MAF off,EGR off,KAT off,130PS/315Nm

F.Galaxy 2002 85kw AUY+soft tdidrapek,příjemně svižnej autobus :-)

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: H 7 žárovky

Příspěvek od Skrat-G4 »

PHILLIPS jsou best, OSRAM na ně nemá :lol:

http://www.autoscorpion.cz/?pid=348&cid ... &special=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
JOFO
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina 22° 57' 5.27" S 43° 12' 37.16" W
Kontaktovat uživatele:

Re: H 7 žárovky

Příspěvek od JOFO »

mal som teraz v aute Philips xetrem pover a svietili skutocne nadherne a hlavne aj intenzita svetla bola velmi dobra , len po cca roku uplne zozltly a jedna aj zhasla .... viem ze 1 rok je na ziarovku dobre ale pri ich cene si radsej kupim Osram NB , ktore som mal v dialkach a teraz aj v stretavackach .....
ak chce niekto fakt zainvestovat tak jednoznacne tie Philips extrem power 8) 8)

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: H 7 žárovky

Příspěvek od vtuni »

tak jestli to udělaly po jednom roce..tak bych je šel reklamovat... ze zákona máš 2 roky záruku na zboží...(alespoň u nás v ČR) a žárovky nejsou vyjímka... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Pompier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 389
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonné v Podještědí (kraj Lbc)
Kontaktovat uživatele:

Re: H 7 žárovky

Příspěvek od Pompier »

vtuni píše:tak jestli to udělaly po jednom roce..tak bych je šel reklamovat... ze zákona máš 2 roky záruku na zboží...(alespoň u nás v ČR) a žárovky nejsou vyjímka... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To samozřejmě nejsou, ale řeší se také nasvícené hodiny, takže s reklamací žárovek bych to neviděl až tak jednoduše !!

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“