Výklopný modul x výkonový modul (bixenony) viz. posl.přísp.

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
duske
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: Výklopný modul x výkonový modul (bixenony) viz. posl.přísp.

Příspěvek od duske »

Tak mne v piatok zacal blikat pravy xenon, potom zhasol a palubka napisala, ze vadna ziarovka. No po chvili zacal svietit a stale svieti, tak predpokladam, ze taktiez zly kontakt... Inak ako to tak citam vo FAQ, to kvoli jednej sroube co drzi svetlo sa musi davat dole cely naraznik? :?: To snad ani nemci nenavrhovali... :!:
Chcem sa ale spytat, co znamena toto z FAQ -

"Pokud je demontován světlomet s automatickou regulací sklonu světel, je třeba po montáži vždy provést jeho základní nastavení → Sešit21.1."

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Výklopný modul x výkonový modul (bixenony) viz. posl.přísp.

Příspěvek od Mára_VR6 »

Nene :wink: , nárazník musí dolů, kvůli dvoum šroubům :twisted:

Znamená to, že pokud hneš s celým světlem, tak už ho nikdy nedáš tam kde bylo a musí se seřídit.
Základní nastavení světel - to vlastně řekneš autu že stojí na rovině, nemá nic v kufru atd... a až po tom se světla seštelujou na regloskopu.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
duske
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: Výklopný modul x výkonový modul (bixenony) viz. posl.přísp.

Příspěvek od duske »

Maro, ale to som teraz trosku hotovy z toho, to znamena, ze ani tie kontakty nepozriem, ani xenon vybojku nevymenim sam mimo servis, aby to potom svietilo tak, ako ma? :?: :(

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Výklopný modul x výkonový modul (bixenony) viz. posl.přísp.

Příspěvek od Mára_VR6 »

u pravýho jí možná vyměníš... pokud se ti podaří vyndat krytku, potom odpojit kabely z ř.j. natáčení, tak se k ní dostaneš. Ale jistej si moc nejsem. U levýho je to jednoznačný, tam se kvůli výbojce vyndává světlo.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
vospunt
Závodník
Závodník
Příspěvky: 500
Registrován: 15.09.2010 02:07
Bydliště: Šumperk , Olomouc

Re: Výklopný modul x výkonový modul (bixenony) viz. posl.přísp.

Příspěvek od vospunt »

Čau kluci, přidám se do vlákna abych nezakládal nové a potřeboval bych poradit.

Zaprvé, mi nevyjíždí ostřikovače ani na jednom bixenonu ( ve vagu jsou zapnuté a motorek je slyšet jen jeden co ostřikuje čelní sklo, nevím jestli je tam jeden nebo více ). Nějaký hint na co se podívat ? Rukou šli vytáhnout a zasunout se vcucli zpět sami.

Zadruhé poradíte mi s LED žárovkami vedle bixenonů ( maxidot píše obrysová světla ) s paticí W5W nebo T10 ( nevím co je patice :D ) jak spočítat ten předřadný odpor a nejlépe kam ho umístit aby mi případně neroztavil nějaký plast.

Díky za každou radu :)

Btw LEDka by měla mít výkon 1W a napájení od baterky je 12,3V a úbytek na žárovce je 0,7V
Passat B6 Variant 2.0 125kw DSG 2007 Highline

Historie:
Golf 3 Variant 1.8l 55kw 1997

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“