Vibrace 1.8T.

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
umark
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 02.01.2008 20:24

Vibrace 1.8T.

Příspěvek od umark »

Zdravim vsechny.Mam takovej problem s vibracema a nevim co s tim.Stalo se to jednou pri dojizdeni na krizovatku,na trojcicku,pekne v klidku a nejednou z niceho nic zacali takovy jemny vibrace.Je to citit uplne na vsem,jako volant,paka i pristrojovka,proste vsude.Zmenil se trosku i zvuk motoru.Vibrovani je umerny otackam,ale ne ze pri 5000 vypadavaj okna,to ne,jen to vybruje rychleji.Uz sem vezl nekolik lidi,ale kazdej rika ze nic neciti,ze se mi to zda.Ale kdyz je clovek na auto zvyklej,tak pozna lecos,kazdickou zmenu v chovani. 8) .Myslel sem napred,ze treba vyfuk,ale nic nesici ani neprdi,tak asi ne.Mam od te doby najeto 45 000 a porad stejny,zadna zmena.Cekaj me ted delat rozvody a budu menit vse i se vsema napinakama a vsechny remeny,tak to snad prestane a jesli ne,tak nevim.Ale zase ze by vydrzela treba nacata kladka 45000 beze zmeny se mi nezda.Nevite nekdo cim to muze byt,nebo kam se treba podivat kdyz to bude vsechno rozebrany???Dik moc za jakoukoli radu :|

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Vibrace 1.8T.

Příspěvek od Flico »

co takhle silentbloky na motoru kdyz mi tohle udelal golf byl v cudu silentblok, a taky 1.8T maj tlumic vibraci tak zkontrolovat i ten, ale podle toho co sem slysel to souvisi s rozvodama

umark
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 02.01.2008 20:24

Re: Vibrace 1.8T.

Příspěvek od umark »

jj,jednou uz sem rozvody delal,tak si pamatuju,ze tam nakej ten pistek je,tak ho urco vymenim taky at je klid a snad to prestane.a silentblok byl jeden nacatej na prevodovce,trosku strouchnivela guma,tak pujdou taky novy.Dik moc za tip :P :D

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Vibrace 1.8T.

Příspěvek od Flico »

umark píše:jj,jednou uz sem rozvody delal,tak si pamatuju,ze tam nakej ten pistek je,tak ho urco vymenim taky at je klid a snad to prestane.a silentblok byl jeden nacatej na prevodovce,trosku strouchnivela guma,tak pujdou taky novy.Dik moc za tip :P :D
jo nemas zac sem taky trochu autohypochodr :D a kazdou zmenu nebo novy klepnuti musim resit a ten silentblok mi delal ze mi drncela radicka tak vim jaky to je :)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“