Akutní - rozměry pneu

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
xonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Akutní - rozměry pneu

Příspěvek od xonik »

Potřeboval bych dost akutně vědět jaký jsou v techničáku povolený rozměry kol na passata. Je to r.v. 98 a motorizace 2.8 V6 syncro. Jde mi hlavně o to jestli jsou povolený 17tky, a pokud ano, tak jakej rozměr. Dík moc

Uživatelský avatar
dieslinka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 229
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Akutní - rozměry pneu

Příspěvek od dieslinka »

xonik píše:Potřeboval bych dost akutně vědět jaký jsou v techničáku povolený rozměry kol na passata. Je to r.v. 98 a motorizace 2.8 V6 syncro. Jde mi hlavně o to jestli jsou povolený 17tky, a pokud ano, tak jakej rozměr. Dík moc

rada bych ti pomohla mamten samej motor ale 17tky tam napsany nemam

ja tam budu davat 18tky a do technicaku ti je napisou jen tehdy pokud je mas schvaleny od firmy co kola vyrabí nebo dovazi do cr

tudiz ti napisou presne ten rozmer kterej potrebujes ty..asi tak :wink:

Uživatelský avatar
xonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od xonik »

Aha, tak to teda moc potěšen nejsem, ale děkuju. A myslíš že po tom policie hodně půjde když si tam dám 17tky? :-)

Uživatelský avatar
dieslinka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 229
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od dieslinka »

xonik píše:Aha, tak to teda moc potěšen nejsem, ale děkuju. A myslíš že po tom policie hodně půjde když si tam dám 17tky? :-)
ne oni poznaj prd....pokud nebudes mit takovy balony treba jako ja tak rozhodne neel...jsou na to moc blby

Uživatelský avatar
xonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od xonik »

No chtěl jsem na to hodit origo vw nebo audi 17 s gumama 225, což si myslim je pro tohle auto tak akorát.

Uživatelský avatar
dieslinka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 229
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od dieslinka »

xonik píše:No chtěl jsem na to hodit origo vw nebo audi 17 s gumama 225, což si myslim je pro tohle auto tak akorát.
ja nevim....na 17tkach sem ho nikdy nemela..takze nevim...ale bude ti to asi stacit ...jinak jak audi tak vw kola jsou tak decentni ze si toho velkyho rozmeru nikdo nevsimne

Uživatelský avatar
dieslinka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 229
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od dieslinka »

hlavne je to silny auto takze 17 zvladne jak nic... :lol: :lol:

Uživatelský avatar
xonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od xonik »

ja nevim....na 17tkach sem ho nikdy nemela..takze nevim...ale bude ti to asi stacit ...jinak jak audi tak vw kola jsou tak decentni ze si toho velkyho rozmeru nikdo nevsimne[/quote]

No já nechci žádnej tunning, ale prostě aby to jelo, teď na tom jsou 195 na 15tkách, a při tom výkonu se to chová jak domeček na kuřích nožkách.... Tak dík za radu no, asi to risknu :-)

Uživatelský avatar
dieslinka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 229
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od dieslinka »

xonik píše:ja nevim....na 17tkach sem ho nikdy nemela..takze nevim...ale bude ti to asi stacit ...jinak jak audi tak vw kola jsou tak decentni ze si toho velkyho rozmeru nikdo nevsimne
No já nechci žádnej tunning, ale prostě aby to jelo, teď na tom jsou 195 na 15tkách, a při tom výkonu se to chová jak domeček na kuřích nožkách.... Tak dík za radu no, asi to risknu :-)[/quote]

to je jasny....chapu....ja taky nemam zadnej tuning :lol: :lol: jenom takovou malou bombu......ale jinak sem spokojena...........17tky na jezdeni staci a jsou pohodlny

Uživatelský avatar
xonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od xonik »

Tak už jsem měl na autě krásný 17tky z novejch audin, jenomže... ET 56, čehož jsem si všiml až když tam to kolo bylo. Takže zpět a zase 15tky... :-(

Uživatelský avatar
BADCAT
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BADCAT »

já mám B5 mám tam 17" ET 45 a gumy 235/45 a vejdou se tam jen tak tak, ale to fak pohoda na svezení a perfekt to drží doporučuji

Uživatelský avatar
KAKY
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Příbram 261 01 CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KAKY »

no ja jezdím na 225x45 R17 a je to supr. Je to asi to nejlepší pro oko i pohodlí na cestách . ET nevím ale kola mám hezky zarovno z lemema na blatnícich ani ven ani dnu . :velo:

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Tomasek1234 »

Tak sem konecne prezul. :)
Nokian NRVi 225/45 R17 + Dezent F Special ET40
a pohodicka. :)

Obrázek

Uživatelský avatar
magnat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od magnat »

xonik píše:No chtěl jsem na to hodit origo vw nebo audi 17 s gumama 225, což si myslim je pro tohle auto tak akorát.
Já bych to neřešil, čepky vědí prd co máš v papírech, hlavně když ti nekoukaj ven, na to jsou háklivý :D

Uživatelský avatar
xonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od xonik »

magnat píše:
xonik píše:No chtěl jsem na to hodit origo vw nebo audi 17 s gumama 225, což si myslim je pro tohle auto tak akorát.
Já bych to neřešil, čepky vědí prd co máš v papírech, hlavně když ti nekoukaj ven, na to jsou háklivý :D
No dyť jo, já taky na ty papíry kašlu, akorát nesmím bourat no, to je pak problém :-(
Objem ničím nenahradíš :-)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“