imobilizer v kluci / normalny vs. "vystrelovak"

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
schrapnel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 11.03.2009 19:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

imobilizer v kluci / normalny vs. "vystrelovak"

Příspěvek od schrapnel »

Zdravicko, zhanam klucik, vystrelovaci na golf4. (origo/neorigo vsjo jedno otvaram magicarom). Zaujima ma, moj kluc ma IMMO taku "slzicku" a vacsina vystrelovakov ma immo ine, resp na tom mieste je len taky zarez (ako ma oktavka 1) ..

Je to zamenitelne? Alebo musim zhanat taky kluc, co ma IMMO take iste ?

TOTO http://tinyurl.com/cfp3rb vs. :
Přílohy
20042009211.jpg
Ford Mondeo MKIV 2008 2.5L Duratec-ST 220PS Titanium S
Obrázek

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: imobilizer v kluci / normalny vs. "vystrelovak"

Příspěvek od Michalyx »

no ja mam vystrelovak od Nalima a mam aj taky kluc ako mas ty (to je asi ten s tym svetielkom) a daval som z neho immo do vystrelovaka a boli to oboje rovnake tie trubicky sklenene

Uživatelský avatar
schrapnel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 11.03.2009 19:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: imobilizer v kluci / normalny vs. "vystrelovak"

Příspěvek od schrapnel »

Michalyx píše:no ja mam vystrelovak od Nalima a mam aj taky kluc ako mas ty (to je asi ten s tym svetielkom) a daval som z neho immo do vystrelovaka a boli to oboje rovnake tie trubicky sklenene
Este mi povedz, ci si mal s nevyfrezovanou planzetou alebo si tu planzetu dokupoval? Pac s Nalimom som uz kecal ale ten ma kluce s uz vyfrezovanou planzetou :(

Edit: nalim, ktory prevadzkuje autoramecky?
Ford Mondeo MKIV 2008 2.5L Duratec-ST 220PS Titanium S
Obrázek

Uživatelský avatar
DOLLYm
Člen klubu
Příspěvky: 593
Registrován: 16.12.2008 22:44
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: imobilizer v kluci / normalny vs. "vystrelovak"

Příspěvek od DOLLYm »

Počkej, Nalim má klíče nový, nevyfrézovaný, sám od něj mám jeden.. Nepochopil si to špatně? BTW, neveřil bych, jakej je problém vyfrézovat drážku na klíči, všichni klíčníci na mě koukají jak na zjevení :evil:

Uživatelský avatar
schrapnel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 11.03.2009 19:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: imobilizer v kluci / normalny vs. "vystrelovak"

Příspěvek od schrapnel »

nene, je 1 eshop (http://www.autoramecky.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;), kde je kontakt na ICQ na usera, ktory ma na icq nick Nalim :-) (moja objednavka caka uz asi 2hy tyzden ale spominal ze je chory tak, sme predsa ludia, mam cas ...)

Jo a od Nalima kluce niesu prave najlacnajsie .. mne de facto staci aj neorigo, pac nemam dialkac od VW ale az dorabany magicar. -> Kupim aj repliku, len nech immo pracuje.

PS: s vyfrezovanim kluca u nas neni ziaden problem. :-)
Ford Mondeo MKIV 2008 2.5L Duratec-ST 220PS Titanium S
Obrázek

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: imobilizer v kluci / normalny vs. "vystrelovak"

Příspěvek od roti »

tak zkus Alesja ze Skoda forum
http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=65609&hl=" onclick="window.open(this.href);return false;
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: imobilizer v kluci / normalny vs. "vystrelovak"

Příspěvek od Michalyx »

schrapnel píše:
Michalyx píše:no ja mam vystrelovak od Nalima a mam aj taky kluc ako mas ty (to je asi ten s tym svetielkom) a daval som z neho immo do vystrelovaka a boli to oboje rovnake tie trubicky sklenene
Este mi povedz, ci si mal s nevyfrezovanou planzetou alebo si tu planzetu dokupoval? Pac s Nalimom som uz kecal ale ten ma kluce s uz vyfrezovanou planzetou :(

Edit: nalim, ktory prevadzkuje autoramecky?
no jasne od neho normal uplne new a nevyfrezovany..vyfrezovanie tak 15eur prehodil som immo a spojazdnil dialkove a frcim :P

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: imobilizer v kluci / normalny vs. "vystrelovak"

Příspěvek od roti »

Michalyx píše:
schrapnel píše: Este mi povedz, ci si mal s nevyfrezovanou planzetou alebo si tu planzetu dokupoval? Pac s Nalimom som uz kecal ale ten ma kluce s uz vyfrezovanou planzetou :(

Edit: nalim, ktory prevadzkuje autoramecky?
no jasne od neho normal uplne new a nevyfrezovany..vyfrezovanie tak 15eur prehodil som immo a spojazdnil dialkove a frcim :P
a mel jsi uz nekdy vystrelovak v tom aute? ja mam taky normal klic a chtel bych dat vystrelovak. uz mam CAN, ale nevim jestli mam menit tu comfortku 3. generace?
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: imobilizer v kluci / normalny vs. "vystrelovak"

Příspěvek od Michalyx »

roti píše:
Michalyx píše: no jasne od neho normal uplne new a nevyfrezovany..vyfrezovanie tak 15eur prehodil som immo a spojazdnil dialkove a frcim :P
a mel jsi uz nekdy vystrelovak v tom aute? ja mam taky normal klic a chtel bych dat vystrelovak. uz mam CAN, ale nevim jestli mam menit tu comfortku 3. generace?
zisti cislo komfortky opis ho a hod sem a podla toho sa zisti aky kluc mas zhanat:P

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: imobilizer v kluci / normalny vs. "vystrelovak"

Příspěvek od Michalyx »

roti píše:
Michalyx píše: no jasne od neho normal uplne new a nevyfrezovany..vyfrezovanie tak 15eur prehodil som immo a spojazdnil dialkove a frcim :P
a mel jsi uz nekdy vystrelovak v tom aute? ja mam taky normal klic a chtel bych dat vystrelovak. uz mam CAN, ale nevim jestli mam menit tu comfortku 3. generace?
zisti cislo komfortky opis ho a hod sem a podla toho sa zisti aky kluc mas zhanat:P

Uživatelský avatar
mathew08
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia, CA,BA,TO obcas
Kontaktovat uživatele:

Re: imobilizer v kluci / normalny vs. "vystrelovak"

Příspěvek od mathew08 »

Hoši možno blba otazka ale ked som mal klasicke kluče a chcem dať vystrelovak, musim vždy vymeniť kontrolku, lebo nebude fungovať dialka však? (inak ked kluč pridlžim v jednej polohe stiahne mi všetky okna ale neviem, či to ma niečo s tým)

Uživatelský avatar
daniello
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 28.01.2008 01:43
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: imobilizer v kluci / normalny vs. "vystrelovak"

Příspěvek od daniello »

Da sa zistit cislo komfortky cez ETKU? Alebo len cez VAG. Popripade, kde to zistim?
Obrázek

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: imobilizer v kluci / normalny vs. "vystrelovak"

Příspěvek od Michalyx »

daniello píše:Da sa zistit cislo komfortky cez ETKU? Alebo len cez VAG. Popripade, kde to zistim?
nachadza sa pod volantom..odpojit konektory odsrobovat vybrat a opisat cislo :P

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: imobilizer v kluci / normalny vs. "vystrelovak"

Příspěvek od Michalyx »

mathew08 píše:Hoši možno blba otazka ale ked som mal klasicke kluče a chcem dať vystrelovak, musim vždy vymeniť kontrolku, lebo nebude fungovať dialka však? (inak ked kluč pridlžim v jednej polohe stiahne mi všetky okna ale neviem, či to ma niečo s tým)
no kd menis kluc za vystrelovak potrebujes kluc podla svojej komfortky s prislusnim immo a to s tym stahovanim okien ti nepojde to treba nastavit nejak cez vag alebo tak nejak..

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: imobilizer v kluci / normalny vs. "vystrelovak"

Příspěvek od roti »

Michalyx píše:
daniello píše:Da sa zistit cislo komfortky cez ETKU? Alebo len cez VAG. Popripade, kde to zistim?
nachadza sa pod volantom..odpojit konektory odsrobovat vybrat a opisat cislo :P
a kde to presne je?? :o
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“