Otevírání víka kufru

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
NumeroUno
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 25.12.2008 15:31
Bydliště: Praha

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od NumeroUno »

re5pekt píše:
NumeroUno píše: KONEČNĚ, když je auto na sluníčku, tak se kuft otevírá sám až nahoru :D
No vidis, staci si pul roku pockat a jde to :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Me osobne to nejak extra nevadi, kdyz se neotevra, tak si ho otevru rukou no
Máš pravdu, taky už mě otevírání kufru netrápí. Teď mi pro změnu vadí, že mi přes zimu odešly přední pochromované parkovací senzory a píská to :cry:

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od re5pekt »

Jo jo.. Taky mi to obcas dela, ze si pipaj, kdyz chteji, ale zacal jsem to vypinat uz :lol:
Stejne mi to v parkovani 2x nepomaha, takze na vymenu nebo opravu nespecham

Uživatelský avatar
BigMac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od BigMac »

Zpět k původnímu tématu - natočil jsem krátké video, jak funguje elektrické otevírání víka zavazadlového prostoru v praxi. Najdete ho na tomto linku. Doufám, že rozvášním hned několik majitelů variantů, kteří to budou chtít dodělat, a taky několik majitelů limuzín, kteří budou přemýšlet, jak předělat jejich auto na variant s touto fíčurou. :lol: :wink:

Komu se to nelíbí?
1998 Polo 1.9 D 47kW
2002 Golf 1.9 TDI 96kW
2004 Polo 1.2 47kW
2007 Passat 2.0 TDI 125kW
2012 Golf 1.2 TSI 77kW

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od mrmaryII »

BigMac píše:Zpět k původnímu tématu - natočil jsem krátké video, jak funguje elektrické otevírání víka zavazadlového prostoru v praxi. Najdete ho na tomto linku. Doufám, že rozvášním hned několik majitelů variantů, kteří to budou chtít dodělat, a taky několik majitelů limuzín, kteří budou přemýšlet, jak předělat jejich auto na variant s touto fíčurou. :lol: :wink:

Komu se to nelíbí?

Je to super. Ja som tu uz o tom pisal. Problem je, ze sa pod 700€ len tazko dostanem :( Predpokladam, ze tie motory sa na vrakaci len tak nepovaluju :(
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od ricardo »

Je to super. Ja som tu uz o tom pisal. Problem je, ze sa pod 700€ len tazko dostanem :( Predpokladam, ze tie motory sa na vrakaci len tak nepovaluju :(
cca 700 eur je teda len cena za motory?

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od Barthez »

No vždyt říkám, že když jsem to já zjisštoval přez kamaráda v servise VW, tak mi rikal neco kolem 10600.- Kč plus tlačitko. Pak je potřeba ještě nakodovat jednotky a je to......
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
global
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od global »

na ebay som našiel motory po 100€
myslíte že panty budu rovnake? a nebude tam nič iné potrebné?
potom by som do toho šiel.
na tom videu to vyzerá supr. 8O
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od ricardo »

global píše:na ebay som našiel motory po 100€
myslíte že panty budu rovnake? a nebude tam nič iné potrebné?
potom by som do toho šiel.
na tom videu to vyzerá supr. 8O
Potom daj link, ukazku montaze a ideme do toho vsetci :-D

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od mrmaryII »

ricardo píše:
global píše:na ebay som našiel motory po 100€
myslíte že panty budu rovnake? a nebude tam nič iné potrebné?
potom by som do toho šiel.
na tom videu to vyzerá supr. 8O
Potom daj link, ukazku montaze a ideme do toho vsetci :-D
Iba motory nestacia bohuzial :)
Tu je to popisane aj s cenovkami na Nemeckom trhu, ktore su nizsie, nez tie nase :(
http://www.daniundalex.de/cms_neu/index.php?page=168" onclick="window.open(this.href);return false;
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od Barthez »

Nove panty se kupovat nemuseji. Mel jsem vrsek u stropnice rozdelanej a v tech pantech jsou udelane otvory a drzaky na ty motorory....
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od ricardo »

Elektronika je dobra hlavne v zime, ale urcite aj v lete, ked je auto spinave a spravi to za nas. Ja si uz tyzden vsimam, ze viko na mna kasle aj pri teplotach +15 a otvara sa len na 1/3 max 2/3, pritom veeelmi lenivo. Investovat do piestov sa mi nechce, len ma steluje, ze sa to kazi same a rychlo. :-(

Uživatelský avatar
Kapacitak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 30.06.2008 14:54
Bydliště: kósek vod Plzňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od Kapacitak »

ricardo píše:Elektronika je dobra hlavne v zime, ale urcite aj v lete, ked je auto spinave a spravi to za nas. Ja si uz tyzden vsimam, ze viko na mna kasle aj pri teplotach +15 a otvara sa len na 1/3 max 2/3, pritom veeelmi lenivo. Investovat do piestov sa mi nechce, len ma steluje, ze sa to kazi same a rychlo. :-(
Tomu se uz ani nedivím, mam r.v. 2006 a dela mi to take. Proste nejdrive to musis trochu pohonit (víko nahoru a dolu rukou) a pak to maká skvěle ne? :lol:

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od ricardo »

Kapacitak píše:
ricardo píše:Elektronika je dobra hlavne v zime, ale urcite aj v lete, ked je auto spinave a spravi to za nas. Ja si uz tyzden vsimam, ze viko na mna kasle aj pri teplotach +15 a otvara sa len na 1/3 max 2/3, pritom veeelmi lenivo. Investovat do piestov sa mi nechce, len ma steluje, ze sa to kazi same a rychlo. :-(
Tomu se uz ani nedivím, mam r.v. 2006 a dela mi to take. Proste nejdrive to musis trochu pohonit (víko nahoru a dolu rukou) a pak to maká skvěle ne? :lol:
Hej, dal som si zavazok, ze vzdy, ked budem chciet vidiet a spomenut si na casy otvarania az hore, prejdem ku kufru, rucne ho pootvaram, pozatvaram a potom stlacim tlacidlo a nalozim veci :-D

Efekt je svinusa stekliva :-D

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od ricardo »

Mára_VR6 píše:Pružinu? tam ale žádná není. Jsou tam 2 písty, který víko zvedají. Ano, v zimě je to horší, ale pomůže výměna za nový. Bohužel jeden stojí cca 750,- a jak jsem i já říkal - dát 1500,- za to aby se mi sám otvíral kufr je rozežranost :mrgreen:
A vie mi niekto zistit objednavacie cislo tych piestov??

Solido
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 29.10.2009 09:28

Re: Otevírání víka kufru

Příspěvek od Solido »

Zdravím,

omlouvám se za oživování starého tématu, ale mám totožný problém, jako tu byl zmiňován. Mám elektrické otevírání víka kufru u Variantu 3C, ale otevře se pouze do poloviny a poté když člověk drží cca 2 minuty na klíči otevírání kufru, tak se dootevře až nahoru. Prý by to mohly být vylámané zuby na motorku otevírání víka. Nemáte někdo představu, jak se teď pohybují ceny těchto motorků? 700 euro, jak tu někdo psal se mi zdá hodně :158:

Díky za odpověď

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“