Polo a maxi DOT

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

N-o-r-a
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 02.04.2008 19:53

Re: Polo a maxi DOT

Příspěvek od N-o-r-a »

měl bych jedny MAXIDOTy CANové co jsem koupil do svého, ale passat jde do světa, tak jsou k mání...

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Polo a maxi DOT

Příspěvek od Chudej student »

N-o-r-a píše:měl bych jedny MAXIDOTy CANové co jsem koupil do svého, ale passat jde do světa, tak jsou k mání...
Psal sem Ti SZ tak dej vedet...dekuju :wink:
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Hanča
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 12.03.2009 11:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Polo a maxi DOT

Příspěvek od Hanča »

Ahoj, mám dotaz. Pročetla jsem toho tady spoustu, celý dopoledne nedělám nic jinýho, ale stejně v tom mám guláš :kto:
Budeme si s přítelem kupovat Passata B5 (chceme automatickou klimu, el. okna, el. zrcátka, vyhřívané sedačky). A teď k dotazu - jak poznám palubní počítač od dotu (polo i maxi). Co umí za funkce pal. počítač a co dot. Palubní počítač má asi každý passat (ten display mezi budíky jsem viděla zatím na každým), nebo se pletu? Díky za info.. :)

Uživatelský avatar
stredis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnov

Re: Polo a maxi DOT

Příspěvek od stredis »

První foto je polodot, druhý foto je maxidot.
Přílohy
16022009335.jpg
05052009369.jpg
VW Passat 1,9TDI Variant 96kW Tiptronic

Uživatelský avatar
Hanča
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 12.03.2009 11:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Polo a maxi DOT

Příspěvek od Hanča »

Díky :ura1: A ten palubní počítač? :tooth:

DavidDC
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 18.06.2008 01:17
Bydliště: Děčín

Re: Polo a maxi DOT

Příspěvek od DavidDC »

Dělal se necanovy MAXIDOT do 220km/h na TDi??? Nemuzu je sehnat 8) Kdyztak mi dejte echo...
VAG - Děčín a okolí
Projekční práce - elektroinstalace (silnoproud, slaboproud, fotovoltaika)

Uživatelský avatar
Hallo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWYSOČINA
Kontaktovat uživatele:

Re: Polo a maxi DOT

Příspěvek od Hallo »

Hlavne nezapomente ze k prehozeni a sparovani s immo potrebujete znat piny obou budiku(stavajicich i tech co tam prijdou) a umet to nakodovat,doporucuji to nechat profikum,ja si na to troufl a uz jsem myslel ze neodjedu,nebyt ciptunera a jeho rad po telefonu,vezl sem auto na lanu do servisu...

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Polo a maxi DOT

Příspěvek od Paskal »

Hallo píše:Hlavne nezapomente ze k prehozeni a sparovani s immo potrebujete znat piny obou budiku(stavajicich i tech co tam prijdou) a umet to nakodovat,doporucuji to nechat profikum,ja si na to troufl a uz jsem myslel ze neodjedu,nebyt ciptunera a jeho rad po telefonu,vezl sem auto na lanu do servisu...
To tak věčinou bývá když kozel chce být zahradníkem. :P :lol: A pouští se do toho co neví. :mrgreen:

Weeman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.04.2009 10:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Polo a maxi DOT

Příspěvek od Weeman »

Ahoj, koupil jsme passata B5 rok 2000. A má to je obyč budíky, nevyznam se v elektrice, ale chtěl bych do něj Budíky s počítačem, jak jsem pochopil tak polodot! Jak je složitá výměna a kde se dá sehnat? Diky :-)

Weeman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.04.2009 10:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Polo a maxi DOT

Příspěvek od Weeman »

Ahoj, koupil jsme passata B5 rok 2000. A má to je obyč budíky, nevyznam se v elektrice, ale chtěl bych do něj Budíky s počítačem, jak jsem pochopil tak polodot! Jak je složitá výměna a kde se dá sehnat? Diky :-)

Uživatelský avatar
Hallo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWYSOČINA
Kontaktovat uživatele:

Re: Polo a maxi DOT

Příspěvek od Hallo »

Paskal píše:
Hallo píše:Hlavne nezapomente ze k prehozeni a sparovani s immo potrebujete znat piny obou budiku(stavajicich i tech co tam prijdou) a umet to nakodovat,doporucuji to nechat profikum,ja si na to troufl a uz jsem myslel ze neodjedu,nebyt ciptunera a jeho rad po telefonu,vezl sem auto na lanu do servisu...
To tak věčinou bývá když kozel chce být zahradníkem. :P :lol: A pouští se do toho co neví. :mrgreen:

Info jsem si sehnal úplně přesné,a zas takovej kozel nejsem,jsem elektrikář slaboproud,el. zapojení se provedlo během hodiny a fungovalo na poprvé,problém nastal až při kodovani a to jen pro to ze to nechtelo vzit pin(jelikoz jsem to delal poprve tak jsem nevedel)popisoval jsem to ciptunerovy uplne presne a rikal ze to musim zkusit jeste jednou,ze mi to nevzalo pin,ale ty jsem mel stopro spravne protoze jsem je pred rozdelanim cetl vag tachem,no a svete div se,asi napotreti zadani pinu to najednou nacetlo a zbytek uz byl hracka co se tyce sparovani immo a nacteni klicku.Problem byl hold ten ze jsem to nikdy nevidel nikoho delat a delal jsem to sam poprve...tak ze mne zas nedelej prosim uplneho levaka,dekuji :roll:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Polo a maxi DOT

Příspěvek od Paskal »

Hallo píše:
Paskal píše: To tak věčinou bývá když kozel chce být zahradníkem. :P :lol: A pouští se do toho co neví. :mrgreen:

Info jsem si sehnal úplně přesné,a zas takovej kozel nejsem,jsem elektrikář slaboproud,el. zapojení se provedlo během hodiny a fungovalo na poprvé,problém nastal až při kodovani a to jen pro to ze to nechtelo vzit pin(jelikoz jsem to delal poprve tak jsem nevedel)popisoval jsem to ciptunerovy uplne presne a rikal ze to musim zkusit jeste jednou,ze mi to nevzalo pin,ale ty jsem mel stopro spravne protoze jsem je pred rozdelanim cetl vag tachem,no a svete div se,asi napotreti zadani pinu to najednou nacetlo a zbytek uz byl hracka co se tyce sparovani immo a nacteni klicku.Problem byl hold ten ze jsem to nikdy nevidel nikoho delat a delal jsem to sam poprve...tak ze mne zas nedelej prosim uplneho levaka,dekuji :roll:
Dobrá,dobrá mistře :P Tak já už budu hodný Dědečku. :shv:

Uživatelský avatar
Hallo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWYSOČINA
Kontaktovat uživatele:

Re: Polo a maxi DOT

Příspěvek od Hallo »

Já jen abych tady nebyl za tupce předsedo, :thk: Jinak máš vždy pravdu :old: :lol:

Uživatelský avatar
Aladin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 259
Registrován: 16.11.2007 19:49
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Polo a maxi DOT

Příspěvek od Aladin »

Chlapi, mám dotaz.

Půjdou maxidot budíky 3b0920842a do Passata B5, rok 98, 1,9 TDi 81kw AFN (V autě je climatronic, pal.pc.) ?

Lze z maxidot budíků vyčíst PIN, když mi není znám?

Není někdo na Ostravsku, kdo by mi budíky přehodil, včetně nakódování? :blush:

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Polo a maxi DOT

Příspěvek od Wíťa »

Bez velkych uprav nepujdou ty mas necan a ty maxidoty jsou can
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“