Změna diagnostické zásuvky-Už si mě nenapojí

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Vasa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 360
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna diagnostické zásuvky-Už si mě nenapojí

Příspěvek od Vasa »

známej si udělal něco podobnýho
pak jel na dovolenou
přechod samo nechal doma (neměl ho v autě aby ho zloději nenanšli)
auto se mu pokazilo, odtáhly ho do servisu tam samo bez diag neudělají nic takže zbytek dovolené měl pěknej program

Uživatelský avatar
GolfinoCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 29.10.2007 20:32

Re: Změna diagnostické zásuvky-Už si mě nenapojí

Příspěvek od GolfinoCZ »

Paskal píše: Profik přide a napojí se ti pod deklem "A" sloupku a pápá :velo: :P :lol:

A co si tam napojí? Najde 12V a zapne si tam baterku? :D

Uživatelský avatar
GolfinoCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 29.10.2007 20:32

Re: Změna diagnostické zásuvky-Už si mě nenapojí

Příspěvek od GolfinoCZ »

Vasa píše:známej si udělal něco podobnýho
pak jel na dovolenou
přechod samo nechal doma (neměl ho v autě aby ho zloději nenanšli)
auto se mu pokazilo, odtáhly ho do servisu tam samo bez diag neudělají nic takže zbytek dovolené měl pěknej program

Ne to je samozřejmost žeto budu vozit sebou. Je tolik krásných míst kde to v autí schovat a nikdo to nenajde 8)

HonzaT
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 20.11.2008 22:05

Re: Změna diagnostické zásuvky-Už si mě nenapojí

Příspěvek od HonzaT »

Tak je jasné,že nic není nepřekonatelné,ale už musí něco rozebírat(ten dekl u A sloupku jak psal Pascal). Myslím,že nejdříve by šli rozhodně po diag.zásuvce. Je dobré to mít v kombinaci s nějakým tajným vypínačem.
Máš nějaký pěkný levný nápad,jak auto zabezpečit?

Uživatelský avatar
EAST
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: East Bohemia

Re: Změna diagnostické zásuvky-Už si mě nenapojí

Příspěvek od EAST »

ma tu nekdo schema zapojeni diag. zasuvky? resp. na jaky vstup (cislo pinu) je ten diag. kabel citlivy - myslim jak ten kabel znicit +12V

Uživatelský avatar
GolfinoCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 29.10.2007 20:32

Re: Změna diagnostické zásuvky-Už si mě nenapojí

Příspěvek od GolfinoCZ »

Mě by spíš zajímalo jak tu zásuvku mám vytáhnout? Nechce se mi demontit climatronik.

Zkoušel jsem to ale jen jsem to tak trošku (jak to říct slušně) pokazil 8O

hajney
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 11.04.2009 14:15
Bydliště: Prachatice

Re: Změna diagnostické zásuvky-Už si mě nenapojí

Příspěvek od hajney »

HonzaT píše:Tak je jasné,že nic není nepřekonatelné,ale už musí něco rozebírat(ten dekl u A sloupku jak psal Pascal). Myslím,že nejdříve by šli rozhodně po diag.zásuvce. Je dobré to mít v kombinaci s nějakým tajným vypínačem.
Máš nějaký pěkný levný nápad,jak auto zabezpečit?
- to souhlasím

Když vycházím z toho že zámek zpátečky je k ničemu, máte nějakou zkušenost se zámkem pedálů?
Jinak zloděj se do auta dostane pokaždé když bude hodně chtít (stačí rozbít sklo), tak se dá maximálně bránit tomu aby s autem odjel.

Uživatelský avatar
GolfinoCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 29.10.2007 20:32

Re: Změna diagnostické zásuvky-Už si mě nenapojí

Příspěvek od GolfinoCZ »

tak jak mám tu zásuvku demontovat abych mohl cvaknout dráty? nemůžu ji vytáhnout ven.

HonzaT
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 20.11.2008 22:05

Re: Změna diagnostické zásuvky-Už si mě nenapojí

Příspěvek od HonzaT »

Ta zásuvka se dá vycvaknout,ale zapadne směrem dovnitř,musíš tedy vyndat rádio a nejlépe i klimatronic. Pak se může k drátům krásně. Jsou na ní tři pružný zacvakávačky,který je nutný stlačit malým šroubovákem a přitom tlačit na zásuvku aby zapadla dovnitř.

destinaty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 05.02.2009 12:25
Bydliště: v autě:)

Re: Změna diagnostické zásuvky-Už si mě nenapojí

Příspěvek od destinaty »

Ja mam tajnej na cerpadlo a na napajeni zasuvky...tudis ji tam mohu v klidu nechat a nemusim ji vyndavat...

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna diagnostické zásuvky-Už si mě nenapojí

Příspěvek od Toxyz »

v klidu? 8O myslíš?
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna diagnostické zásuvky-Už si mě nenapojí

Příspěvek od steve »

[quote="Paskal"]Nechápu co na tom vidíte tak super. :roll: To je tak možná dobré pro amatéry aby ti to nešlohli když bude hledat zásuvku. :mrgreen:

Klidně můžeš tu Diag zásuvku vyhodit a nebo schovat kam koliv...nebo popřepojovat jak chceš!!!
Tak že na to zapomeň že si te nenapoji jak budou chtít. 8)
Profik přide a napojí se ti pod deklem "A" sloupku a pápá :velo: :P :lol:

Daleko učinější je tajný vypinač třeba od pojistkovky,relátek,pal. čerpadla atd. než tahlenc opičárna. :tooth:[/quote

Tak tak jak řika Paskal a nejlepši je že jim to ješte ukazujete jak to mate udelany :wink: , myslim že mnohem lepši a tak to delam ja znamym na autech už dlouho je tam dat ustřiženou zasuvku na vag a dat si jim kamkoliv v aute podle sveho :wink: a viš o ni jen ty a když to budeš potřebovat napichnout což za rok tak často neni tak viš kam a zlodeje už nenapadne hledat jinou zasuvku nebo si proto tvoje auto přijdou jindy a budou to mit udelane podle tvoji zasuvky :? , spiše co vam mužu radit ze svych zkušenosti je odpojovač nafty a k tomu tajny vypinač - pokud řešite finance(cca 1tiskč) a pokud chcete jim to dale znemožnit vyndavat si 109-relatko nebo udelat nejaky imobilizer :wink:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

HonzaT
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 20.11.2008 22:05

Re: Změna diagnostické zásuvky-Už si mě nenapojí

Příspěvek od HonzaT »

Ano,již jsem to tu psal,že je dobré mít tajný vypínač a napoprvé se budou shánět po zásuvce na obvyklém místě. Jinak tu redukci k diag.zásuvce jsem sem klidně dal,protože existuje 40320 možností,jak ji mít zapojenou (osm vodičů do osmipolové zásuvky). Takže,že by si jí zloději udělali stejně jako mám já je nepravděpodobné. Když už,tak je to alespoň zpomalí. Ale souhlasím,že ukrást se dá dneska všechno.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Změna diagnostické zásuvky-Už si mě nenapojí

Příspěvek od vtuni »

máš ode mě palec nahoru :999: jak říkáš.. jednoduché a účinné...
pokud vezmu že originál diagnostiku přemístíš jinam + přepinuješ přes tuhle redukci + tu originální napojíš třena na +12V + tajný vypínače...tak to nebude stát moc..a výsledek je podle mýho ucházející za málo peněz dost muziky...... každá překážka je překážka a jak píšeš.. i když by si tohle přečetli..tak těžko volit kombinaci pinů v redukci...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna diagnostické zásuvky-Už si mě nenapojí

Příspěvek od steve »

hajney píše:
HonzaT píše:Tak je jasné,že nic není nepřekonatelné,ale už musí něco rozebírat(ten dekl u A sloupku jak psal Pascal). Myslím,že nejdříve by šli rozhodně po diag.zásuvce. Je dobré to mít v kombinaci s nějakým tajným vypínačem.
Máš nějaký pěkný levný nápad,jak auto zabezpečit?
- to souhlasím

Když vycházím z toho že zámek zpátečky je k ničemu, máte nějakou zkušenost se zámkem pedálů?
Jinak zloděj se do auta dostane pokaždé když bude hodně chtít (stačí rozbít sklo), tak se dá maximálně bránit tomu aby s autem odjel.
TAK TAK CHLAPCI, KAŽDA PŘEKAŽKA JE PŘEKAŽKA
A ZAMEK PEDALU :mrgreen: :mrgreen: NO TAK , VIŠ ŽE SE DA JET I BEZ PEDALU BRZDY A SPOJKY, VIM TO Z VLASTNICH ZKUŠENOSTÍ , KDYŽ JSEM STRATIL TEHDA KLIČE :D
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“