české mapy

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

bbedula
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 11.05.2009 21:41
Bydliště: Krnov

Re: české mapy

Příspěvek od bbedula »

venda74 píše:
pásovec píše:Napadla mě zatím zoufalá věc, koupit za full price, vypálit to a rozpočítat mezi zájemce :cry: Zatím se tu nikdo neobjevil, kdo by pomohl..
Vsechny zajemce o pouziti "zazalohovane" mapy asi zklamu-mapy systemu E od Blaupunktu nejdou kopirovat. Jeste nikomu se to nepovedlo...CD je chranene pravdepodobne carovym kodem uprostred samotneho disku. CD samotne jde zkopirovat, ale navigace se nespusti...

Asi na tom něco bude... :) už několik CD letělo do koše :(
žijeme jen jednou přátelé :)

bbedula
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 11.05.2009 21:41
Bydliště: Krnov

Re: české mapy

Příspěvek od bbedula »

Sucino píše:
Marek J píše:Také se přidám - mapy RNS 300. Potřebuju nastavit menu v češtině a k tomu chce CD....
na to ti stačí i CD na které máš mapy DE. Taky jsem to řešil. POkud nemáš žádný mapy tak se můžem někde sejít a přenastavíme to (nejsme od sebe daleko). Pokud máš zájem tak dej zprávu na SZ.
Tam jde nastavit čeština!?
žijeme jen jednou přátelé :)

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: české mapy

Příspěvek od mrmaryII »

bbedula píše:
Sucino píše: na to ti stačí i CD na které máš mapy DE. Taky jsem to řešil. POkud nemáš žádný mapy tak se můžem někde sejít a přenastavíme to (nejsme od sebe daleko). Pokud máš zájem tak dej zprávu na SZ.
Tam jde nastavit čeština!?
Jasne, ze ide. Presne tak ako ti to pisal BBedula. Ale skor by ma zaujimalo, ci sa uz niekomu podarilo napalit mapy CZ a SK
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Sucino
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 21.08.2008 08:03
Bydliště: Žatec

Re: české mapy

Příspěvek od Sucino »

bbedula píše:
Sucino píše: na to ti stačí i CD na které máš mapy DE. Taky jsem to řešil. POkud nemáš žádný mapy tak se můžem někde sejít a přenastavíme to (nejsme od sebe daleko). Pokud máš zájem tak dej zprávu na SZ.
Tam jde nastavit čeština!?
Tak tak. Do rádia strč CD s mapu (třeba DE, ale mí být funkční) a na rádiu zmáčkni SETUP. Pak zvolíš v nabídce položku "language a nebo sprache" a otevře se ti seznam jazyků kde si najdeš češtinu. Po potvrzení počkáš cca 10 vteřin a rádio je v češtině.

Uživatelský avatar
JarinoRS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 07.09.2008 13:25
Bydliště: Rimavská Sobota
Kontaktovat uživatele:

Re: české mapy

Příspěvek od JarinoRS »

nemam ZIADNE CD, rad by som si pocestil RNS 300, da sa to aj s kopirovanou mapou? ze sa mapa nerozbehne mi nevadi, staci ked to prestavi jazyk...zial nablizku nikoho nepoznam, kto by RNS 300 mal :-(

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: české mapy

Příspěvek od pásovec »

Neorigilnální cd ti vůbec nepůjde. A co koupit? Prodává to tu jeden člen od asi 2300CZK. Origo kusy.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: české mapy

Příspěvek od mrmaryII »

pásovec píše:Neorigilnální cd ti vůbec nepůjde. A co koupit? Prodává to tu jeden člen od asi 2300CZK. Origo kusy.
Daj link, ak mozes. Nikde som tu nove RNS300 mapy nevidel a stare neobsahuju plne krytie CZ a SK
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: české mapy

Příspěvek od pásovec »

Kontaktuj uživatele venda74.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: české mapy

Příspěvek od Benetty »

Vím, že to tady bylo jakoby řešeno, ale mám tu navigaci co zadavatel tématu uplně nahoře a chtěl bych jí nastavit do češtiny. Na výběr však čeština zaručeně není, leda čínština jako jedna z mnoha. Co s tím?

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: české mapy

Příspěvek od mrmaryII »

Benetty píše:Vím, že to tady bylo jakoby řešeno, ale mám tu navigaci co zadavatel tématu uplně nahoře a chtěl bych jí nastavit do češtiny. Na výběr však čeština zaručeně není, leda čínština jako jedna z mnoha. Co s tím?
Preco si to cele neprecitas? Vedel by si, ze ti treba original cd pre RNS300. Napr. DE. A mozes si to nastavit do cestiny. A pre MFD2 to tu uz riesili ludkovia pomocou vymeny firmware. Dokonca tu chvilku bol aj ten image :) Ale kdeze, nie kazdy bol uspesny a niektori si odpalili navi, tak to odtial stiahli chlapci.
Naposledy upravil(a) mrmaryII dne 23.06.2009 15:38, celkem upraveno 1 x.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: české mapy

Příspěvek od Benetty »

Mám origo CD .DE, auto mám jen 4 dny, tak to ještě prolejzám, ale borec co to dělá, tak mi řekl, že navi musí ven a nahrát do ní češtinu nebo co (nabízí to Čínu, německo, španělsko, dánsko, atd.). Ještě se na to odpoledne podívám, ale zatím díky, dám vědět.



Tak jsem našel to cédo a házím to zde. Co z toho tedy vyplývá?
Přílohy
DSC00037.JPG

svalent
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 30.06.2009 06:48
Bydliště: Banska Bystrica, SR

Re: české mapy

Příspěvek od svalent »

PS: Ak by niekto potreboval zmenit jazyk v RNS300 tak mozem zapozicat CD Deutschland (teda len osobne -ak pride do Banskej B.).

Jáno
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 10.07.2009 08:39

Re: české mapy

Příspěvek od Jáno »

Shanim MFD2-DVD primarne novejsi mapy, sekundarne cestinu do menu (to ze mi cesky nebude mluvit vim :) ) muzete mi plz nekdo poslat SZ :) byl jsem na vwnavi.com, my-gti.com cosi nasel, ale nic nezafungovalo (spatne media pry). diky

malypapousek1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 04.08.2009 21:49

Re: české mapy

Příspěvek od malypapousek1 »

cau vsichni mam prozbu. schanim ceskou mapu v cestine do passata.RCD 300 kde by se nechala sehnat. moc dik

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: české mapy

Příspěvek od pásovec »

Nemyslis spis RNS 300? :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Navigace“