Snížení

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Prospeedy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 194
Registrován: 03.04.2008 18:39
Bydliště: Teplice

Re: Snížení

Příspěvek od Prospeedy »

Tady máte kluci se možnost podívat, jak auto vypadá na jakym snížení atd... http://www.passat3b.de/galerie2/galerie_main.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Qweros
Pilot
Pilot
Příspěvky: 709
Registrován: 20.04.2008 21:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení

Příspěvek od Qweros »

stifler :

Jj jasny :) hlavně že jsem spokojenej..Bál jsem se aby to nebylo tvrdý a to není :wink: takže parada.. a ješte za tu cenu :lol:

Qweros
Pilot
Pilot
Příspěvky: 709
Registrován: 20.04.2008 21:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení

Příspěvek od Qweros »

Obrázek
fotka na alu. ve skutečnosti mi to příde niž :(

Uživatelský avatar
wladi
Profík
Profík
Příspěvky: 945
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení

Příspěvek od wladi »

Chlapi zapasuju pruziny HaR zo Superba na Passata Variant TDI? Mam moznost kupit za dobru cenu, len toto ma zaujima....hlavne koli zatazeniu napravy, nie ze ich dam a budem rovnako vysoko :mrgreen:
Ono, Slovensko je zaujimava krajina, taka svojska. Tu si ludia zavidia aj to, ked ma sused pekne pocasie na pohrebe.

Uživatelský avatar
Petřík
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3894
Registrován: 22.04.2008 20:21
Bydliště: LoW Ride City

Re: Snížení

Příspěvek od Petřík »

Fpoho to tam dej :)
GTI16v / OEM+ / VWgroup ♥

Prospeedy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 194
Registrován: 03.04.2008 18:39
Bydliště: Teplice

Re: Snížení

Příspěvek od Prospeedy »

Nemá někdo zkušenost kombinace H&R (-35mm) + Bilstein B8? Hlavně jak je to s pohodlím..Taky ještě přemýšlím o tlumičích Koni sports (stavitelná tuhost)
Pro Petřík: Pořád jsem se nerozhodnul jaký tlumiče :lol: , mám obavy z tvrdosti...

Uživatelský avatar
Petřík
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3894
Registrován: 22.04.2008 20:21
Bydliště: LoW Ride City

Re: Snížení

Příspěvek od Petřík »

Dej tam Bilsteiny teda :)

Ty jsou lepsi jak OEm proste parada :)

Nepoznas rozdil a presto te to nenecha ve stychu :D
GTI16v / OEM+ / VWgroup ♥

Uživatelský avatar
mike_sirbu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 23.12.2007 11:42

Re: Snížení

Příspěvek od mike_sirbu »

Zdarec vsem!Chtel jsem se zeptat jak je to s geometrii na pasikovi kdyz to mate snizene.Jde to poladit na serizeni,nebo se proste sjizdeji kola zevnitr.Na jinych autech se treba nabrusuji ramena aby byly v poloze kde se to da jeste seridit.Dik za info

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení

Příspěvek od MareeqGTI »

Ahoj všem,

máte ještě někdo fotky jak vypadá Passat se snížením 40/40 pomocí pružin?

Co nevidět budu mít 19" kola a rozhoduju se jakej podvozek k tomu. Co jsem viděl fotky, tak těch 40/40 není skoro vůbec poznat :(

Moje finanční možnosti jsou omezené, takže se právě rozhoduju mezi kvalitní pružinou (Eibach/HR apod.) nebo levným stavítkem (V-Maxx nebo FK). Když vidím to snížení na pružinách, tak asi budu muset jít do levnýho štelováku :cry:

Qweros
Pilot
Pilot
Příspěvky: 709
Registrován: 20.04.2008 21:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení

Příspěvek od Qweros »

MareeqGTI píše:Ahoj všem,

máte ještě někdo fotky jak vypadá Passat se snížením 40/40 pomocí pružin?

Co nevidět budu mít 19" kola a rozhoduju se jakej podvozek k tomu. Co jsem viděl fotky, tak těch 40/40 není skoro vůbec poznat :(

Moje finanční možnosti jsou omezené, takže se právě rozhoduju mezi kvalitní pružinou (Eibach/HR apod.) nebo levným stavítkem (V-Maxx nebo FK). Když vidím to snížení na pružinách, tak asi budu muset jít do levnýho štelováku :cry:
asi lepší pružiny než levnej štelovák..

i když tet jsem taky chtěl zkusit levnej štelovak.. třeba to špatny nebude.. ale co jsem tak četl tak pak naprava max 25tis km a je pryč.. což se mi nechce když mam tet uplně novou..
ja mam v předu mezeru tak 2-3cm, na fotce to vypádá blbe, ale ve skutečnosti to špatný neni.. a hlavně je to pořád pohodlné i když to bude tím že pružiny sou supersport ktery patřej k těm nejlevnějším ale jsem uplně spokojenej..

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení

Příspěvek od MareeqGTI »

Qweros

JJ, zrovna na Tvoje auto jsem koukal že máš sníženo 40/40 pružinama. Nevím jak ve skutečnosti, ale na fotkách mi přijde že to skoro není poznat :( Nevím no :roll: Já se tech levnejch stavítek bojím, par uz jsem jich mel, ale vsechno to byli stary vrány (Golf 2, apod..) a bylo to nehorazne tvrdy, jak sutr. Bojim se ze to by Prasse se 1,5t vahy krapet nerozdejchalo.

Ještě se pokouším sehnat nějakej starší štělovák, mám teď v merku jeden co má najeto 1500mil, puvodni cena 799Ł a chce za nej 425Ł (13tis CZK), coz bych v nouzi nejvyšší taky asi dal. Je to FK Silversport, v podstatě ta nejvyšší řada od FK, tak to snad už takovej shit jako JOM/V-maxx nebude :roll:

Nápravu neřeším, když jsi sikovnej, poskladas si ji z kvalitnich dilu a cenou jsi do 10tkc..

Uživatelský avatar
wladi
Profík
Profík
Příspěvky: 945
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení

Příspěvek od wladi »

Qweros: to tvoje znizenie je fakt skoro nebadatelne. Nemas tam nahodou pneu 235/40R18?

MareeqGTI: prikladam fotky znizenych aut pruzinami. Prvy je modry a ma Eibach pruziny. Ale pneu 235/40. Druhy je strieborny passat s Weitec -35 vpredu a vzadu Eibach pruziny. Posledny je Weitec 40/40.
Přílohy
01.jpg
09.jpg
15.jpg
Ono, Slovensko je zaujimava krajina, taka svojska. Tu si ludia zavidia aj to, ked ma sused pekne pocasie na pohrebe.

Qweros
Pilot
Pilot
Příspěvky: 709
Registrován: 20.04.2008 21:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení

Příspěvek od Qweros »

jj mam pneu 235/40R18. proč ?
Tady pár o chlup lepších foto kde je to vic poznat...
Přílohy
P1070433 (Large).JPG
P1070447 (Large).JPG
P1070448 (Large).JPG

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení

Příspěvek od cendler »

MareeqGTI : podívej na moje je sníženo 40/40, tlumiče origo, pružiny H&R
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení

Příspěvek od MareeqGTI »

Díky moc za foto chlapi... Byl jsem rozhodnutej že pružiny postačí, hlavně po fotkách co dávali Qweros a Cendler (díky oběma), ale nakonec se mi povedlo sehnat měsíc starý stavítko KONI s pružinama FK. Jak výška, tak tuhost :mrgreen:

Akorát je na sedan, ale snad to zatížení zadní nápravy nebude tak poznat... Cena novýho je tady v UK kolem 800Ł a v DE kolem 950€, takže předpokládám že to už bude krapet jiná kvalitka.

Pokud vše vyjde, odpoledne pro něj jedu.


Jak moc je složitá výměna? To už asi bez stahováků atd. nezvládnu sám co? Sorry za otázky, v Passatech jsem začátečník :lol:
Přílohy
Pissatsus001.jpg

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“