PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Peters
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 12.05.2009 23:58

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od Peters »

To STW:

To co mas v aute jako pripravu pro telefon, je origo prislusenstvi (typicke pro DE). Dodava to pro VW firma Votex, v priloze najdes mozne adaptery pro modely 2002 - 21. tyden 2008. Je to ale pouze omezene... Skoda, bodnul by nejaky bluetooth adapter a byl by pokoj :-)

Ikdyz mozna by neco i existovalo: https://www.volkswagen-zubehoer-shop.de ... ueId=21202" onclick="window.open(this.href);return false;

(pisou tam, ze to jede jen se standardem UHV, coz je dle fotek to tvoje)
Přílohy
3B0_051_435_ff%20V002_doc.pdf
prislusenstvi mobil 2002 - 21. tyden 2008
(77.96 KiB) Staženo 304 x

Uživatelský avatar
stw
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 23.04.2009 13:10
Bydliště: SR

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od stw »

Dik toto info som hladal....

Inak rozobral som to a našiel som vnutri skovany konektor zrejme na nejaku Nokiu... /z tých z toho zoznamu.../
Vo voze už mám HF tak rozmýšlam že na ten stojan prirobím držiak na PDA s navi /aj tak ho nemám kam nalepiť pri navigácii aby bol po ruke.../ ktoré má bluetooth a pekne naviguje cez tu HF sadu... len ešte by som rád poriešil riadne odpojenie tých káblov pokiaľ sú zapojené pretože využitie asi pre ne nenájdem.
Stevwe TDI PD

Peters
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 12.05.2009 23:58

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od Peters »

Ono to vypadá, že se bude dat objednat i u nás: (v ceníku to mají takto, cena 5.051 Kc s DPH)

Handsfree Bluetooth® 2,8" dotykový displej, hlasová volba, podpora MP3, SMS
000051433C 5 051

Mám stejný problém, řeším výměnu telefonu za jiný a toto by bylo řešení, jak to mít i do budoucna.
Přikládám obrázek o co by asi mělo jít.
Propojení je asi standardně pres radio, jen se to použije místo toho adaptéru pro konkrétní telefon.
Přílohy
Bluetooth pro original HF sady
Bluetooth pro original HF sady

Papo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 11.05.2009 11:26

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od Papo »

Jak to propojím s držákem, na kterém byl původně nacvaknut adaptér pro mobil?

Peters
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 12.05.2009 23:58

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od Peters »

To by me taky zajimalo, takze jsem volal do VW, abych se tam stavil s autem a zjistil, jak se to da resit.
Nic dalsiho nevim, snad to pujde.
Dle popisu by to melo byt kompatibilni prave s temi drzaky, na ktere byl nacvaknut adapter pro konkretni typ mobilu (ktery uz je jaksi out).

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od abeljozef »

Hmm, velmi pekne, :wink:

Papo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 11.05.2009 11:26

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od Papo »

To vypadá fakt dobře, dej vědět, jak jsi dopadl ve VW. Dík

Peters
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 12.05.2009 23:58

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od Peters »

Ve VW klasika, nevedeli, ze neco takoveho existuje.
Takze pozadovany dil neni ani v CR, objednano. Dodaci lhuta 2-4 tydny.
A navic neni zaruka, ze to bude fungovat, takze je domluveno, ze pokud to pojede, tak si to vezmu, pokud ne, nebude zadny obchod... :-)

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od abeljozef »

Tak daj vediet :wink:

Peters
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 12.05.2009 23:58

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od Peters »

Takze nic. Pry to nejede, ani jsem to nevytahoval z krabicky. Pan chytry z VW me upozornil, ze to neni jen tak, bla bla bla... Jsem si rekl, ze se nebudu rozcilovat. Tak jsem podekoval a neni z toho nic.
Toto je nezavisla bluetooth sada (nejde nacvaknout do puvodni origo sady), kde pry stejne nemohou zarucit, zda to pojede s konkretnim typem teĺefonu.
A to bylo premlouvani (sam sebe), abych sel do original VW. Tak tam opet dalsich x let ("x" je cislo blizici se uz nekonecnu) - nepujdu! Ani pro gumicky na sterace, kdyz me tam nekdo uvidi, tak me prosim radsi zastrelte :-)

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od maweric »

Peters píše:Ono to vypadá, že se bude dat objednat i u nás: (v ceníku to mají takto, cena 5.051 Kc s DPH)

Handsfree Bluetooth® 2,8" dotykový displej, hlasová volba, podpora MP3, SMS
000051433C 5 051

Mám stejný problém, řeším výměnu telefonu za jiný a toto by bylo řešení, jak to mít i do budoucna.
Přikládám obrázek o co by asi mělo jít.
Propojení je asi standardně pres radio, jen se to použije místo toho adaptéru pro konkrétní telefon.
to vypadá dobře, akorát ten buríšek je dost :roll:

Peters
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 12.05.2009 23:58

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od Peters »

doplnění fotek adapteru, ktery nafotil STW

Dale jsem objevil asi jen jedno mozne reseni, ale s tim asi nema zkusenost nikdo. Jinak se zrejme tyka jen vozidel puvodem z DE, jedine na tech jsem uvedene instalace HF videl.
(toto reseni se ma vlozil mezi ŘJ stávající instalace v autě a zajistí Bluetooth pripojeni pres stavajici montaz origo sady - pres radio apod.)
Ale stejne to neni nijak levne... :-(

http://www.joschko-shop.de/product_info ... 7fc0f231a2" onclick="window.open(this.href);return false;

JanK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 14.05.2009 09:35

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od JanK »

Peters píše:Ono to vypadá, že se bude dat objednat i u nás: (v ceníku to mají takto, cena 5.051 Kc s DPH)

Handsfree Bluetooth® 2,8" dotykový displej, hlasová volba, podpora MP3, SMS
000051433C 5 051

Mám stejný problém, řeším výměnu telefonu za jiný a toto by bylo řešení, jak to mít i do budoucna.
Přikládám obrázek o co by asi mělo jít.
Propojení je asi standardně pres radio, jen se to použije místo toho adaptéru pro konkrétní telefon.
Po dlouhem hledani jsem se nakonec rozhoupal a tento adapter koupil. Pouzivam ho cca 2 mesice s Nokii N95 8GB a manzelka s Nokii E51 a zatim spokojenost - az na tu cenu. Je to asi jedina rozumna volba jak vyuzit predinstalovanou pripravu. Pravda je ze ve VW o tom moc nevedeli ale byl tam ochotny technik ktery to byl ochotny se mnou vyzkouset :P

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od maweric »

JanK píše:Po dlouhem hledani jsem se nakonec rozhoupal a tento adapter koupil. Pouzivam ho cca 2 mesice s Nokii N95 8GB a manzelka s Nokii E51 a zatim spokojenost - az na tu cenu. Je to asi jedina rozumna volba jak vyuzit predinstalovanou pripravu. Pravda je ze ve VW o tom moc nevedeli ale byl tam ochotny technik ktery to byl ochotny se mnou vyzkouset :P

njn čechy :roll:

Peters
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 12.05.2009 23:58

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od Peters »

Tak jsem se nakonec rozhodl, ze bude jednodussi si sehnat Nokii 6230, na kterou mam origo adapter k autu.
Jen nemuzu najit ridici jednotku, abych tam mohl prepojit z druheho (demontovaneho) hands free mikrofon a antenu.
Netusite nekdo, kde muze byt zasita pod palubkou?
Nikde jsem ji nenasel...

Diky moc.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“