Lupání při brždění...

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
arnoldp
Závodník
Závodník
Příspěvky: 541
Registrován: 20.11.2008 08:19
Bydliště: Kolín

Lupání při brždění...

Příspěvek od arnoldp »

Zdravim, měl bych dotaz...teď mi začal passatek vyvozovat nejaky chrupani z predku.. 8O ..kdyz slapnu na brzdy, tak nic, ale kdyz brzdovy pedal povolim, tak se ozve takovy lupnuti/lehky bouchnuti od kol - jako kdyz se predek odlehci a po pusteni pedalu se vrati zpet nahoru....co myslite, ze by to mohlo byt?? Prvni me napadlo nejake raminko na naprave, ale jak to otestovat? Nebo tlumič? Zkousel jsem to parkrat zhoupnut na miste v garazi, ale nic nelupalo... Máte nejaky tip? díky
Co chytrýho sem asi tááák napsat.... ...jsem od Kolína...

Uživatelský avatar
Fíša
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 29.09.2007 15:03
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupání při brždění...

Příspěvek od Fíša »

Nějaké rameno je v řiti, typuju horní zadní, zvednout na hever, sundat kolo a montpákou lehce zahýbat s ramenama, nekdy to jde vidět aniž by jsi sundaval kola,stačí dát plný rejd a hýbat volantem sem a tam a pozorovat ramena, které se volně hýbe v úložišti, snad jsi to pochopil jak jsem to napsal.
Auto - pneu servis Jílové u Děčína
Prodej nových i použitých ND
Plnění autoklimatizací + oprava

Uživatelský avatar
arnoldp
Závodník
Závodník
Příspěvky: 541
Registrován: 20.11.2008 08:19
Bydliště: Kolín

Re: Lupání při brždění...

Příspěvek od arnoldp »

Fíša píše:Nějaké rameno je v řiti, typuju horní zadní, zvednout na hever, sundat kolo a montpákou lehce zahýbat s ramenama, nekdy to jde vidět aniž by jsi sundaval kola,stačí dát plný rejd a hýbat volantem sem a tam a pozorovat ramena, které se volně hýbe v úložišti, snad jsi to pochopil jak jsem to napsal.
Pochopil. :lol: Tak já to tedy vyzkoušim. A dá se koupit rameno jednotlivě a jen na jednu stranu???? Sice jsem tu cetl o vymenach jen hromadne atd., ale penize jsou penize... :?
Co chytrýho sem asi tááák napsat.... ...jsem od Kolína...

Uživatelský avatar
Fíša
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 29.09.2007 15:03
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupání při brždění...

Příspěvek od Fíša »

jasný, dají se kupovat jednotlivě, ale opravdu to nemá smysl, já vyměnil před půl rokem 2 a teĎ JE TO JAKO KDYŽ JSEM TO NEMĚNIL :-(
Auto - pneu servis Jílové u Děčína
Prodej nových i použitých ND
Plnění autoklimatizací + oprava

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Lupání při brždění...

Příspěvek od majkl1 »

Též to mohou být vychozené vodící drážky na třmenu nebo destičce. Nebo silenbloky nápravnice. :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“