Elektrické otevírání kufru Golf 4

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 26.06.2008 16:33
Bydliště: Stochov

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od tomxxx »

EAST píše:psal jsem to uz jinde....
proste kdyz prudce seslapnes pedal na doraz, tak se ti spusti varovna svetla (3- az kolik chces zablikani - nastavuje se trimrem) proste tak jako to maji nova auta... jako upozorneni pro ridice za tebou, ze se neco deje.. je to konstruovano, tak aby se to seplo opravdu jen pri prudkem brzdeni a ne pri kazdem za(pri)brzdeni ve meste.... tak asi tak :lol:
Jo to je dobrá věc.... viděl jsem to u megana, zkoušel jsem ho projet a zkusil jsem jak to brzdí.... a koukám že to bliká, je to myslím dost praktický...

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od Dusanbe »

Taky bych měl zájem o otevírání kufru servem a dát kliku do čudu. Takže taky žadoním o fotonávod a popis. Děkuji předem !! PS: pokud možno i popis jak na to s tím stěračem. Díky!
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
dibla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sekeřice

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od dibla »

Peosím, prosím, EAST - uz to po laku? Taky strašně toužim po tom návodu,chtěl bych se také zbavit kliky a zachovat stěrač. Prosím prosím návod a pokud možno nějakou fotku - -díky

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od Dusanbe »

Jo a byl by i návod na to blikaní výstražných, při plném dupnutí na brzdu? Vím, že jsme prachsprostí kopíráci :) a že ta práce s tím byla asi velká, ale nás to prostě baví tunit 8) Jinak mimochodem, nepřemýšlel tu někdo o rozsvícení bočních mlhovek při zatočení? Asi je nutnost mít ASR, pokud se nemýlím. Ale jak to zapojit a přitom nic nepodělat v elektrice :oops: Předem díky za odkaz, pokud se to už někde rozebíralo.
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
EAST
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: East Bohemia

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od EAST »

takze, dnes jsem po laku :wink: je to pecka :mrgreen:
jinak ten modul vystraznych neni zadna pr.. jentak udelat... ja jsem to nakonec udelal tak ze mi to spina jen varovky vzadu neb kde jinde jsou potreba videt nez vzadu....

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od Dusanbe »

No dnes jsem zrovna nad tím přemýšlel, že by nebylo špatné to zapojit jen na zadní. Dají se tam diody a bylo by, ale ten návod k tomu tady jaksi není :lol: :lol:
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
EAST
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: East Bohemia

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od EAST »

na co diody??? ma to byt zapojene na origo blikace ve svetlech 8)
jinak navod bude, ale ted lestim BBSa a pak hned zalejt origo lakem na lestena kola 8)

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od Dusanbe »

pokud se nemýlím, tak blikače levých a zvlást pravých jsou zapojeny paralelně ne? pokud zapojim 12V na jednu ze žárovek, tak by se mi měla rozsvítit celá strana. Teda ruku do ohně bych za to nedal, u vw je možné všechno, ale selskym rozumem bych to takhle já zapojil :) tak abych práve oddělil zadní stranu od bočních a předních, tak bych tam dal diodu jednosměrnou, aby až začnu napájet zadní blikač, tak aby se nerozsvítil i boční a přední.. je tak :?: jinak ještě k tomu otvírání kufru pomocí kliky z GV, musí se tam dělat taky ten rantl kolem toho znaku, jako to maj origo GV? bo lépe, chtělo by to už nějakou fotečku pro inspiraci :P :P :P
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
dibla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sekeřice

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od dibla »

Dusanbe píše:pokud se nemýlím, tak blikače levých a zvlást pravých jsou zapojeny paralelně ne? pokud zapojim 12V na jednu ze žárovek, tak by se mi měla rozsvítit celá strana. Teda ruku do ohně bych za to nedal, u vw je možné všechno, ale selskym rozumem bych to takhle já zapojil :) tak abych práve oddělil zadní stranu od bočních a předních, tak bych tam dal diodu jednosměrnou, aby až začnu napájet zadní blikač, tak aby se nerozsvítil i boční a přední.. je tak :?: jinak ještě k tomu otvírání kufru pomocí kliky z GV, musí se tam dělat taky ten rantl kolem toho znaku, jako to maj origo GV? bo lépe, chtělo by to už nějakou fotečku pro inspiraci :P :P :P
JJ, fotečka by bodla, je tu jen jedna na první stránce, ta černá kapota, ale moc tam toho u znáčku vidět není

Uživatelský avatar
EAST
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: East Bohemia

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od EAST »

ano rantl je nutne zachovat, neb by ti klika (znak) lezla ven do prostoru....

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od vtuni »

dibla píše: JJ, fotečka by bodla, je tu jen jedna na první stránce, ta černá kapota, ale moc tam toho u znáčku vidět není
jj to je z mojí zahrádky... :mrgreen:
tady teda pár foteček jak to vypadalo po nabodování
Obraz010.jpg
a po zavaření a zacínování
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od Dusanbe »

EAST píše:na co diody??? ma to byt zapojene na origo blikace ve svetlech 8)
jinak navod bude, ale ted lestim BBSa a pak hned zalejt origo lakem na lestena kola 8)
jak je to teda s tím zapojením pouze zadních blinkrů? psal jsem, že si myslím, že je levá a pravá strana zapojena zvlášť paralelně. K tomu rantlu na znak.. jak si ho vyrobil :?: :?:
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od vtuni »

Dusanbe píše: K tomu rantlu na znak.. jak si ho vyrobil :?: :?:
nechal jsem si ho na zakázku vyrobit ve wolfsburgu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



(bouraný dveře z G-V)
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
EAST
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: East Bohemia

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od EAST »

takze :
rantl pouzijes ze zadnich vrat z GV nebo Passata 3C.... kdybys nepouzil vyrez z techto vrat tak by jsi musel tu kliku do svych vrat jedine prilepit silikonem treba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
k tem blikacum - modul, ktery jsem vyrobil je zapojen na zadni blikace pres diody u prerusovace :wink:

Uživatelský avatar
prcek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 15.11.2007 21:48
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od prcek »

Dokonce mi tam funguje i to,že když odevřu jenom kufr tak už se auto nezamkne
Přílohy
IMG_0132.JPG
diagnostika VW,přepis KM,reset air.,flasch ECU,

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“