Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

Příspěvek od TNT »

Sorko, mam toho moc a tohle jsem placnul... :?

Uživatelský avatar
BigMac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

Příspěvek od BigMac »

Chápu to správně, že když v komfortu v Byte 14 zapnu Bit 7, tak se mi to sice objeví na MaxiDOTu, ale bez sedadel s pamětí to nebude fungovat, protože zrcadlo nebude vědět, kam se má po vyřazení zpátečky vracet? To skutečně tato funkce jde pro nějakou informaci do jednotky sedadla? Nepůjde to jen nějak ošálit, že bychom autu řekli, že má sedadla s pamětí, i když je ve skutečnosti mít nebude? Třeba je ta informace o původním nastavení zrcadla někde jinde a jen bychom tímto ošálením se k ní dostali.

Uvažuju tak na základě těch Golfů, Touranů a Eosů, kteří "mají nic bez ničeho". :wink:
1998 Polo 1.9 D 47kW
2002 Golf 1.9 TDI 96kW
2004 Polo 1.2 47kW
2007 Passat 2.0 TDI 125kW
2012 Golf 1.2 TSI 77kW

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

Příspěvek od mrmaryII »

BigMac píše:Chápu to správně, že když v komfortu v Byte 14 zapnu Bit 7, tak se mi to sice objeví na MaxiDOTu, ale bez sedadel s pamětí to nebude fungovat, protože zrcadlo nebude vědět, kam se má po vyřazení zpátečky vracet? To skutečně tato funkce jde pro nějakou informaci do jednotky sedadla? Nepůjde to jen nějak ošálit, že bychom autu řekli, že má sedadla s pamětí, i když je ve skutečnosti mít nebude? Třeba je ta informace o původním nastavení zrcadla někde jinde a jen bychom tímto ošálením se k ní dostali.

Uvažuju tak na základě těch Golfů, Touranů a Eosů, kteří "mají nic bez ničeho". :wink:
To nepojde. Riadiaca jednotka pre plne ovladanie sedadiel obsahuje tiez pamat pre nastavenie sedadiel pre niekolkych vodicov (aby si to nemuseli stale nastavovat) a v tejto jednotke je taktiez ukladanie nastavenia zrkadiel, aby si to stale nemuseli ti vodici dostavovat. Cize pride vodic, stlaci tlacidlo (predvolbu) pod ktorou ma ulozene svoje nastavenie a vsetko sa nastavi do polohy, ako si to ulozil. No a kedze nemas taku riadiacku, tak to nie je kam ulozit a teda ako si pisal, nevie kam sa ma zrkadlo po vyradeni spiatocky vratit :(
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
BigMac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

Příspěvek od BigMac »

To je mi jasné. Ale kde to má uložený ten Golf bez sedadel s pamětí?
1998 Polo 1.9 D 47kW
2002 Golf 1.9 TDI 96kW
2004 Polo 1.2 47kW
2007 Passat 2.0 TDI 125kW
2012 Golf 1.2 TSI 77kW

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

Příspěvek od mrmaryII »

BigMac píše:To je mi jasné. Ale kde to má uložený ten Golf bez sedadel s pamětí?
Golf ma inu konfortnu jednotku a mozno je to prave v nej. A aj tych konfortnych je u golfu V viac, tak si myslim, ze sa to u kazdeho dosiahnut nepodari. Aj mne by sa to pacilo a prehladal som Etku a na roznych forach, ale ziaden uspokojivy vysledok :(
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Darkeye
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 01.07.2008 16:09
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

Příspěvek od Darkeye »

sorry za mozna divnej nazor, ale me to prijde jako kravina - nastesti to na aute nemam, ale zkousel jsem to u sefika na M5 a vzdykcy jsem pri couvani malem vyletel z kuze - clovek nevidi celej bok auta, takze je hezky ze cuci do zeme a prohlizi si zadni kolo, ale to ze ma treba nekdo vedle nej pootevreny dvere nebo mu cumi neco z kufru atd. to jde mimo vas a pak vubec neni problem auto odrit. Ale pokud to nekomu vyhovuje tak proc ne....:-)

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

Příspěvek od pásovec »

Jde si nastavit,jak moc to chces sklopit :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
global
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina

Re: Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

Příspěvek od global »

Darkeye píše:sorry za mozna divnej nazor, ale me to prijde jako kravina - nastesti to na aute nemam, ale zkousel jsem to u sefika na M5 a vzdykcy jsem pri couvani malem vyletel z kuze - clovek nevidi celej bok auta, takze je hezky ze cuci do zeme a prohlizi si zadni kolo, ale to ze ma treba nekdo vedle nej pootevreny dvere nebo mu cumi neco z kufru atd. to jde mimo vas a pak vubec neni problem auto odrit. Ale pokud to nekomu vyhovuje tak proc ne....:-)
ale u GV to sklopi pri spiatočke iba ak je prepinač nastavenia zrkadiel na R. Na 0 to nesklopi. Takze pri cuvani ked to občas treba prepneš na R a vidíš dole. :idea:

Tak by som to uvítal
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

Příspěvek od Allbacore »

tak ja mam origo elektricke sedadla, a sklapanie praveho spatneho zrkadla mi funguje ak mam gombik v polohe "r". Co sa tyka toho maxidotu, tak ja som si myslel ze to sklopeni zrcat je ze sa zrkadla pri zamknuti auta sklopia...Pozeral som aj manual a nie je tam ani mienka co vlastne ta funkcia sklopeni zrcat robi...

Neviete nahodov ako to je, ak chcem aby sa mi po zamknuti zrkadla sklopili, ako to ma napr CC?
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
BigMac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

Příspěvek od BigMac »

1998 Polo 1.9 D 47kW
2002 Golf 1.9 TDI 96kW
2004 Polo 1.2 47kW
2007 Passat 2.0 TDI 125kW
2012 Golf 1.2 TSI 77kW

Uživatelský avatar
jaros130287
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 05.08.2008 12:22
Bydliště: okres NO, SR

Re: Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

Příspěvek od jaros130287 »

chlapi neviem ako je to u G5 ale ja si chcem dorobiť pamäť na moju b5,5 a potreboval som aj pamäťové zrkadlá
passat B5.5 12/2004, 1.9TDI 96kw/5q - chip na 174hp
Tiguan Allspace 2020, R-line - 140kw

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

Příspěvek od macko25 »

pokial auto nema CAN zbernicu nikdy to nedorobis do uplnej spravnosti...

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

Příspěvek od cernytdi »

cela sranda jde bez problemu dodelat do kazdeho auto je to uplne jedno jestli mas sedacky z pameti nebo ne cele to bezi mezi dverni jednotkou a zrcatkem ale navod uz je asi 2 roky u alexe na strance passat info :good: :drinks:

prave to dodelavam tak se ridim podle navodu kdo stim ma problemi rad prelozim :good:

Uživatelský avatar
jaros130287
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 05.08.2008 12:22
Bydliště: okres NO, SR

Re: Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

Příspěvek od jaros130287 »

Veľmi by nás potešilo ak by si sem hodil odkaz. Samozrejme s prekladom :D ďakujeme
passat B5.5 12/2004, 1.9TDI 96kw/5q - chip na 174hp
Tiguan Allspace 2020, R-line - 140kw

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

Příspěvek od uncompromised »

nejsem němčinář, ale jestli tyto díly jsou všechny potřeba, tak je to teda drahá sranda

Teile:

•1x 3C1 857 507 CL 9B9 Rückblickspiegelgehäuse für Fahrzeuge mit Rückblickspiegel elekt. verstellbar, anklappbar, beheizbar und Umfeldleuchte, links ca. 214 €
•1x 3C1 857 508 CL 9B9 Rückblickspiegelgehäuse für Fahrzeuge mit Rückblickspiegel elekt. verstellbar, anklappbar, beheizbar und Umfeldleuchte, rechts ca. 214 €
•1x 1K0 959 565 J REH Schalter für Rückblickspiegel elekt. verstellbar, beheizbar und anklappbar ca. 25 €

•1x 1K0 959 701 Q "xxx"* Fensterhebermotor links (für Fahrzeuge mit CAN/LIN Bus) ca. 220 €
•1x 1K0 959 702 Q "xxx"* Fensterhebermotor rechts (für Fahrzeuge mit CAN/LIN Bus) ca. 220 €

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“