Co jde také udělat...

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bajzik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.02.2006 21:02

Co jde také udělat...

Příspěvek od Bajzik »

čau, tak jsem se dostal k tomu abych se podíval co mi na té nápravě klepe, to, že mám mizerné Cééčka jsem zjistil při přehazování kol ale když jsem se trochu zadíval tak jsem zjistil že chyba není pouze jen v únavě materiálu viz foto:
Toho mechanika bych rád poznal, upozorňuji že jde o levou přední stranu. Pravá už je naštěsní jak má být.

a dotaz jaká je velikost Imbusu co drží poloosu, mám jí totiž taky KO-manžetu. Dík
Přílohy
HPIM4236.JPG
HPIM4240 (Small).JPG

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Co jde také udělat...

Příspěvek od marwin »

No tak to byl pan mechanik ... jeste je mohl dat zepredu aby to bylo uplne blbe 8O

marcel110
Závodník
Závodník
Příspěvky: 534
Registrován: 30.05.2008 20:01

Re: Co jde také udělat...

Příspěvek od marcel110 »

Mne tiez skurv.li takto podobne tie cecka. Mechanik nevedel kam dat tu vymedzovaciu podlozku, tak ju jednoducho dal pod matku.
Passat 2.5 TDi AFB,Octavia 1.9 TDi AGR,Audi 100 2.3 NF,Fabia 1.4 TDi BNV

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Co jde také udělat...

Příspěvek od marwin »

a co cert nechtel vcera mi zrovna tendle sroub na mym aute prasknul a naprava klepala jak blazen, sroub nevypadnul protoze mu tam "vadil" tlumic, nastesti jsem dojel celej, oprava do 60ti minut ale stat se mi to nekde daleko od baraku (na dovoleny) nemel bych dobrej pocit.. mozna az pojedu nekam dal vezmu si par sroubu sebou :)

marcel110
Závodník
Závodník
Příspěvky: 534
Registrován: 30.05.2008 20:01

Re: Co jde také udělat...

Příspěvek od marcel110 »

marwin píše:a co cert nechtel vcera mi zrovna tendle sroub na mym aute prasknul a naprava klepala jak blazen, sroub nevypadnul protoze mu tam "vadil" tlumic, nastesti jsem dojel celej, oprava do 60ti minut ale stat se mi to nekde daleko od baraku (na dovoleny) nemel bych dobrej pocit.. mozna az pojedu nekam dal vezmu si par sroubu sebou :)

Skvely napad. Este si tam pribalit nove turbo, nejake tie hadice a hadicky, cidla, ventil N75, vahu vzduchu, tesnenie pod hlavu, zamok dveri + drobnosti a na vozik nalozit vercajch :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Passat 2.5 TDi AFB,Octavia 1.9 TDi AGR,Audi 100 2.3 NF,Fabia 1.4 TDi BNV

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Co jde také udělat...

Příspěvek od marwin »

marcel110 píše:
marwin píše:a co cert nechtel vcera mi zrovna tendle sroub na mym aute prasknul a naprava klepala jak blazen, sroub nevypadnul protoze mu tam "vadil" tlumic, nastesti jsem dojel celej, oprava do 60ti minut ale stat se mi to nekde daleko od baraku (na dovoleny) nemel bych dobrej pocit.. mozna az pojedu nekam dal vezmu si par sroubu sebou :)

Skvely napad. Este si tam pribalit nove turbo, nejake tie hadice a hadicky, cidla, ventil N75, vahu vzduchu, tesnenie pod hlavu, zamok dveri + drobnosti a na vozik nalozit vercajch :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kdo měl kdy ve vlastnictví Škodu100 nebo něco podobného by o bedýnce náhradních dílů sebou mohl povyprávět :) To se ještě vozil klíňák a rozdělovač a vše ostatní šlo opravit izolačkou nebo drátem :lol: A UŽ JE TO TU ZAS!

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“