Tonování oken

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Werbb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 24.05.2009 22:27

Tonování oken

Příspěvek od Werbb »

chci se zeptat cim nejlip tonovat okna. na starem aute sem mel obyc folie ale stikala tam voda nebylo to pekne a bledly. uz take levne shity na passata nechci. nejlepsi bude asi vypaleni co? ale nechce semi sundavat vsechny okna. spise me zajimaji lepsi foli i s atestem. kolik to tak stoji kde je sehnat pripadne kde je delaji nejlevneji? bydlim na ostravsku vite pripadne o nekom kdo by to delal jen tak na fusku? ale hlavne at jsou perfektne naleene nechci tam zadne bubliny nebo tak a zatmaveni bych chtel maximalni co jde a kazdopadne s atesstem je to vw passat B5. dekuji moc za rady :)

Uživatelský avatar
Bezi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 06.02.2008 22:54
Bydliště: Ohio City (Pardubice)

Re: Tonování oken

Příspěvek od Bezi »

Byl jsem se ptát u nás v Pardubicích na B4 by to bylo 5tis.
Obrázek
VW golf III variant 1.9TDI automatic - Bon Jovi

Uživatelský avatar
saax
Závodník
Závodník
Příspěvky: 529
Registrován: 22.03.2008 19:50
Bydliště: Svitavy

Re: Tonování oken

Příspěvek od saax »

já jsem si to nechal dělat v Praze,ne kombika to stálo 6500-dal jsem si tam ty lepší folie s delší životností a taky prý líp odrážejí teplo ze slunce,montáž trvala cca 4hodiny. Atest jsem taky dostal-jen na přední boční dveře atest nedostaneš-tam ty folie správně nemají co dělat-i když nemá se to dělá se to.. dělali mi to tady a můžu jen doporučit. http://www.autofolie-llumar.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vwszene
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jížní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonování oken

Příspěvek od vwszene »

Jo jo.Mám na pašíkovi taky od Llumaru a můžu vřele doporučit.Jednání, kvalita a rychlost práce - prostě super.
TUNING 4 EVER

Uživatelský avatar
kenyacek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 26.08.2008 09:39
Bydliště: Někde na Jížní Moravě poblíž Vyškova se pohybuju

Re: Tonování oken

Příspěvek od kenyacek »

A k čemu to pak je když nedostaneš atest? :roll:
Co dělá lenochod, když hoří les? Hoří taky

Uživatelský avatar
vwszene
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jížní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonování oken

Příspěvek od vwszene »

Tak já nevim jak ostatní, ale většinou se hodně tmavý folie na auto dávaj ze dvou důvodů a to:

1) aby nebylo do vnitř vidět - vykradení
2) vzhled

Asi takhle.
TUNING 4 EVER

Werbb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 24.05.2009 22:27

Re: Tonování oken

Příspěvek od Werbb »

tak ja kazdopadne to schanim kvalitne a co nejlevneji.:) uz sem v ove dostal tip tak hned po vyplate to zkusim :) jinak pokud budete vedet tak jeste piste. okoli ostravy levne a kvalitni zatmaveni. :) bud vypaleni nebo kvalitni folie :)

Uživatelský avatar
martinS_VW_Bora
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 01.05.2009 19:42

Re: Tonování oken

Příspěvek od martinS_VW_Bora »

Pozor jedine z Atestem.... :!: :lol: :wink:

Uživatelský avatar
kenyacek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 26.08.2008 09:39
Bydliště: Někde na Jížní Moravě poblíž Vyškova se pohybuju

Re: Tonování oken

Příspěvek od kenyacek »

vwszene: no to je sice hezký, že to pěkně vypadá, ale když ti to neprojde technickou, nebo narazíš na policajta kterej nemá zrovna den, tak ti jsou takový fólie pěkně na ....... Když už bych zatmavoval skla nebo tónoval, tak jedině aby měla všechna okna atest.
Co dělá lenochod, když hoří les? Hoří taky

Uživatelský avatar
vwszene
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jížní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonování oken

Příspěvek od vwszene »

Jo jo.To máš pravdu.ale pokud do předu budeš dávat folie tak jak máš tak je tam nemusíš dávat rovnou vůbec. protože to 15% zatmavení je k hovnu.Samozřejmě je to podle předpisů a máš sice všude klid, ale úplně nanic.Je to každopádně každýho věc, já sem si dal všude 95sátky a sem spokojenej.Neni do vnitř vůbec vidět, takže nikoho neláká se tam podívat a estetika super.Je to ale jak už sem psal každýho věc.
TUNING 4 EVER

Uživatelský avatar
jenicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha

Re: Tonování oken

Příspěvek od jenicek »

na prednich oknech nesmi bejt zadny zatmaveni pokud jsou uz od vyroby tonovany. na netonovanejch smi bejt myslim 8%. samozrejme s atestem. a ten atest tam je kuli ty propustnosti a aby ty folie byly nehorlavy.
a s tim co policajti muzou a nemuzou... nemuzou nic, budto budou prudit za folie, tak je muzes pred nima strhnout a odstranil si zavadu na miste... ale to je zbytecny, stejne to nemaj cim zmerit a dokazat co na tom okne mas....

Uživatelský avatar
gogo V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 12.04.2009 10:02
Bydliště: Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonování oken

Příspěvek od gogo V »

nevím čemu sice říkáš vypálení, ale scela určitě bych si nechal na Pašika uděla jedině pokovení oken. Je to delux !!
A v noci nebo ve zhoršené vyditelnosti Ti to nesnižuje výhled !! Já po svých skušenostech bych už do něčeho jako jsou folie nikdy nešel. Podle mě jsou to jen vyhozené peníze. Jo a nemějí ti snížit teplotu ve vozu, přesně řečeno odrážet sluneční paprsky !! A pokovené sklo jen tak nepoškodíš ! Pokud máš děti nebo plánuješ je to k nezaplacení !
Prodám poklice
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=53&t=131951" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
gogo V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 12.04.2009 10:02
Bydliště: Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonování oken

Příspěvek od gogo V »

jenicek píše:na prednich oknech nesmi bejt zadny zatmaveni pokud jsou uz od vyroby tonovany. na netonovanejch smi bejt myslim 8%. samozrejme s atestem. a ten atest tam je kuli ty propustnosti a aby ty folie byly nehorlavy.
a s tim co policajti muzou a nemuzou... nemuzou nic, budto budou prudit za folie, tak je muzes pred nima strhnout a odstranil si zavadu na miste... ale to je zbytecny, stejne to nemaj cim zmerit a dokazat co na tom okne mas....
Jseš moje krevní skupina, já jsem teda zásadní vyznavač pokovení skel, ale s těma POLICAJTAMA máš apsolutní pravdu. Už jsem to někde také psal, je jen jede jedinej institu který je schopen měřit propustnos světla to v Praze a to Výzkumní ústav. Já jsem jezdil 5let 70% pokovením a na všech oknech kromě čelního okna. Apsolutně bez jakéhokoli problému i po stránce STK !!!
Nemá to čím změřit neřeší to můžu jen doporučit :cowb: :999:
Prodám poklice
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=53&t=131951" onclick="window.open(this.href);return false;

Werbb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 24.05.2009 22:27

Re: Tonování oken

Příspěvek od Werbb »

mno a na kolko tak pokoveni oken vyjde? a kdo mi to udelaj? to musim ale sundat vsechny okna ne? nebo to udelaji oni? nechce se mi oddelavat zadni sklo :(bocni jak bocni ale ten zadek :( co se tyka deti tak ty nemam ani zatim neplanuju :) ale chci aby to bylo co nejlepsi :) a snad pak za co nejmen penez :D

Uživatelský avatar
gogo V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 12.04.2009 10:02
Bydliště: Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonování oken

Příspěvek od gogo V »

Werbb píše:mno a na kolko tak pokoveni oken vyjde? a kdo mi to udelaj? to musim ale sundat vsechny okna ne? nebo to udelaji oni? nechce se mi oddelavat zadni sklo :(bocni jak bocni ale ten zadek :( co se tyka deti tak ty nemam ani zatim neplanuju :) ale chci aby to bylo co nejlepsi :) a snad pak za co nejmen penez :D
nazdar, a od kud pocházíš nebo kde žiješ. Podle toho bych Ti mohl poradit. Na sundávání ani nemysli, na to zapomeň zbytečně se trápíš. Děla se to komlet auto ráno přistavíš druhý den si pro něj přijedeš. Nic nevidíš nic Tě netrápí :)
Zmínil si zadní okno, to víš že když si dáš folii na zadek že se ti sníží účinnos výhřevu a navíc muže udajně časem pojít :thk:
A u pokovení se učinnos zvíší, proto že ta vrstva je vodivá !!
Cena je višši, ale i já ještě šetřím mám noveho G5 také to příjde jen je posraná kryze tak to chvylku potrvá.
Co se týká peněz na to tonování tak Ti mohu poradit, ale né touto cestou. :gun:
Dám Ti čislo +421 911969510 je to Slovenský, nyní se dlouhodobe zdržuji zde. Ale sms tě vyjde 1kč jako normálně.
Prodám poklice
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=53&t=131951" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“