Nahodny objev

1974 - 1992 & 2009 - 201.

Moderátor: George

honzasiro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 09.09.2008 01:20

Re: Nahodny objev

Příspěvek od honzasiro »

tweetyna píše:no tak Riegera jsem kdysi chtěla, ale poslední dobou se mi zdá že už je ho hodně.. jestli někdy na Milku Riegera, tak leda by Dan prodával ty svoje plasty, jinej druh riegera se mi nelíbí a co si budem povídat, taky to není za hubičku :lol:
ale ale a kdepak jsi ho ještě viděla pokud vym tak v ČR na šíru jsou komplet jen tři ( Já, Dan, Shreder) a každej je ještě v jiný verzy a na ceně záleží podle toho za jakých podmínek ten kyt seženeš a myslim že za to co jsi vrazila do Milky bys klíďo toho Riegera uš mněla :wink:

Uživatelský avatar
tweetyna
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Nahodny objev

Příspěvek od tweetyna »

honza: no... a neni 3 už hodně? :lol: A Dan má přesně to co jsem kdysi chtěla :P možná o tom ještě zauvažuju pokud se mi nabídka riegera někdy připlete do cesty, ale představa dalšího lakování a s tím spojených dalších výdajů mě poslední dobou dost léčí z podobných hrdinství... obzvláště od tý doby co jsem během jednoho dne nasbírala na pokutách 4000,- a ve schránce ten samý den objevila dopis z finančáku kvůli dani za barák :roll: Jak z toho vyplývá tak Milka jen tak nepřibere do šířky :cry:
Nicméně poslední dobou spíš uvažuju o Seidlu ale to neni o tolik levnější sranda :lol:
http://www.extra-tuning.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Jajin17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahodny objev

Příspěvek od Jajin17 »

tweetyna píše:honza: no... a neni 3 už hodně? :lol: A Dan má přesně to co jsem kdysi chtěla :P možná o tom ještě zauvažuju pokud se mi nabídka riegera někdy připlete do cesty, ale představa dalšího lakování a s tím spojených dalších výdajů mě poslední dobou dost léčí z podobných hrdinství... obzvláště od tý doby co jsem během jednoho dne nasbírala na pokutách 4000,- a ve schránce ten samý den objevila dopis z finančáku kvůli dani za barák :roll: Jak z toho vyplývá tak Milka jen tak nepřibere do šířky :cry:
Nicméně poslední dobou spíš uvažuju o Seidlu ale to neni o tolik levnější sranda :lol:

koukej siedla nechat!!! :-D :-D toho máme my(tu posledni verzi se zabrama, jeste jsem ji nevidel) :-P, jen si nech si nech milku, ti mas jedinou :-)) ale kdyby jste nekdo vedel o zadku seidla, tak jsem s nim prosíííím :-)

Uživatelský avatar
tweetyna
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Nahodny objev

Příspěvek od tweetyna »

Jajin: hele co mě je do vás? Vlajo má seidla už 5 let, tak jakýpak copak??? Až ho seženu, jdu do něj taky :P Ale možná jen na předku, nevím.... a možná půjdu spíš do origo nárazníků... každopádně to už tu děláme OT
http://www.extra-tuning.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Jajin17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahodny objev

Příspěvek od Jajin17 »

tweetyna píše:Jajin: hele co mě je do vás? Vlajo má seidla už 5 let, tak jakýpak copak??? Až ho seženu, jdu do něj taky :P Ale možná jen na předku, nevím.... a možná půjdu spíš do origo nárazníků... každopádně to už tu děláme OT
:-P ;-)

Uživatelský avatar
tweetyna
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Nahodny objev

Příspěvek od tweetyna »

a vubec! :evil: :lol:
http://www.extra-tuning.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tvwigs
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 28.09.2007 20:36
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahodny objev

Příspěvek od tvwigs »

nevidím nic použitelného :)

Uživatelský avatar
Karls999
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slansko

Re: Nahodny objev

Příspěvek od Karls999 »

:D moc prace a ta cena neni za cele auto ale za dily ja take prodam shirocco na dily

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahodny objev

Příspěvek od C3 »

:? nehlede na to, ze je to jen ilustracni fotka, ktera je stara aspon 3 roky, co ji vidam vsude ruzne po reklamach na to vrakoviste ;) nehlede na to, ze tam s lidma nijak zvlast nekomunikuji ;)))
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Nahodny objev

Příspěvek od Majsha »

Sice je to rok stary, ale to je jedno, ze ? Hlavne ze neco napisem :lol:

Katoda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 25.02.2010 21:34

Re: Nahodny objev

Příspěvek od Katoda »

jak takhle někdo může zkurvit šíro....

Uživatelský avatar
MoniCA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 03.08.2009 14:28
Bydliště: Brno

Re: Nahodny objev

Příspěvek od MoniCA »

Todle auto ještě někde stojí jo??? Chudák malej, ale měla sem za to, že to je body kit od Riegeru a ne Zenderu.... jináč chudák auto....zase nějakej bastlil.... fuj... :roll:

petrpetrpetr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 26.07.2010 10:24
Bydliště: Okolobrna

Re: Nahodny objev

Příspěvek od petrpetrpetr »

Tohle je Riegger kit snad origo dělaný továrně, vlastně je na tom autě dost málo plechu. Já jen zoufale přemýšlím, jestli to dodělat, nebo prodat.
Přílohy
DSC00729.JPG

Uživatelský avatar
Wari
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 380
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pragl

Re: Nahodny objev

Příspěvek od Wari »

vypada to docela zajimave ale z tovarny to neni a Rieger je tam jedine to zadni kridlo nebo mi tahle uprava unikla coz nevylucuju ale prijde mi to malo pravdepodobne ;)
Rieger Mk.1 vypada nejak takhle
http://www.vwsciroccor20t.com/old-skool ... o-styling/" onclick="window.open(this.href);return false;

petrpetrpetr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 26.07.2010 10:24
Bydliště: Okolobrna

Re: Nahodny objev

Příspěvek od petrpetrpetr »

Já něco podobného , jak je na mé MkI 77, viděl jako rieger kit na g I, v nějakým starým katalogu. je tam pár věcí, který je potřeba opravit, doma na mě tlačí, že stejně nemám čas to dodělat a já zas vím, že to nikdy neprodám tak, aby se mi vrátily náklady a asi bych i litoval. Zdá se mi, že tohle auti má trošku punc něčeho, co už ani není moc vidět. Jakej je Tvůj názor? V autě je daná 1,8 s karbecem,. maximálku to má asi 205, interier byl dost rozmlácenej. Asi mi nezbude, než se vydat do Rakouska, někam do VBídně na vrakáč a vybrat něco tam., Taky mi chybí gumy kolem dveří, v autě byly na hadry. Textil na Recara chci udělat novej, včetně stropu a dveří . Máš nějaký nápad, inspiraci? Petr

Odpovědět

Zpět na „Scirocco“