Changer pod loketkou. Jak na to?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Changer pod loketkou. Jak na to?

Příspěvek od elit »

Jak zabudovat changer do loketky? Videl jsem nekde na obrazku, ze ten origo changer 6in1 se strka do diry pod loketkou. Chapu, jak ho tam strcim, ale uz nevim jak protahnout kablik az k radiu. Co a jak se musi rozdelat?
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Ja sem ho zabudoval do přihrádky spolujezdce...a s kablama nebyl problem, je to hned vedle toho. :wink: Večer ti tu mužu dát foto pro představu jak to vypadá. :)

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Paskal píše:Ja sem ho zabudoval do přihrádky spolujezdce...a s kablama nebyl problem, je to hned vedle toho. :wink: Večer ti tu mužu dát foto pro představu jak to vypadá. :)
Ja jsem ho tam zkousel pasovat, ale nejak mi prislo, ze se nevejde. Nakonec je zasunutej v te policce pod volantem.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

elit píše:
Paskal píše:Ja sem ho zabudoval do přihrádky spolujezdce...a s kablama nebyl problem, je to hned vedle toho. :wink: Večer ti tu mužu dát foto pro představu jak to vypadá. :)
Ja jsem ho tam zkousel pasovat, ale nejak mi prislo, ze se nevejde. Nakonec je zasunutej v te policce pod volantem.
Ale jde...vyřežeš přesny otvor v leve části dole v přihrádce a pěkně tam ho zasuneš :wink: Je tam přesně na míru jak dělanéj...uvidiš podle foto. :) :wink:

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Paskal píše:
elit píše: Ja jsem ho tam zkousel pasovat, ale nejak mi prislo, ze se nevejde. Nakonec je zasunutej v te policce pod volantem.
Ale jde...vyřežeš přesny otvor v leve části dole v přihrádce a pěkně tam ho zasuneš :wink: Je tam přesně na míru jak dělanéj...uvidiš podle foto. :) :wink:
rezat? au...

no posli foto a uvidi se.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

elit píše:
Paskal píše: Ale jde...vyřežeš přesny otvor v leve části dole v přihrádce a pěkně tam ho zasuneš :wink: Je tam přesně na míru jak dělanéj...uvidiš podle foto. :) :wink:
rezat? au...

no posli foto a uvidi se.
No a ty myslíš že by si do opěrky ruky jak by sis ho tam chtěl dát tak že bys neřezal :?: :) :lol: :wink:

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Paskal píše:
elit píše: rezat? au...

no posli foto a uvidi se.
No a ty myslíš že by si do opěrky ruky jak by sis ho tam chtěl dát tak že bys neřezal :?: :) :lol: :wink:
Nerezal, mam original loketku a kdyz ji zvednu, tak tam jsou dve obdelnikove diry. Vetsi a mensi. U te vetsi staci vytahnout tu vypln a changer tam presne pasne. Nekde tu i byla fotka.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

elit píše:
Paskal píše: No a ty myslíš že by si do opěrky ruky jak by sis ho tam chtěl dát tak že bys neřezal :?: :) :lol: :wink:
Nerezal, mam original loketku a kdyz ji zvednu, tak tam jsou dve obdelnikove diry. Vetsi a mensi. U te vetsi staci vytahnout tu vypln a changer tam presne pasne. Nekde tu i byla fotka.
Jo viděl sem to...i tu fotku. :wink:

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

No a to mi prijde jako docela elegantni reseni. Jen vedet jak rozdelat ten tunel :cry:
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

A ja to mám takhlenc. :wink:
Přílohy
P7280449.JPG
P7280449.JPG (43.16 KiB) Zobrazeno 2234 x
P7280451.JPG
P7280451.JPG (27.45 KiB) Zobrazeno 2234 x
P7280448.JPG
P7280448.JPG (60.97 KiB) Zobrazeno 2235 x

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Takhle uklizenou prihradku teda nemam ;) kolikrat musim hodne tlacit, aby se zavrela ;)
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

elit píše:Takhle uklizenou prihradku teda nemam ;) kolikrat musim hodne tlacit, aby se zavrela ;)
:) Tak ja zas na ni tlačit nemusím abych ji zavřel :P ale taky tam mám ruzne věcy CD+mapku atd. :wink: Jen sem je vytah před focením abys to dobře viděl. :lol:

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Paskal píše:
elit píše:Takhle uklizenou prihradku teda nemam ;) kolikrat musim hodne tlacit, aby se zavrela ;)
:) Tak ja zas na ni tlačit nemusím abych ji zavřel :P ale taky tam mám ruzne věcy CD+mapku atd. :wink: Jen sem je vytah před focením abys to dobře viděl. :lol:
aha a ja uz myslel, ze jenom ja jsem bordelar :D
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

elit píše:
Paskal píše: :) Tak ja zas na ni tlačit nemusím abych ji zavřel :P ale taky tam mám ruzne věcy CD+mapku atd. :wink: Jen sem je vytah před focením abys to dobře viděl. :lol:
aha a ja uz myslel, ze jenom ja jsem bordelar :D
Tak to já se stebou nemužu srovnávat :twisted: když tobě nejde skoro zavřít :lol: u mě to jde vpoho. :P :wink:

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Paskal píše:
elit píše: aha a ja uz myslel, ze jenom ja jsem bordelar :D
Tak to já se stebou nemužu srovnávat :twisted: když tobě nejde skoro zavřít :lol: u mě to jde vpoho. :P :wink:
hm :? :wink:
Passat 2008 BMP

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“