Lesteni kol

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Pino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá..

Re: Lesteni kol

Příspěvek od Pino »

Petřík píše:Ahojhky mas to super :)

Tyhle kola jsou klasika :)

Klukum se nelii jen proto,ze to jsou ze Supa kola,ale jinak je melo treba TT nebo A8 a v nemecku ej to trhak to mit lestene :)

Za me 1 ...Fakt Super :)

Takze to bylo ale delany rucbne ne strojne ?? :)
Jojo,rucne,strojne by to byla jeste vetsi pecka

Uživatelský avatar
Petřík
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3894
Registrován: 22.04.2008 20:21
Bydliště: LoW Ride City

Re: Lesteni kol

Příspěvek od Petřík »

Jj strojni je pecka cena tak 12tis coz uz neni takovy rozdil :)

Hlavne je vyhoda,ze to vydrzi a neni potreba takova udrzba :)
GTI16v / OEM+ / VWgroup ♥

Uživatelský avatar
Pino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá..

Re: Lesteni kol

Příspěvek od Pino »

Uvidime,uz jsem lestenky mel a udrzoval jsem je tak 1x za 3 mesice.Tenhle typek mi na to dal nejakou pasticku,skoro jak kouzlo,ale smrdi to jak buvoli pr**l,haha. :lol:

Uživatelský avatar
Pino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá..

Re: Lesteni kol

Příspěvek od Pino »

Tak a finale..vlastne skoro.. jeste poklicky jsou ve vyrobe a po navsteve pneu servisu,kde mi kola pekne skrabli budu muset jeste poladit do uplneho finale.
Přílohy
Kola po....jpg

Uživatelský avatar
K8N
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 17.03.2008 13:15

Re: Lesteni kol

Příspěvek od K8N »

hezký :-)

Uživatelský avatar
Pino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá..

Re: Lesteni kol

Příspěvek od Pino »

Tak mi dnes prisla ta pasta o ktere se psalo vyse.Clubak Petulka ji pochvaloval,tak jsem zvedav.Na Ebayi vc.postovneho 250 kc,takze cena lidova.

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: Lesteni kol

Příspěvek od krbec »

Zdravím,kluci,podle mých zkušeností - nechci si dělat reklamu atd,jen mi to prostě nedá - pokud kola někdo leští,,,,tak ví že se na tom prakticky nic zkazit nedá(pokud se to neveme 80 smirkem) takže to byly jen bláboly jak vymámit co nejvíc peněz,,,za tyhle kola bylo podle mě docela sprosty si celkem vzít necelejch 10 000kč........i když pokud jsi spokojenej je vše ok.....
Dál bych chtěl jenom říct že leštění už je ta poslední fáze,,,a je to celkem to nejjednodušší.nejhorší je příprava,pokud jsou kola ok tak je totrebas zdlouhavý ale paráda,,,ale kdyz jsou ojebaný,,tak to je za trest,to samotný leštění trvá cca 2 hodinky kolo,,,,,+ doleštování to je trebas pul hodky, ale jak říkám je to ta nejrychlejsi a nejjednodušší práce.

potom jste se tu jeste bavili strojní vs. ruční leštění -strojní je na kvalitu určitě lepší,,,,ale zase je to podstatně dražší....i kdyz Pino dal necelou 10tku za ruční-tak to by mě pak docela štvalo no-nevím jsetli jsi to dával do firmy,nebo jestli to byl clovek který to jen dělá...pokud mu šla 10 do kapsy tak musel bejt štastnej jako blecha,,,pokud to mel na firmu tak je to tak normál cena no :-)........

hlavní je aby byl člověk spokojenej :wink:
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: Lesteni kol

Příspěvek od krbec »

potom jeste návod co tu je je fajn,ale já osobně začínám šmirglem 320....hrubší bych na to opravdu nebral......clovek si tim pridelá práci s jemnějším smirkem......jinak návod ok....ovšem pokud bude někdo si sám chtit lestit kola,tak at si nejdriv zkusí třeba víčko na ventyly,,,,,,nebo já nevím nějakej starej kus hliníku,proste cokoli na čem si to zkusíte........když to člověk dělá poprvé podruhé potretí,,,tak se s tim pachtí jako blázen,,,,,ovšem když dělá měsíčně 1 sadu kol 3 roky :-) tak uz to jde samo.......ovšem jako první doporucuju zkusit neco malýho......dělat hned kola není dobrý-pokud je na to spěch,pokud není jděte hned na kola. :wink:
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Pino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá..

Re: Lesteni kol

Příspěvek od Pino »

No jo priteli,to ja jsem take nasrany byl,ale vsimni si,ze ty jsi vlozil topic o lesteni nekdy v kvetnu a ja to shanel uz v lednu :roll: ..

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: Lesteni kol

Příspěvek od krbec »

jj na to jsem nekoukal,kdy jsi to vkladal:-)
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Pino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá..

Re: Lesteni kol

Příspěvek od Pino »

Mathyas píše:pastu na údržbu leštěných dílů můžu nabídnout.
Meguiars NXT Generation All Metal Polysh - 150ml - 340.-CZK
Aplikuje se ručně, jednou za čas a spotřeba není velká. Je určená pro všechny kovy. Krásně leští povrch a čistí od oxidace a mikroškrábanců. Co je nejdůležitější, má antikoro účinky. Mám ji vyzkoušenou na mnoha aplikacích a zatím mám jen skvělé výsledky.
Na kanáldekly tuto pastu používá uživatel petulka. Ve svém threadu má i fotky jak to vypadá po aplikaci.

Pokud by někdo měl o ni zájem mám jich celkem dost skladem.

Tak jsem tu pasticku ted o vikendu vyzkousel a tedy musim rict,ze je opravdu Good.Sice jsem kupoval jinde,ale opravdu je super.

lock338
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 31.12.2008 13:34

Re: Lesteni kol

Příspěvek od lock338 »

tak poprve ako davate dole tu ochrannu vrstvu co je na elektrone org a potom ta pasta je fakt v pohode este ze sa k nej mozem stale dostat zdarma a este poradim lepsie ako vodny smirgel je podla mna diamantova pasta skuste :idea:
Passat..1.9.TDI
130Ps
B.5.5

Uživatelský avatar
wokoberetz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 11.08.2008 19:07
Bydliště: Praha

Re: Lesteni kol

Příspěvek od wokoberetz »

Haló, haló, poptávám tímto: komu se chce vyleštit moje zázraky ??? :?
Foto zašlu do SZ, nechci aby se tu moc proflákly dokud nebudou hotový, zatím je u nás na passovi nikdo nemá... :) :)
Audi

Uživatelský avatar
vladis72
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 26.05.2008 15:00
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Lesteni kol

Příspěvek od vladis72 »

Na udržování po vyleštění je asi nejlepší alu-magic
04082009558.jpg
04082009560.jpg

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Lesteni kol

Příspěvek od Mathyas »

vidíš ten opar v odlesku? Je hodně vidět na foto. Tak ten mi u alumagiku vždycky vadil... A když kolo chytne trošku oxidaci tak to zase tak dobře nedostane dolů.
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel

Pořádání tématických školení JAK NA TO.

Profesionální služby v oblasti rozleštění a ošetření vozidel

Nevíte si rady s péčí o Váš vůz? Kontaktujte mě

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“