Můj miláček - Seat Ibiza Cupra

vše kolem neVW vozidel

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj miláček - Seat Ibiza Cupra

Příspěvek od zviratko »

si tam můžeš koupit víc věcí :mrgreen:
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
GTI16V
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4637
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa

Re: Můj miláček - Seat Ibiza Cupra

Příspěvek od GTI16V »

...aha , takže pán už zase zbrojí :mrgreen:
NO SHINE JUST PERFORMANCE
1989 G2 GTI 16V (swap vr6)
1991 G2 1.6TD GL
1996 G3 1.9 TDI

insta: @mkv2r6base
facebook: mkdva vršestá

Uživatelský avatar
Adham
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2735
Registrován: 30.12.2007 13:33
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj miláček - Seat Ibiza Cupra

Příspěvek od Adham »

Teďka jsem prolouskal celé téma ....mazec. Marku,přeju pevné nervy při dalších úpravách a ať zas brzo jezdíš :wink: :fly2:
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj miláček - Seat Ibiza Cupra

Příspěvek od Shemik »

Taky drzim palce :lol:

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Můj miláček - Seat Ibiza Cupra

Příspěvek od Martin. D »

Jsem se konečně prokouslal celým tématem :lol: Prostě Ibiza parádní :!: Kvalitní prácička a dobrý nápady :wink: Jen tak dál...

Uživatelský avatar
Kulisek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj miláček - Seat Ibiza Cupra

Příspěvek od Kulisek »

Ahoj koukám Ibiza moc pěkná jo gratulace sice to není moje parketa,ale moc pěkné autko fakt jsis s tím pohrál a máš tam dost vychytávek třeba to zrcátko řidiče paráda hned to vypadá lépe samo kola jsou bomba jako celek paráda.Chci se zeptat na nárazníky tam jsi zavařil tu lištu nepraská to? a pod tou lištou jsou dva šroubky ty tam nemáš určitě,ale nechvěje se ten nárazník?Jen se ptám jelikož to vypadá fakt super s tim zavařením.No a ještě otázečka o5 ty zadní světla :lol: mi se líbí ty diodové a zajímalo by mne jak to svítí?Nemáš foto jak to svítí obrysovka a brzdové?A jestli je máš neprodáš.Díky

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj miláček - Seat Ibiza Cupra

Příspěvek od MareeqGTI »

Ahoj vsem, diky za pochvalu, potesi !! :wink:

Ted k Tvym otazkam:

nárazníky : pocital jsem ze to bude trochu praskat, ale stejne se zavareni delalo poradne za pouziti stejneho typu plastu (delal to profik, ne ja doma na kolene, fakt si s tim vyhral) a kupodivu to NEPRASKA. Chtel jsem aby tam bylo pouzito co nejmene kitu, mozna taky proto. Zadni naraznik ma jemnou prasklinu v tom nejhorsim miste kolem SPZ, ale dal se nerozsiruje a je videt opravdu jen z blizka... Ty sroubky tam nemam, jsou nahrazeny takovym drzakem zespoda, prave proto aby se naraznik nechvel a byla zachovana funkce a bezpecnost. Jak jsem uz nekolikrat psal, nechci tuning za kazdou cenu... Bohuzel jsem ho nedavno utrhnul, a uz se to nestihlo opravit :)

zadní světla : diodove lampy doma mam, neprodal jsem je, znas to, co kdyby se jednou hodili :lol: Kazdopadne fotku Ti zkusím nekde vyhrabat, ale ted nejsem u sebe na PC... Prodat bych je asi mohl, ale bohuzel je tu ten problem, ze jsem v Anglii a svetla jsou v CZ :?

brzdy (ze SZ) : jo, na upgrade se chystam, krom adapteru mam vse, ale v nejblizsi dobe se k tomu asi nedostanu, protoze auto jsem nechal v Cechach :( Kazdopadne adapter budu potrebovat, díky za nabídku, pokud bude jeste aktuálni, az se vratim, urcite se ozvu!!! Diky moc! Starych brzd se klidne zbavim, ale kotouce a desky Ti budou k prdu, jsou po mém jezdeni na okruhu uplne spaleny :oops: Jenze je tu samozrejme stejnej problem jako se svetly, auto je v CR a ja v UK, a v nejblizsi dobe (2-3 mes.) se domu bohuzel nechystam..
Naposledy upravil(a) MareeqGTI dne 21.06.2009 21:38, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kulisek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj miláček - Seat Ibiza Cupra

Příspěvek od Kulisek »

Díky za odpověď.Ještě jedna otázečka zajímalo by mne jak máš široká kola na zadní nápravě jaké ET a jestli tam máš nějakou podložku a co blatníky vytáhlé/zaklepané.Pokud to máš někde v tématu tak sorry za OT je tam toho hodně Díky Ať se daří.Ahoj

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj miláček - Seat Ibiza Cupra

Příspěvek od MareeqGTI »

V pohodě, někde to tu asi je, ale najít to, heh :lol:

Zadní kola mám 9,5x16, ETcko je na kolech myslim 70, ale k tem kolum jsou primo urceny podlozky. Prodava se to jako komplet, jako to dela spousta dalsich vyrobcu kol... Pro zadni napravu jsou 20mm a pro predni 25mm. Predni jsou nevím presne jestli 7,5x16, ET podobne jako zadni. Pneu 195/40 a 215/35.

Jinak blatníky jsou všechny lehce vytažený a samozřejmě zaklepaný hrany skoro do hladka. Muselo se to, protože při tom snížení mi to vzadu trochu škrtalo...

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Můj miláček - Seat Ibiza Cupra

Příspěvek od standokan »

seaty nemusím ale tvoje cupra je pecka pěkná práce :wink:
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Badd
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 26.01.2009 16:06
Bydliště: Praha 9

Re: Můj miláček - Seat Ibiza Cupra

Příspěvek od Badd »

Mas to pekne.. :P :lol:

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj miláček - Seat Ibiza Cupra

Příspěvek od MareeqGTI »

Jo jinak jsem nahrál na rajče pár fotek co jsem našel na různejch tuning serverech, abych to tu nějak oživil :) Pokud jsem někomu porušil copyright, tak se omlouvám, ale je to přece jenom MOJE auto :lol:

Ochutnávka:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

A odkaaaaaaaaaaaaaaaaaaz, zde :twisted: : http://mareeq.rajce.idnes.cz/Ibizka_fot ... g_s_sites/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj miláček - Seat Ibiza Cupra

Příspěvek od zviratko »

No tak dobře , máš to tedy hezký :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj miláček - Seat Ibiza Cupra

Příspěvek od MareeqGTI »

Díky, díky 8)

Kdyby se tak podařilo sehnat Ibize ještě většího bráchu v naftě, byl bych asi nejspokojenější na světě 8) Pořád totiž nemám čím jezdit....

Jenže Topsporty/Cupry TDI ještě pořád stojej moooc peněz :cry:

Kdybyste někdo veděl o takovýmhle krasavci za nějakou super cenu, dejte vedět!

Obrázek

Obrázek

Ale pouze 96/110kw TDI, pouze Topsport/FR/Cupra/4Cupra a né jiné barvy než černou, žlutou nebo šedivou... Originál stav nebo decentní úpravy :)

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj miláček - Seat Ibiza Cupra

Příspěvek od zviratko »

Kdyby jsi nechtěl dízla , tak bych o Cupra vědel , je to žlutá serie , jen motor má trošku udělanej výkon 8)
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Odpovědět

Zpět na „non VW“