chip passat1.8t

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
burqo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 16.05.2009 18:45

chip passat1.8t

Příspěvek od burqo »

mal by som otazocku mate niekto skusenosti s chipom na passate 1.8t ?
PASSAT 1.8T

vin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 15.05.2009 12:18
Kontaktovat uživatele:

Re: chip passat1.8t

Příspěvek od vin »

Mám, když jsem si koupil passata tak mě to přišlo slabý v nízkých otáčkách spotřeba oscilovala mezi 10-11 litry, nechal jsem jej odborně načipovat je slyšet i hezky turbo v nižších otáčkách výkon se rapidně zvedl a přitom to není čipnuty do maxima, spotřeba o 2 litry nižší, určitě bych čipoval znova. Auto má těd výborné jízdní vlastnosti.

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: chip passat1.8t

Příspěvek od Flico »

vin píše:Mám, když jsem si koupil passata tak mě to přišlo slabý v nízkých otáčkách spotřeba oscilovala mezi 10-11 litry, nechal jsem jej odborně načipovat je slyšet i hezky turbo v nižších otáčkách výkon se rapidně zvedl a přitom to není čipnuty do maxima, spotřeba o 2 litry nižší, určitě bych čipoval znova. Auto má těd výborné jízdní vlastnosti.
tak se s nama podel kde a na jaky parametry atd ;)

joshua88
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 02.04.2009 13:12
Bydliště: Praha

Re: chip passat1.8t

Příspěvek od joshua88 »

vin píše:Mám, když jsem si koupil passata tak mě to přišlo slabý v nízkých otáčkách spotřeba oscilovala mezi 10-11 litry, nechal jsem jej odborně načipovat je slyšet i hezky turbo v nižších otáčkách výkon se rapidně zvedl a přitom to není čipnuty do maxima, spotřeba o 2 litry nižší, určitě bych čipoval znova. Auto má těd výborné jízdní vlastnosti.
Mě by to taky hrozně zajímalo, poraď aspoň kde si to dělal

jangeltner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 22.11.2007 09:36
Bydliště: KARVWINÁ

Re: chip passat1.8t

Příspěvek od jangeltner »

jak ti jde slysetz turbo v niskych otačkach tak si priprav penize na nove !!!u 1.8T nema turbo byt slyset

Uživatelský avatar
Cvana
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno-Venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: chip passat1.8t

Příspěvek od Cvana »

jangeltner píše:jak ti jde slysetz turbo v niskych otačkach tak si priprav penize na nove !!!u 1.8T nema turbo byt slyset
Tak to zrovna nemas pravdu,ja mam uplne nove turbo a kdyz jedu v pohode tak slyset neni ale pri rychlejsi jizde ano...

Uživatelský avatar
_Pasaťák_8
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 385
Registrován: 15.04.2009 15:11
Bydliště: Trutnov City
Kontaktovat uživatele:

Re: chip passat1.8t

Příspěvek od _Pasaťák_8 »

1.8 Turbo, 150koní, když dáš čip, tak se to uričtě projevý. O uričtý výkon budeš mít druhou Octu RS, protože 1.8 Turbo v octě se liší od RS čipem, nebo spíš programem...-) Tak můžeš mít RS pašika :-D:-D:-D ale uričtě budeš mít pěkný žihadlo....
"Jezdit nejrychleji, neznamená nejstylověji". :smoke:
I Oldschool. . .

Uživatelský avatar
_Pasaťák_8
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 385
Registrován: 15.04.2009 15:11
Bydliště: Trutnov City
Kontaktovat uživatele:

Re: chip passat1.8t

Příspěvek od _Pasaťák_8 »

Teda, jednotkou a spíš tím programem, ale pro ty, který dělaj i do Škodovky, tak se to liší i jinčíma věcma, jako turbem a má to mohutnjší spodek motoru RS než 1.8..:-) Ale v pašikoj, to dej čipnout, sice je to benzín, kterej není na čip to nej, ale něco vyždímeš..:-) Přece jen, nafta se dá lépe čipovat...:-) Ale hodně štěstí......
"Jezdit nejrychleji, neznamená nejstylověji". :smoke:
I Oldschool. . .

Uživatelský avatar
ostris B6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 29.08.2008 18:32
Bydliště: KrnoVW-OstraVWa

Re: chip passat1.8t

Příspěvek od ostris B6 »

zrovna dneska jsem se o tom bavil se známím, říkal mi, že si kámoš dával 1.8T v kombiku čipnout a teď tam má 200koníků, spotřeba mu šla cca o 1,5litrů dolů a autíčko je živější, tak právě nad tím taky uvažuji, že bych nechal svoji 1.8T čipnout, za ty prachy se to na té spotřebě čase:-) Nevím, jak se pohybují ceny, ale říkal, že to tady u nás někdo dělá za 7tis.kč což se dá...
VW PASSAT 3C, 125kW, 170 psů...

Uživatelský avatar
bartic
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: chip passat1.8t

Příspěvek od bartic »

ostris B6 píše:zrovna dneska jsem se o tom bavil se známím, říkal mi, že si kámoš dával 1.8T v kombiku čipnout a teď tam má 200koníků, spotřeba mu šla cca o 1,5litrů dolů a autíčko je živější, tak právě nad tím taky uvažuji, že bych nechal svoji 1.8T čipnout, za ty prachy se to na té spotřebě čase:-) Nevím, jak se pohybují ceny, ale říkal, že to tady u nás někdo dělá za 7tis.kč což se dá...
Nevěřím tomu,že se sériovým turbem a vstřikama tam má 200Ps.Jestli to tam má a má to odskoušený na brzdě a nemá jiný úpravy a vše je série,tak ať si začíná šetřit na nový turbo,protože to KK03 to nevydrží moc dlouho :wink: Jinak 7tis za chip na 1.8T je docela levný,když se šlověk koukne,kolik tak kvalitní chipy stojí,tak bych se bál o kvalitě chipu :roll:

Uživatelský avatar
ostris B6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 29.08.2008 18:32
Bydliště: KrnoVW-OstraVWa

Re: chip passat1.8t

Příspěvek od ostris B6 »

bartic píše:
ostris B6 píše:zrovna dneska jsem se o tom bavil se známím, říkal mi, že si kámoš dával 1.8T v kombiku čipnout a teď tam má 200koníků, spotřeba mu šla cca o 1,5litrů dolů a autíčko je živější, tak právě nad tím taky uvažuji, že bych nechal svoji 1.8T čipnout, za ty prachy se to na té spotřebě čase:-) Nevím, jak se pohybují ceny, ale říkal, že to tady u nás někdo dělá za 7tis.kč což se dá...
Nevěřím tomu,že se sériovým turbem a vstřikama tam má 200Ps.Jestli to tam má a má to odskoušený na brzdě a nemá jiný úpravy a vše je série,tak ať si začíná šetřit na nový turbo,protože to KK03 to nevydrží moc dlouho :wink: Jinak 7tis za chip na 1.8T je docela levný,když se šlověk koukne,kolik tak kvalitní chipy stojí,tak bych se bál o kvalitě chipu :roll:
Jen pouštím do éteru, co jsem se dozvěděl, je tu někdo kdo to dělá za 15tis.kč, ale on si bere jen 7tis. což se mi taky zdálo málo, no uvidím, jak se mu bude s autem jezdit a jestli se něco nevyvrbí :-)
VW PASSAT 3C, 125kW, 170 psů...

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: chip passat1.8t

Příspěvek od motorpower »

Za 15 ke mě můžete :)
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
bartic
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: chip passat1.8t

Příspěvek od bartic »

ostris B6 píše:
bartic píše: Nevěřím tomu,že se sériovým turbem a vstřikama tam má 200Ps.Jestli to tam má a má to odskoušený na brzdě a nemá jiný úpravy a vše je série,tak ať si začíná šetřit na nový turbo,protože to KK03 to nevydrží moc dlouho :wink: Jinak 7tis za chip na 1.8T je docela levný,když se šlověk koukne,kolik tak kvalitní chipy stojí,tak bych se bál o kvalitě chipu :roll:
Jen pouštím do éteru, co jsem se dozvěděl, je tu někdo kdo to dělá za 15tis.kč, ale on si bere jen 7tis. což se mi taky zdálo málo, no uvidím, jak se mu bude s autem jezdit a jestli se něco nevyvrbí :-)
Když by mi někdo udělal stejnej kvalitní chip se zárukou a odskoužel to na brzdě,abych si potvrdil,že to,co mi sliboval,tak to tam mám,tak 7tis místo 15tis,proč ne :P

Uživatelský avatar
bartic
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: chip passat1.8t

Příspěvek od bartic »

chiptuner píše:Za 15 ke mě můžete :)
Jaký by byly hodnoty po chipu pro motor AUM 1.8T v GIV,kdybych se rozhod pro tvůj chip?

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: chip passat1.8t

Příspěvek od motorpower »

Máš SZ :)
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“