Changer pod loketkou. Jak na to?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Ja mám CD Changer ten co sem tu dával fotku...a mě to začne hrat tam kde to skončilo nebo sem to vypnul i dalši den. Tak že nemusim nic znovu zapínat. Když mam zaple radio hraje radio a když CD tak hraje CD..dokud to nezměním. :wink:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

No Respect píše:Když už je tady ten topic o cd changeru, tak nebudu zakládat novej a zeptám se. Asi před dvouma týdnama jsem sehnal cd changer, tak jsem to tam minulej týden namontoval. Je to ten na 6cd (ten typ kam se vkládájí cd do plastovýho zásobníku), tak jsem to dal do kufru.
A jde mi o to, že když zapnu rádio a přepnu na cd, poslouchám, pak zasnu rádio a třeba druhej den dojdu do auta, zapnu rádio, tak mi hraje rádio a ne cd.....to jako vždycky po zapnutí rádia musím přepnout na cd nebo jak to máte vy co máte changer ? Případně dá se to tam někde navolit ? Protože u většiny rádii origo na cd u jiných aut to je tak, že tam je vždycky po zapnutí navolená automaticky minulá volba,
Když třeba to rádio zasnu a hned zachvilku zapnu, tak mi hned začne cd hrát, ale po delší době ne....
Návod k cd changeru v cz mám, ale tam to napsaný není, a k rádiu gamma mám jen v němčině.
já teda changer nemám, ale mám Gammu propojenou s DVD přehrávačem a tam to funguje tak, že si to pamatuje poslední použité - buď CD nebo FM atd... Zkus v setupu Gammy dát všechna nastavení na ON a uložit to..

Uživatelský avatar
No Respect
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 379
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od No Respect »

Paskal píše:Ja mám CD Changer ten co sem tu dával fotku...a mě to začne hrat tam kde to skončilo nebo sem to vypnul i dalši den. Tak že nemusim nic znovu zapínat. Když mam zaple radio hraje radio a když CD tak hraje CD..dokud to nezměním. :wink:
Aha, přesně tak jsem si myslel, že to bude.
A ještě jsem to zapomněl upřesnit.....cd a přesně místo, kde písnička hrála než jsem to zasnul si to taky pamatuje, ale nepamtuje si to, že naposledy hrálo cd místo rádia a to mi přijde zvláštní.
No risk :arrow: No fun

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

No Respect píše:
Paskal píše:Ja mám CD Changer ten co sem tu dával fotku...a mě to začne hrat tam kde to skončilo nebo sem to vypnul i dalši den. Tak že nemusim nic znovu zapínat. Když mam zaple radio hraje radio a když CD tak hraje CD..dokud to nezměním. :wink:
Aha, přesně tak jsem si myslel, že to bude.
A ještě jsem to zapomněl upřesnit.....cd a přesně místo, kde písnička hrála než jsem to zasnul si to taky pamatuje, ale nepamtuje si to, že naposledy hrálo cd místo rádia a to mi přijde zvláštní.
hele teď nevím, ale možná je i rozdíl v tom vypnutí rádia - 1. Vypneš jen motor a na rádio nešáhneš 2. Nejdříve tlačítkem vypneš rádio a pak motor.

Uživatelský avatar
No Respect
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 379
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od No Respect »

DMS píše:já teda changer nemám, ale mám Gammu propojenou s DVD přehrávačem a tam to funguje tak, že si to pamatuje poslední použité - buď CD nebo FM atd... Zkus v setupu Gammy dát všechna nastavení na ON a uložit to..
no zkusím se v tom nastavení povrtat, snad to pak ještě bude hrát :lol:
btw. nemáte pls někdo v češtině na pc manuál ke gammě ?
No risk :arrow: No fun

Uživatelský avatar
No Respect
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 379
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od No Respect »

DMS píše:hele teď nevím, ale možná je i rozdíl v tom vypnutí rádia - 1. Vypneš jen motor a na rádio nešáhneš 2. Nejdříve tlačítkem vypneš rádio a pak motor.
no vidíš, to mě nenapadlo, dobrej nápad :idea: ....já totiž skoro vždy nejdřív zasnu rádio a pak motor....tak to hnedka odpoledne vyzkouším :) A ještě jedno btw. - rádio hraje i bez klíčku, čili ten káblík na stálý napětí bude zapojen, takže by si to mělo pamatovat.
No risk :arrow: No fun

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

U mě to nema vliv..či to vypnu knoflíkem ...nebo jak vytáhnu klič tak se to taky vypne...jinak si to pamatuje i skladbu kde skončila a začne hrát tam odcať. :wink:

Uživatelský avatar
RedZero
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jinočany, Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RedZero »

Paskal píše:A ja to mám takhlenc. :wink:
PLS takova otazka mimo tema.. na co je to koleck nad tim čenžrem.. ??? foto 3 .

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

RedZero píše:
Paskal píše:A ja to mám takhlenc. :wink:
PLS takova otazka mimo tema.. na co je to koleck nad tim čenžrem.. ??? foto 3 .
To je chlazeni přihrátky...mužu ho otočit že to zavřu nebo otevřu a chladi mi to přihrátku z Klimatizace. Mužeš si tam dát piti nebo čokoladu aby se ti v letě neroztopila. :wink:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Paskal píše:
RedZero píše: PLS takova otazka mimo tema.. na co je to koleck nad tim čenžrem.. ??? foto 3 .
To je chlazeni přihrátky...mužu ho otočit že to zavřu nebo otevřu a chladi mi to přihrátku z Klimatizace. Mužeš si tam dát piti nebo čokoladu aby se ti v letě neroztopila. :wink:

si děláš prd*l, ne ? :wink:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

DMS píše:
Paskal píše: To je chlazeni přihrátky...mužu ho otočit že to zavřu nebo otevřu a chladi mi to přihrátku z Klimatizace. Mužeš si tam dát piti nebo čokoladu aby se ti v letě neroztopila. :wink:

si děláš prd*l, ne ? :wink:
Nedela... :P :lol:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

TNT píše:
DMS píše:
si děláš prd*l, ne ? :wink:
Nedela... :P :lol:
kuwa, zas mám brouka v hlavě - předělat, nepředělat :? :? :(

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

DMS píše:
TNT píše: Nedela... :P :lol:
kuwa, zas mám brouka v hlavě - předělat, nepředělat :? :? :(
Co predelat, nepredelat? Changer nebo si taky udelat to kolecko?

BTW: ja ho mam taky
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

elit píše:
DMS píše: kuwa, zas mám brouka v hlavě - předělat, nepředělat :? :? :(
Co predelat, nepredelat? Changer nebo si taky udelat to kolecko?

BTW: ja ho mam taky

to kolečko přeci, sakra vy máte fára :lol: ale tohle by dodělat asi nešlo :cry: PS : Changer přeci neberu, mám něco lepšího...se vší úctou k changeru 8)

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Dyk mas taky pasika...treba si jenom myslis, ze to kolecko slouzi k necemu jinemu.... :lol:
Passat 2008 BMP

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“