AUDIO: CD měnič, CD přehrávač, rádio - nefungují, blbnou

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: AUDIO: CD měnič, CD přehrávač, rádio - nefungují, blbnou

Příspěvek od abeljozef »

Opacny postup je stlacit Eject a potom 5. A vypluje ti 5 ku :wink:

Uživatelský avatar
jopo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 27.06.2009 20:25

Re: AUDIO: CD měnič, CD přehrávač, rádio - nefungují, blbnou

Příspěvek od jopo »

abeljozef píše:Stlacis LOAD a hned potom napr. 5 (ako CD 5). Najskor sa v strbine rozsvieti cervene svetlo a budes pocut mechanku ako pracuje. Potom to svetlo zacne blikat a v tedy je cas na vlozenie CD.

Hodne zdaru.
Bol som v garazi pri tom a ja tam nemam ziadne tlacitko LOAD iba select a eject.Ked stlacim select a hned potom napr.2...na displayi mi napise 2 no cd.Som z toho lama.

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: AUDIO: CD měnič, CD přehrávač, rádio - nefungují, blbnou

Příspěvek od abeljozef »

To potom nebude VW fabricky veksler. Vies ho odfotit ?


Origo fabricky vyzera takto (je to ten v strede medzi radiom a klimatronikom).
P1020228.JPG

Uživatelský avatar
jopo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 27.06.2009 20:25

Re: AUDIO: CD měnič, CD přehrávač, rádio - nefungují, blbnou

Příspěvek od jopo »

Auto je dovezene z Belgicka.
Obrázek

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO: CD měnič, CD přehrávač, rádio - nefungují, blbnou

Příspěvek od patper »

To je jen CD prehravac - CD menic je to co poslal Abel :idea: :wink:

Uživatelský avatar
jopo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 27.06.2009 20:25

Re: AUDIO: CD měnič, CD přehrávač, rádio - nefungují, blbnou

Příspěvek od jopo »

patper píše:To je jen CD prehravac - CD menic je to co poslal Abel :idea: :wink:
To znamena ze je to len priprava pre veksler,krory treba zakupit?Ak ano aky aby s tym radiom spolupracoval a ako ho pripojit alebo ten veksler sa tam v tom aute uz nachadza niekde inde?

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: AUDIO: CD měnič, CD přehrávač, rádio - nefungují, blbnou

Příspěvek od abeljozef »

Kup si toto je to lepsie:

http://www.stualarm.cz/produkt/55usbvw0 ... aux-vstup/" onclick="window.open(this.href);return false;


p.s. ak tam ten veksler nahodou aj mas moze byt este v zadu v kufri na pravo v odkladacej priehradke (tej hornej pri vyklopnom skle).
cd_changer.JPG
cd_changer.JPG (7.6 KiB) Zobrazeno 3178 x
cd_changer2.JPG

Uživatelský avatar
jopo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 27.06.2009 20:25

Re: AUDIO: CD měnič, CD přehrávač, rádio - nefungují, blbnou

Příspěvek od jopo »

Skoda ani tam som ho nenasiel.Ale vdaka za rady a ten adapter bude asi dobre riesenie zaberie menej miesta.

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: AUDIO: CD měnič, CD přehrávač, rádio - nefungují, blbnou

Příspěvek od abeljozef »

A tolko hudby sa do nho vojdeeeeeeeee ....... :twisted:

Ja tam mam 8 GB Kartu. :mrgreen:

Uživatelský avatar
bikes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 26.08.2009 05:42
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO: CD měnič, CD přehrávač, rádio - nefungují, blbnou

Příspěvek od bikes »

abeljozef píše:A co takto dat tam toto ?

http://www.stualarm.cz/produkt/55usbvw0 ... aux-vstup/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mám to a jediný problém je,že nto umí přehrát pouze 99 skladeb.

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: AUDIO: CD měnič, CD přehrávač, rádio - nefungují, blbnou

Příspěvek od abeljozef »

Ja mam v jednom adresari aj vyse 300 a bez problemov.

Uživatelský avatar
bikes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 26.08.2009 05:42
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO: CD měnič, CD přehrávač, rádio - nefungují, blbnou

Příspěvek od bikes »

Tak nevím kde mám problém, snad...?
Mam už na DX zapojený CD changer (asi ten problem bude v navigaci)

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: AUDIO: CD měnič, CD přehrávač, rádio - nefungují, blbnou

Příspěvek od abeljozef »

v navi nie ta s tym nic nema lebo si stale mysli ze to je CD changer, mozno v software toho emulatora. Ono ich je viac typov.

Navi to nemusi trapit lebo on to cilsuje (a jej podstrkuje) od 01 do 99. A 100. track vypisuje ako 01, 101. ako 02 s tym ze na zaciatku tracku tam na chvilu ukaze 01. 110. track teda vypise ako 11 a zas na zaciatku tam na chvilu skoci 01. 250 vypise ako 52 s tym ze na chvilu ukaze 02.........

Joska Galaxy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 06.10.2009 16:01

Re: AUDIO: CD měnič, CD přehrávač, rádio - nefungují, blbnou

Příspěvek od Joska Galaxy »

Chlapi, potřebuju poradit, mám v autě původní rádio Ford 2007 a v kufru v boční kapse CD měnič. Jenomže mi v něm chybí zásobník na CD - původní německý majitel si jej nechal...vůbec nechápu proč...?!!! Sháním ten samotný zásobník a mám možnost nechat si poslat jiný, nevyznám se v tom, ale je to prý "kulatý" zásobník a musel bych tedy vymontovat ten můj měnič a na jeho místo uchytit tento jiný měnič s "kulatým" CD zásobníkem. No a jde mi o to, jestli potom moje rádio bude bez problémů s tímto komunikovat a hlavně jestli to půjde snadno vyměnit...jestli to pasuje...??? Není to k jinému, novějšímu, typu rádia...ví někdo, jak to je ??? Rád bych v autě občas poslechnul i nějaké to CD a original autorádio, i když staré, mi nevadí, hraje dobře, nechce se mi předělávat ovládání pod volantem - v případě montáže nového rádia.... Dokáže někdo poradit ohledně těch CD zásobníků a CD měničů ? Jdou "beztrestně" prohodit ?
Galaxy I, r.v. 1999, 1.9 TDi, 81 kW, šedo-stříbrná metal., Ghia výbava... (okres HK)

Joska Galaxy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 06.10.2009 16:01

Re: AUDIO: CD měnič, CD přehrávač, rádio - nefungují, blbnou

Příspěvek od Joska Galaxy »

...opět si odpovím sám :twisted: Chlapi, pokud máte problémy se starým měničem, do opravy...výměny určitě neinvestujte a jděte do nového rádia s CD event. DVD a pod. Nakonec jsem přes kolegu z Galaxy klubu sehnal celý měnič. Není kulatý, jak jsem mylně pochopil :lol: , ale liší se pouze v konektoru, já má u auta z roku 1998 hranatý, čtvercový konektor, ten zaslaný má kulatý, jinak jsou shodné...proč to Ford měnil moc nechápu... Zaslaný měnič jsem nemohl napojit na elektriku, tak jsem jej musel rozdělat a "odjistit" zásobník na CD. Po té jsem jej šťastný jak blecha vložil do svého měniče v autě a těšil se z hudby z CD...no, asi 30 vteřin.... :| Tedy zásobníky pasují bez problémů, jenomže při střídání CD se mi do jedné "přihrádky" v zásobníku začala cpát dvě CD...to co právě dohrálo, se cpalo již do plné, obsazené "kukaně". Seklo se to, vyhodilo na displeji Error 5...nechtělo to pustit zásobník, seklo se CD. Takže ven z auta, rozdělat, vyndat mechanicky, vše uvést do pův. stavu. Jenomže i druhý pokus zkrachoval, tentokrát měnič pojmul zásobník s CD, ale nemůže si z něj nějak vyndat CD a navíc mi nechce ani zásobník vyplyvnou nazpět. Sice vydává nějaké zvuky a snaží se "něco dělat"...ale je to na levačku. Nejspíš přihrádku po CD měniči využiju na nářadí a časem rádio nahradím již novým s CD nebo DVD...s dálkovým ovládáním a bude hotovo. Vím, že se dá napojit i stávající ovládání pod volantem na některá nová rádia, ale podle zde vyhledaných info. mi to příjde dosti složité...
Galaxy I, r.v. 1999, 1.9 TDi, 81 kW, šedo-stříbrná metal., Ghia výbava... (okres HK)

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“