Nejdou otevřít dveře za řidičem

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Paulie22
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 445
Registrován: 06.01.2008 03:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od Paulie22 »

rozerval tapec :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Drak_One
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičín (Libun)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od Drak_One »

Paulie22 píše:rozerval tapec :D
Ale prdy :D tapec jde rozebrat ikdyz jsou zavrene,to mam vyzkousene, musis byt sikovnej,ale je to fuska,bylo zasekle tahlo,moturek ho nepretlacil,cicli se neotevreli dvere,ani tahle to neslo, protoze musi dostat nejdriv odemykaci povel :-) to je dedukce..proste a jednoduse se mi tam nekdo moooc oprel o tapec, promacknul mi ho, musel jsem to tam opravit a udelal par vychytavek,aby se to uz nestalo :-)tak zatim :)

Uživatelský avatar
Alesek820
Závodník
Závodník
Příspěvky: 688
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jizni Cechy, Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od Alesek820 »

Tak me se stalo to same, dneska jsem to zjistil - centralem odemknu vsechny dvere jenom ne za spolujezcem, pri odemikani a zamykani se kolik ve dverich hybe ale nevytahne se az nahoru. Tak to vidim taky na to sekle tahlo. Budu se s tim muset nejak poprat, no mam z toho velikanskou radost :-(
Obrázek

AUTO: Golf IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
Drak_One
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičín (Libun)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od Drak_One »

tak to nezavidim,kdyz vemu,jak jsem se s tim sral..no fuj..drzim palce...uz golfika nemam, poridil jsem fiata punto abarth, 3dver,tak snad se mi to nestane s tema dvouma dverma :D to by byl vetsi pruser,ale sem sem tam zajdu,ikdyz uz nemam tady asi co delat :) mej se a drzim palce

Uživatelský avatar
Alesek820
Závodník
Závodník
Příspěvky: 688
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jizni Cechy, Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od Alesek820 »

no tak to se necham prekvapit jak se s tim budu prat ja :-)
Obrázek

AUTO: Golf IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
MrDolar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 24.11.2008 17:50
Bydliště: Guty u Třince

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od MrDolar »

mám podobnej problém,nejdou otevřít spolujezdcovi dveře z venku ani zevnitř, uz jsem vše rozebral tapec okno prakticky zustaly jen dveře a zamek v nich... nejdou kdyz zatahnu za pačku zvenku neotevrou zevnitr taky ne odemykaci packa taky se tvari jako by odemykala ale neodemkne, vubec nic nejde ztuha... nemate nějaké mechanické schéma zámku abych věděl co tomu přeskočilo?

valentynek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 22.12.2007 20:41

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od valentynek »

Zdar lidi. Možná vám to pomůže: Kamarádovi někdo vystupoval z auta, a zvyklej na starý auta bez centrálu zamáčknul ten caplík co vylejzá, když se dveře odemknou - a dveře za řidičem zavřel. Klikou ani zvenku ani ze vnitř otevřít nešly. Centrál pak fungoval normálně,ale dveře za řidičem zůstaly na dobro zavřený. Koukal sem na to přes VAG - a dveře za řidičem byly za všech okolností SAFE - zamčeny. Náš problém nebyla zádná dětská pojistka, nebo zlomený drát ve dveřích. Problém byl v tom, že když se dveře nezajistili pomocí motůrku, neoznačili se správně všechny mikrospínače v zámku - musely sme rozebrat středovej sloupek,aby sme s dostaly na konektor od dveří - když sme proklemovaly neoznačenej mikrospínač, a daly odemknout auto, dveře se otevřely. Dál už centrál i dveře za řidičem fungujou normálně. Schéma konektoru nemám - berte to spíš jako možnost kam se ubírat, než konkrétní postup jak dveře odemknout.

Uživatelský avatar
MrDolar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 24.11.2008 17:50
Bydliště: Guty u Třince

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od MrDolar »

musim se pochválit ze jsem pouzil tvrdej drát a trochu uměni a za 3 hodiny potu jsem dokázal dveře otevřít... škoda ze jsem neudělal foto kde byla chyba... ale měl jsem naspěch abych to vše do večera stihl... uz jsem uvazoval o velkých kladivech apod.. nakonec to dopadlo dobře

Uživatelský avatar
Alesek820
Závodník
Závodník
Příspěvky: 688
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jizni Cechy, Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od Alesek820 »

Tak jsem mel dnes rozebrane cele dvere, hral jsem s tim dost dlouho ale nepodarilo se mi dvere odevrit. vypada to zrejme na spatny moturek. Ale za boha nevim a ani jsem neprisel na to jak otevrit dvere.
Obrázek

AUTO: Golf IV 1.6 16V

klon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 22.02.2010 22:49
Bydliště: Krkonoše

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od klon »

to MrDolar: Jak se povedlo otevřít dveře u spolujezdce? Asi mě čeká podobný postup. Prostě jeden den zavřu a druhý už neotevřu. VAG jsem ještě nepřipojoval, začal jsem hledat tady jestli to není náhodou nějaká pojistka nebo podobná hloupost. Děkuji za info.
Golf Variant IV 96kW, r.v.2002

Solaio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 08.03.2012 11:20
Bydliště: Zlín

Re: Nejdou otevrit dvere za ridicem

Příspěvek od Solaio »

Zdravím , mám problém, zadní dveře golf hatchback nejdou otevřit , dveře nejdou otevřít ani z venku ani ze vnitř , složitě sem sundal tapec aj sklo ale stále nedokážu nijak otevřit , venkovní aj vnitřní klika jdou jako kdyby na prázdno , nevíte co stím pánové ? kdo to vyřeší má u mě flašku slivovice ...
Volkswagen Golf 1.9 TDI GTI 130Kw ARL 2002

Uživatelský avatar
MSity
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 02.03.2012 16:36
Bydliště: Neratovice

Re: Nejdou otevřít dveře za řidičem

Příspěvek od MSity »

Čaues klubáci, já mam podobný problém.. Odemknu centrálem, všici nastoupíme a když ty vzádu chtěj vystoupit, tak musí počkat až jim odevřu.. Zadní dveře to dělaj na přeskáčku, chvilku nejdou otevřít zevnitř pravý a pak zase leví.. z venku jdou normálně

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“