Má smysl zamykání převodovky?

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Pecik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Čeperka, Pardubice

Re: Má smysl zamykání převodovky?

Příspěvek od Pecik »

watasmen2 píše:
Pecik píše:dát si do auta balíčky s moukou, když si toho zloděj všimne možná si to rozmyslí se zaplést jakoby s mafií :lol: jinak já mám magic car, sice jsem nasranej z planých poplachů, ale jednou budu za to rád, pak už jen rychle běžet do garáže pro pušku a pár mu jich nasolit do zadku, s takovým člověkem bych neměl slitování!
Nevím jak by na ty balíčky reagovali kolemjdoucí, aby pak kolem tvého auta neběhali frajeři ze zásahovky a protidrogovýho a nakonec ti ho stejně neodvezli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mno kolemjdoucí a známí to by nebylo hezké, hold bys měl špatnou pověst, ale zásahovky by ses přece nebál, když je to mouka, by sis pro něj přišel kdyby byla nějaká škoda tak zaplatit.
Policajti se vykroutěj z hodně věcí ale zas ze všeho to nejde :wink:

čeho bych se jedinýho v tomto případě bál by byl ňákej feťák co je v krizi a musí to nutně mít (absťák prostě) a pak když už je natěšenej jak si šlěhne tak zjistí že to je mouka...mno myslím že takovýmu maníkoj můžou dobře vytéct nervy
Airbrush, linkování, lakování

Uživatelský avatar
pepino13
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 298
Registrován: 19.10.2008 12:12

Re: Má smysl zamykání převodovky?

Příspěvek od pepino13 »

Já mám botu co mají naši strážci zákona,zamozřejmě , že svojí.

Uživatelský avatar
Pecik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Čeperka, Pardubice

Re: Má smysl zamykání převodovky?

Příspěvek od Pecik »

takže si zaparkuješ na zákazu nazuješ si botičku a jdeš si beze strachu po městě :lol: :lol: :lol:
Airbrush, linkování, lakování

Uživatelský avatar
Smejky2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 262
Registrován: 15.09.2008 12:36
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Má smysl zamykání převodovky?

Příspěvek od Smejky2 »

Kcko píše:Nejlepsi je garaz na parkovisti pod dohledem pitbullky a dobrmanky .. jsem zvedavej kdo by to tam sel krast a rocni pronajem za 2500,- je paradni :-)

V praci na to vidim z okna ( parkuju cca 30m od firmy ) a jinak planuju tajnej spinac + zaslepeni zamku
zaslepení zámku nedoporučuju

Uživatelský avatar
Smejky2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 262
Registrován: 15.09.2008 12:36
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Má smysl zamykání převodovky?

Příspěvek od Smejky2 »

co mužu doporučit aco mám ja(neni to nic moc ale lepši než nic).Čtyřku sem si hned u prodejce pojostil proti kradeži sice je to strašná pálaka ale klidnější sem.A paksem rozebral dveře u řidiče a místo zámku(mám centrál na dálku takže je u spolujezdce jen zaslepka)sem namontoval kovovej plíšek co mi prodaly v VW.jinak z fabriky tam nic neni a pomocí vrtačky přes záslepku obemknete auto.A taky mám vyleptaný vin na všech sklech taky to leckoho odradí

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Má smysl zamykání převodovky?

Příspěvek od vtuni »

tak a ted te zklamu..pojištění je dobrá věc..ale zaslepka zámku jde vylomit ještě snadněji než zámek.. prostě chyba lávky...no a s VIN kodem bych se moc nechlubil.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: aby ti pak někdo nedojel s autem protože si nastartoval origo klíčkem :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Smejky2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 262
Registrován: 15.09.2008 12:36
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Má smysl zamykání převodovky?

Příspěvek od Smejky2 »

vtuni píše:tak a ted te zklamu..pojištění je dobrá věc..ale zaslepka zámku jde vylomit ještě snadněji než zámek.. prostě chyba lávky...no a s VIN kodem bych se moc nechlubil.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: aby ti pak někdo nedojel s autem protože si nastartoval origo klíčkem :mrgreen:
Pravě že sem plast vyměnil za kov.A z origo kličem asi neodjede když nebude mit nahraenj kod takže to auto maximálně odemkne

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Má smysl zamykání převodovky?

Příspěvek od _GK_ »

Dobré je http://www.webdispecink.cz" onclick="window.open(this.href);return false; používáme ve firmě na soukromý to půjde taky poloha je naprosto přesná. Po ČR je cena 170,- / měsíc pokud někdo ujede za hranice holt je to smůla :(

Uživatelský avatar
Aminochelat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.05.2010 22:54
Bydliště: Praha

Re: Má smysl zamykání převodovky?

Příspěvek od Aminochelat »

No a babo raď...ten bullock vypadá docela dobře ne?Je to funkční?Má to cenu kupovat?

stawaFK
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1316
Registrován: 11.05.2010 17:46

Re: Má smysl zamykání převodovky?

Příspěvek od stawaFK »

tak si kupte nějakýho hummera :-D
Ženská a auto se nepůjčuje. Ámen

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=156847" onclick="window.open(this.href);return false;


http://www.truhlarstvisimic.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

-v případě zájmu napsat SZ

Uživatelský avatar
dibla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sekeřice

Re: Má smysl zamykání převodovky?

Příspěvek od dibla »

jery píše:
stk323f píše:Ahoj, uvažuji o zabezpečení svého Golfa IV a začal jsem pátrat po nejlepším řešení. Mylslel jsem, že zámek převodovky(zpátečky) by měl být fajn ale po přečtení následujícího článku (ačkoli se zdá být dost tendenční) jsem zase na vážkách zda sumu okolo 8000 tisíc vrážet do něčeho takového. Co vy na to? Je pravda co se v tom článku píše? Jaké zabezpečení máte vy? A co byste mi doporučili? Díky za radu.
Zamykání řadící páky není zbytečné, stačí parkovat pozadu, nacouvat ke zdi a zamknout, pak těžko odcová.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Má smysl zamykání převodovky?

Příspěvek od majrek001 »

ale dokud nešlápne na spojku a někdo ho nevytlačí nebo rovnou neodtáhne na laně
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Má smysl zamykání převodovky?

Příspěvek od pino.t »

majrek001 píše:ale dokud nešlápne na spojku a někdo ho nevytlačí nebo rovnou neodtáhne na laně
Když budeš mít zamknuty pedály k sobě, tak těžko odcouvá, když bude zaroveň brzdit.
Já bych měl spíš dotaz, když zamknu zpátečku tak co odpojí u převodovky, že můžou normálně řadit, když se nebude dát hnout se šajtrpákou ne? To mi hlava nebere.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Má smysl zamykání převodovky?

Příspěvek od skacel99 »

a co si pořídit svoji vlastní botičku?? 8)

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Má smysl zamykání převodovky?

Příspěvek od majrek001 »

tak v kombinaci s pedálama budiš. jsou tam tahla od řadcí páky ty odpojiš naklepneš tam nějakou rychlost a jedeš ale zase když budou zamklí pedály tak to půjde stuha, ale pak je tu páár videí kde to odemikají uni. klíčem
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“