Tonování oken

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
jenicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha

Re: Tonování oken

Příspěvek od jenicek »

i folie se delaj kvalitni a muzu jenom doporucit. ja mam na aute tu klasickou co prodavaj v kazdym tuzing shopu, to je shit ale muj problem se soukromim to vyresilo :)
to jsou folie, co maj jenom dve vrsrtvy a to jednu zatmavenou a druhou ktera se prilepi na okno.
tyhle folie kdyz pak vyblednou, tak se nedaj skoro sloupnout.....

kvalitni folie maj treba 8 vrstev, nevyblednou po roce na okne, daj se strhnout i po opravdu dlouhy dobe celkem jednoduse, propusti to co propustit maj a JE VIDET VEN!!

Uživatelský avatar
gogo V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 12.04.2009 10:02
Bydliště: Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonování oken

Příspěvek od gogo V »

jenicek píše:i folie se delaj kvalitni a muzu jenom doporucit. ja mam na aute tu klasickou co prodavaj v kazdym tuzing shopu, to je shit ale muj problem se soukromim to vyresilo :)
to jsou folie, co maj jenom dve vrsrtvy a to jednu zatmavenou a druhou ktera se prilepi na okno.
tyhle folie kdyz pak vyblednou, tak se nedaj skoro sloupnout.....

kvalitni folie maj treba 8 vrstev, nevyblednou po roce na okne, daj se strhnout i po opravdu dlouhy dobe celkem jednoduse, propusti to co propustit maj a JE VIDET VEN!!
jo a v noci aby jsi se modlil když se snažíž zaparkovat co :ura1:
Jedno slovně :budo:
Prodám poklice
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=53&t=131951" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Perinak
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1440
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novwý Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonování oken

Příspěvek od Perinak »

no a jak to je s tim pokovenim oken, na co to vyjde??? kde to delaj??? a jak je to s atestaci??? dik za rady a tipy... 8)

Uživatelský avatar
gogo V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 12.04.2009 10:02
Bydliště: Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonování oken

Příspěvek od gogo V »

Perinak píše:no a jak to je s tim pokovenim oken, na co to vyjde??? kde to delaj??? a jak je to s atestaci??? dik za rady a tipy... 8)
Zdarec, nevím odkud jsi, ale slyšel jsem že to někdo dělá v Praze. Já jsem si to nechal dělat v Olomouci.
Cena je podle typu vozu. Všeobecně se to pohybuje okolo 10.000,- ale pasuje cenu přesně podle typu vozu podle náročnosti rozrbrání a počtu oken.
Já jsem měl G3 do modra za 6.000,- je to nějaké 4 roky do zadu.
Na muji G 5 mě to nyní výjde na 7.000,-
Je to opravdu idividuální.
Co se týká atestů to jsem tu už na začátku psal.
Záleží na tom co přesně od toho chceš !
Já jsem měl všude kromě čelního skla které bylo dobarveno do barvy ostatních 70% s policajtama jsem neměl nikdy potíž.
STK ? tam je to malinko složitější, ale v dnešní době Ti neprojde ani dobré auto bez potíží.
Já jsem to dělal tak že jsem vždy stáhl přední okna a neměl sebemenší připomínky :!: :wink:
A zbytek už je na začátku :arrow:
A co se týká výhledu z vozu tak je to k nezaplacení, folie se můžou jít zahrabat !!!!!
Prodám poklice
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=53&t=131951" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
dudy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 16.05.2009 16:50
Bydliště: Českokrumlovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonování oken

Příspěvek od dudy »

Perinak píše:no a jak to je s tim pokovenim oken, na co to vyjde??? kde to delaj??? a jak je to s atestaci??? dik za rady a tipy... 8)
napr. http://www.sklatony.cz/tonovani-autoskel/" onclick="window.open(this.href);return false; cena je ruzna....zalezi opravdu na domluve->tel/email to vyresi.) ale muzu rict ze je to 100x lepsi nez matlat folie

Uživatelský avatar
gogo V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 12.04.2009 10:02
Bydliště: Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonování oken

Příspěvek od gogo V »

dudy píše:
Perinak píše:no a jak to je s tim pokovenim oken, na co to vyjde??? kde to delaj??? a jak je to s atestaci??? dik za rady a tipy... 8)
napr. http://www.sklatony.cz/tonovani-autoskel/" onclick="window.open(this.href);return false; cena je ruzna....zalezi opravdu na domluve->tel/email to vyresi.) ale muzu rict ze je to 100x lepsi nez matlat folie
to je přesně moje řeč. A ten výhled z auta nenapodobytelný
Prodám poklice
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=53&t=131951" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Perinak
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1440
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novwý Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonování oken

Příspěvek od Perinak »

No, ja ma G III 3dverko.. a prave, ze premejslim o tom pokoveni tech oken.... bud bych dal cernou klasicky a nebo zrcadlovku ale sam nevim.... poradte

foto.priloha
Přílohy
moje.jpg

Uživatelský avatar
Perinak
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1440
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novwý Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonování oken

Příspěvek od Perinak »

Takze v Praze to delaj taky, jo?? a musej okna dolu...??? ja nemuzu prave nikde najit cenovky, co by to stalo na to tridvirko???

Uživatelský avatar
gogo V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 12.04.2009 10:02
Bydliště: Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonování oken

Příspěvek od gogo V »

Perinak píše:Takze v Praze to delaj taky, jo?? a musej okna dolu...??? ja nemuzu prave nikde najit cenovky, co by to stalo na to tridvirko???
Okna musej dolů, ale s tím si nedělej starosti. Jen to tam dovezeš a oni si to udělají sami.
Na ceny se musíš konkrétně poptat klasiku bych tak typoval na 6.000,- Barva příplatek 2.500,- Ale pražský ceny neznám, soudím podle Olmiku :mrgreen:
Barvu bych si tam uměl představit modlou :wink:
Já jsem ji měl na své trojce taky a bylo to super
Prodám poklice
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=53&t=131951" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Perinak
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1440
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novwý Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonování oken

Příspěvek od Perinak »

no, to me se to moc barevne nechce delat, bud zrcadlovku nebo cerny..... no a zhruba kdyz tamty okna privezu sundany o kolik je cena nizssi??? ja totiz bych si je umel sundat a znova nalepit za nulovou cenovku....

a ma to pokoveni nejakou spatnou vlastnost??? jako, ze se daj lechce upatlat nebo tak...???

Uživatelský avatar
gogo V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 12.04.2009 10:02
Bydliště: Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonování oken

Příspěvek od gogo V »

Perinak píše:no, to me se to moc barevne nechce delat, bud zrcadlovku nebo cerny..... no a zhruba kdyz tamty okna privezu sundany o kolik je cena nizssi??? ja totiz bych si je umel sundat a znova nalepit za nulovou cenovku....

a ma to pokoveni nejakou spatnou vlastnost??? jako, ze se daj lechce upatlat nebo tak...???
No spíš bych řekl že to má jen klady, ale je pravda že pokud jsi zvyklí oťapávat okna tak to na tom bude určitě víc vidět.
Černou nedocílýš to tě musím vyvést z omylu ! To by jsi musel mít uplně čirá okna a VW má origo zelený tón !
Tak to bude spíše tmavošedá !
Zrcadlovka je super, ale pokud to přeženeš tak to nebude kdo ví co, budeš mít i v autě hodně velký odraz, (budeš se vydět skoro jako v zrcadlu) :!:
Jediný kdo má uplně čirá okna je škodovka ! Tam je barva kterou si vybereš skutečná !
Co se týká samostatné demontáže, s tím ti moc neporadím! V Olmiku by Ti dal slevu, ale kolik to nevím.
Já se do takovích věcí raději nehrnu, což oto ono se dá udělat cokoli jen to chce nějaké vybyvéní, ale to není takovej problém.
Horší je že když Ti náhodou po..rou vyhřev zad.okna tak si mužeš jít stěžovat, tak leda na lampárnu! Na to Ti nikdo záruku nedá!
Aby jsi místo ušetření ještě neprodělal! :mrgreen:
Ještě mě tak napadlo, jezdíš do Mimoně ? Na Mimoňské války? Jestli ho budeš mít hotového tak by jsme se mohli v záři sčuchnout, pokud se mi do toho něco nenamontuje. :wink:
Prodám poklice
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=53&t=131951" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Perinak
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1440
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novwý Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonování oken

Příspěvek od Perinak »

Na Mimonich sem pecenej, varenej...:D tak jako poradatel tam sem :mrgreen: Tak se tam urco ukaz!!! a ty na svym aute mas pokoveni??? ze bych se kouknul... nez budu neco vymejslet jestli folie nebo to pokoveni.... no ale ma to nevyhodu, ne?? zase to nesundas, ne?? i kdyz je pravda, ze to sundavat nebudu!!!:D

Uživatelský avatar
gogo V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 12.04.2009 10:02
Bydliště: Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonování oken

Příspěvek od gogo V »

Perinak píše:Na Mimonich sem pecenej, varenej...:D tak jako poradatel tam sem :mrgreen: Tak se tam urco ukaz!!! a ty na svym aute mas pokoveni??? ze bych se kouknul... nez budu neco vymejslet jestli folie nebo to pokoveni.... no ale ma to nevyhodu, ne?? zase to nesundas, ne?? i kdyz je pravda, ze to sundavat nebudu!!!:D
Na své trojce jsem měl, ale na G5 ještě ne jsem čekatel, jsem obědnanej na 17.7. ale brácha tu má své vyblejsknutý to jsi už určitě vyděl.
:arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=94695" onclick="window.open(this.href);return false;
On tam má také pokovení.
Já osobně by jsem do folie nešel, jediné co mají výhodu, tak snad to že si mužeš vybrat širší škálu barev, ale večer z toho nevidíš a navíc jsou náchylnější na mechanické poškození :!:
to už raději snesu to že to nemá přesně tu barvu co chci.
Pokud vydržíš tak po tom 17tým budu mít mazla hotového tak ho zase nafotím. Budu tam dávat taky do černa tak jsem zvědav jak se to povede se tomu přiblížit uvažuji o 80 až 90% :!: :?:
Jen aby to nebylo moc dráždivý na ty naše orgány :mrgreen:
Se sundáváním bych si nedělal starosti !
Samozřejmě že se to dá odstranit, ale zase je třeba za to zaplatit.
A hodně kvalitní folii taky jen tak nesundáš !
Prodám poklice
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=53&t=131951" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Perinak
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1440
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novwý Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonování oken

Příspěvek od Perinak »

a bracha ma do cerna?? kolik zatmaveni??? jj, pockam... takze rikas jednoznacne pokoveni...?

Uživatelský avatar
gogo V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 12.04.2009 10:02
Bydliště: Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonování oken

Příspěvek od gogo V »

Perinak píše:a bracha ma do cerna?? kolik zatmaveni??? jj, pockam... takze rikas jednoznacne pokoveni...?
Však jsem Ti tam nechal link tak se mužeš podívat. Má modré pokovení :lol:
Prodám poklice
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=53&t=131951" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“