Problem ABS

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
aaligatorr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 06.01.2008 10:10
Bydliště: Slovakia, BY
Kontaktovat uživatele:

Problem ABS

Příspěvek od aaligatorr »

Nazdar chalni prosim Vas nevedeli by ste mi poradit mozno sa to tu uz riesilo mozno nie tak vopred sa ospravedlnujem ale surne to potrebujem bo idem na dovolenku, mam taky problem pri rychlosti nad 120 km/h a dlske jazdenia tak 10 min (tj dialnica) sa mi rozsvieti ABS spolu s kontrolkou brzd a vtedy je uz jedno ako rychlo idem svieti stale kym nevypnem motor, pricom som skusal, ABS nefungovalo, ked zastavim a vypnem motor a nastartujem ABS este chvilku svieti a zhasne pricom je uz plne funkcne. Mam passat B5 1,6 97. Prosim usetrite ma odpovedi jazdi pod 120 atd. dakujem za kazdu radu. Auto mi pri rychlosti nad 120km/h mierne chveje, moze to robit aj tym??
Moje riesenia
- skusal som aj VAG pricom pamat zavad prazdna,
- dalej sme skusali VAGom merat kazde jedno cidlo pricom ukazovali rovnake hodnoty,
- mal som vybite ramena vymenil som
- kotuce vymenil som
Auto stale chveje
Nemozu to robit poloosi?? to vybrovanie? a tym padom otrasi na cidlo a porucha???????????
Co sa moze stat ked budem na tom jazdit, je mi jasne ze mi nepojde ABS

Uživatelský avatar
ome
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rožnov p.R.

Re: Problem ABS

Příspěvek od ome »

Ahoj,já bych zkusil pneumatiky

Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem ABS

Příspěvek od bartpt »

to chvění můžou dělat kola,to ano.Pokud ti ale vag nepíše závadu,je to divné.Může to dělat třeba vyrezlí rotor pro čidlo abs,ale to by napsalo třeba-rozdílné impulzy otáček kol.Ale co je taky možné,vím,že se stává,že jsou studené spoje v jednotce ABS..

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Problem ABS

Příspěvek od majkl1 »

Ty stejný otáčky ti to psalo na vagu i při rozsvícený kontrolce? Já bych to viděl na čidlo nebo na zanesenej "věnec". Čidla bych vyndal, věnce vyčistil a zpátky čidla pořádně namáčknul. :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

aaligatorr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 06.01.2008 10:10
Bydliště: Slovakia, BY
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem ABS

Příspěvek od aaligatorr »

Problem vyrieseny bolo to cidlo nakolko som 3 vybral vycistil dal naspat 4neslo, bolo normalne zahrdzavene zohnal som pouzivane nasadil a v pohode ale to male chvenie vyriesene nemam zatial mi to az tak nevadi
Zatim chlopy

Uživatelský avatar
ome
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rožnov p.R.

Re: Problem ABS

Příspěvek od ome »

To malé chvění by mě znervoznovalo,zkus převážit přední pneu a zkontroluj na STK čep řízení.Udělají ti za 50kč kontrolu nápravy.Ono totiž i to malé chvění může způsobit poruchu ramen atd.Hlavně při vysoké rychlosti bych to jen tak nenechal.

marcel110
Závodník
Závodník
Příspěvky: 534
Registrován: 30.05.2008 20:01

Re: Problem ABS

Příspěvek od marcel110 »

Daj si prevazit koles, ale v INOM servise ako chodis bezne. Ono, niekedy to vyvazenie mechanici odseru,alebo tiez sa stava, ze nemaju dobru vyvazovacku (daval som prevazovat kolesa 2x v servise, kde mi to prezuvali, sam som pozeral ze to ukazalo OK, no v inom servise, teda na inej vyvazovacke to uz ukazalo rozdiel, po tomto vyvazeni vsetko OK).
Passat 2.5 TDi AFB,Octavia 1.9 TDi AGR,Audi 100 2.3 NF,Fabia 1.4 TDi BNV

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“