Led svetla - blika zhaveni

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

sagy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 07.05.2009 19:33

Led svetla - blika zhaveni

Příspěvek od sagy »

Chlapi chcel by som sa opytat mam celodiodove svetla (okrem spiatocky hmlovky) ked ich mam zapojene blika mi na palubovke zhavenie ked ich dam dole a dam originaly tak prestane neviete mi niekto poradit??? Pritom kamosovy na 2000r. to neroby a mne na 2003r. joObrázek

Uživatelský avatar
Saleem
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 25.01.2009 17:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Led svetla - blika zhaveni

Příspěvek od Saleem »

pravdepodobne ti signalizje ze mas vypalene zirovky, zvykne to robit ked mas LEDky...neblikaju ti rychlo?

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Led svetla - blika zhaveni

Příspěvek od xerxes »

sagy píše:Chlapi chcel by som sa opytat mam celodiodove svetla (okrem spiatocky hmlovky) ked ich mam zapojene blika mi na palubovke zhavenie ked ich dam dole a dam originaly tak prestane neviete mi niekto poradit??? Pritom kamosovy na 2000r. to neroby a mne na 2003r. joObrázek
taky mi to dělalo mám ty samé světla řešili jsem to tu děla to brzdové světlo stačí připojit někde na kabeláž klasickou žárovku pohledám to téta tam to je hezký popsané :wink:

sagy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 07.05.2009 19:33

Re: Led svetla - blika zhaveni

Příspěvek od sagy »

luki píše:
sagy píše:Chlapi chcel by som sa opytat mam celodiodove svetla (okrem spiatocky hmlovky) ked ich mam zapojene blika mi na palubovke zhavenie ked ich dam dole a dam originaly tak prestane neviete mi niekto poradit??? Pritom kamosovy na 2000r. to neroby a mne na 2003r. joObrázek
taky mi to dělalo mám ty samé světla řešili jsem to tu děla to brzdové světlo stačí připojit někde na kabeláž klasickou žárovku pohledám to téta tam to je hezký popsané :wink:

hej uz som to zistil ale odpojil som od brzdoveho aj druhu fazu co sla z parkovaciek taze teraz mi svieti len spodna rada a brzda az ked slapnem ty to mas ako obe ti svietia ked nastarjes???

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Led svetla - blika zhaveni

Příspěvek od Dusanbe »

Hoši hoši... dávat někam paralelně standardní vláknovou žárovku je sice řešení funkční, ale je to podle mě zvěrstvo. :? Mám taky diodové světla a v nich už přímo výrobci implementovali paralelně odpor tušim že 5 ohmů, ale watáž je velká asi okolo 20 nebo 30 watů. Fakt špalek odpor. Tady na webu http://www.svetzarovek.prodejce.cz/p-27 ... o-blinkru/" onclick="window.open(this.href);return false; se něco takového prodává. Něco podobného jsem si dával i na přední a zadní blinkry z diod, páč bez nich to detekuje jakoby prasklou žárovku a bliká to rychle. Jinak jednou mi odešel pedálovej spínač na brzdu a taky začalo blikat žhavení. Je to sice zajímavé propojení, jako kdyby mě nemazal olej a měl by mě svítit tempomat, ale je to tak :wink: Tak si kupte hoši odpory a máte klid. Někde jsem četl, že by to snad mohlo jít přes VAG, ale moc tomu nevěřím.
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Led svetla - blika zhaveni

Příspěvek od xerxes »

sagy píše:
luki píše: taky mi to dělalo mám ty samé světla řešili jsem to tu děla to brzdové světlo stačí připojit někde na kabeláž klasickou žárovku pohledám to téta tam to je hezký popsané :wink:

hej uz som to zistil ale odpojil som od brzdoveho aj druhu fazu co sla z parkovaciek taze teraz mi svieti len spodna rada a brzda az ked slapnem ty to mas ako obe ti svietia ked nastarjes???
ja to mám zapojené že mi svítí dvě i to brzdové ale udělám to asi tak aby svítila jenom jedna řada jak tobě :wink:

sagy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 07.05.2009 19:33

Re: Led svetla - blika zhaveni

Příspěvek od sagy »

Dusanbe píše:Hoši hoši... dávat někam paralelně standardní vláknovou žárovku je sice řešení funkční, ale je to podle mě zvěrstvo. :? Mám taky diodové světla a v nich už přímo výrobci implementovali paralelně odpor tušim že 5 ohmů, ale watáž je velká asi okolo 20 nebo 30 watů. Fakt špalek odpor. Tady na webu http://www.svetzarovek.prodejce.cz/p-27 ... o-blinkru/" onclick="window.open(this.href);return false; se něco takového prodává. Něco podobného jsem si dával i na přední a zadní blinkry z diod, páč bez nich to detekuje jakoby prasklou žárovku a bliká to rychle. Jinak jednou mi odešel pedálovej spínač na brzdu a taky začalo blikat žhavení. Je to sice zajímavé propojení, jako kdyby mě nemazal olej a měl by mě svítit tempomat, ale je to tak :wink: Tak si kupte hoši odpory a máte klid. Někde jsem četl, že by to snad mohlo jít přes VAG, ale moc tomu nevěřím.


kamo ale tam nejde vobec o smerovky tie su okey len brzdove svetlo je na pi.... a do elektriky som vol viem ze sa tam da dat odpor ale.... neviem aky...D: musim ved preto zistujem...

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Led svetla - blika zhaveni

Příspěvek od Dusanbe »

sagy píše:
Dusanbe píše:Hoši hoši... dávat někam paralelně standardní vláknovou žárovku je sice řešení funkční, ale je to podle mě zvěrstvo. :? Mám taky diodové světla a v nich už přímo výrobci implementovali paralelně odpor tušim že 5 ohmů, ale watáž je velká asi okolo 20 nebo 30 watů. Fakt špalek odpor. Tady na webu http://www.svetzarovek.prodejce.cz/p-27 ... o-blinkru/" onclick="window.open(this.href);return false; se něco takového prodává. Něco podobného jsem si dával i na přední a zadní blinkry z diod, páč bez nich to detekuje jakoby prasklou žárovku a bliká to rychle. Jinak jednou mi odešel pedálovej spínač na brzdu a taky začalo blikat žhavení. Je to sice zajímavé propojení, jako kdyby mě nemazal olej a měl by mě svítit tempomat, ale je to tak :wink: Tak si kupte hoši odpory a máte klid. Někde jsem četl, že by to snad mohlo jít přes VAG, ale moc tomu nevěřím.


kamo ale tam nejde vobec o smerovky tie su okey len brzdove svetlo je na pi.... a do elektriky som vol viem ze sa tam da dat odpor ale.... neviem aky...D: musim ved preto zistujem...
ale princip je stejný ;)) didoy prostě nemají takovou spotřebu, jako klasický žárovky, takže kde diody, tam odpory, pokud to dělá chybu.
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
Cermi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Led svetla - blika zhaveni

Příspěvek od Cermi »

Trosku z jinyho soudku ale nechtelo se mi zakladat novej topic kdyz mi vnitrni led diody začli blikat, tak to znamená že se s nima muzu rozloucit? :lol:

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Led svetla - blika zhaveni

Příspěvek od Goauld »

Cermi píše:Trosku z jinyho soudku ale nechtelo se mi zakladat novej topic kdyz mi vnitrni led diody začli blikat, tak to znamená že se s nima muzu rozloucit? :lol:
Jo, když diody začnou blikat, tak sou špatny a řešení je pouze výměna. Jestli se ty světla nedají dozebrat a LEDky vyměnit, tak takovy bych nechtěl ani zadarmo :)
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
himi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 364
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Led svetla - blika zhaveni

Příspěvek od himi »

ahoj. mam asi podobny problem, nevedel jsem o tomto tematu, zalozil jsem :arrow: toto. nejsem si teda jisty jestli to je stejny pripad? diky
G III GT TDI AFN
G V BKD
G VII Variant GTD CUNA

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Led svetla - blika zhaveni

Příspěvek od xerxes »

himi píše:ahoj. mam asi podobny problem, nevedel jsem o tomto tematu, zalozil jsem :arrow: toto. nejsem si teda jisty jestli to je stejny pripad? diky
jo je to podobný problém :wink:

Jendaa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 28.07.2009 22:37

Re: Led svetla - blika zhaveni

Příspěvek od Jendaa »

ahoj. Měl jsem podobný problém.Dal jsem diodová světla a zprvu to blikalo rychle no a potom už vůbec. Když dám výstražná světla tak jdou všechny čtyři normálně. Moc prosím o radu. Děkuji

Uživatelský avatar
Užakluk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 30.08.2009 19:43
Bydliště: Zlončice

Re: Led svetla - blika zhaveni

Příspěvek od Užakluk »

ahoj pokud ti blika zhaveni tak muzes mit v haji brzdovy spinac. je primo u brzdy a origo stoji asi250kacek

Sicco
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1365
Registrován: 02.10.2009 11:03

Re: Led svetla - blika zhaveni

Příspěvek od Sicco »

Chtěl bych si tyhle světla koupit,ale nevím,jestli nebudu mít stejný problém jako sagy,jestli to dělá všem,nebo jen někomu,jak to teda je? Chtěl sem se prvně zeptat než je koupím.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“