Čo ste už museli meniť

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Čo ste už museli meniť

Příspěvek od koto99 »

Zdar všetci. Dovoľte mi založiť novú tému o tom, čo už ste museli meniť na svojom Touaregu a pri koľkých kilometroch. Možno nám to dovolí odhadnúť budúce náklady na servis.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Čo ste už museli meniť

Příspěvek od Mára_VR6 »

Na 115tkm
- klimakompresor
- snímač teploty vody, lítá ručička na budíkách.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Čo ste už museli meniť

Příspěvek od koto99 »

pri 130.000 km - komplet brzdy, gumená spojka + voľnobežka na alternátore a kompresore klímy, vzpery na zadnej kapote, motorček elektronickej uzávierky v strednom dife, nové xenony D2S, žhaviče, pri 140.000 km - zadný kardan, motorček stieračov, pantograf stieračov,
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Čo ste už museli meniť

Příspěvek od LuboR5 »

budu mít najeto 150t.km , na výměnu jsou žhavičky ( jsou ještě původní ) , nutná výměna svodů výfukového potrubí je tam prasklina , pozná se to tak že levá strana motoru je trošku černá od sazí :D . měnil jsem ovladač zpět. zrcátek ale jen kvůli tomu že už byl odřený. madlo dveří se loupe taky bych chtěl ho vyměnit. silenbloky torozních tyčí už jeví známky steření gumy takže po zimě asi taky na výměnu ,koupené je už mám celou sadu i s hliníkovými úchyty. brzdové desky jsem měnil minulý týden, takže zatím nic moc.

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Čo ste už museli meniť

Příspěvek od LuboR5 »

Mára_VR6 píše:Na 115tkm
- klimakompresor
- snímač teploty vody, lítá ručička na budíkách.
- bude nutná oprava nebo výměna zámku dverí řidiče, nejdou stahovat okna, klíčem nejde centrál.
Máro tam je to nějak jinak asi , já to taky zkoušel a jako by tam bylo více variant nebo co , okna jdou spustit jen když je auto zamčeno centralem a odemkneš klíčem jen dveře řidiče když podržíš klíč stáhnou se okna ale ostatní dveře otevřít nejdou , když zamkneš auto klíčem okna ani dveře se nazavřou, musí už být auto zavřeno centrálem potom strčíš klíč otočíš zase do polohy zamčeno a okna se zavřou . pak nějak ještě musíš dvakrát zmačknout na klíči otevřít a auto se otevře. funguje to divně

marek76

Re: Čo ste už museli meniť

Příspěvek od marek76 »

Běžné spotřební věci (brzd. destičky a spol.) psát nebudu, kromě toho jsem měnil:
- svíčky (při 70 tis. km)
- dva snímače klepání motoru, na každou řadu 4 válců jeden (při 75 tis. km)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Čo ste už museli meniť

Příspěvek od Mára_VR6 »

LuboR5 píše:
Mára_VR6 píše:Na 115tkm
- klimakompresor
- snímač teploty vody, lítá ručička na budíkách.
- bude nutná oprava nebo výměna zámku dverí řidiče, nejdou stahovat okna, klíčem nejde centrál.
Máro tam je to nějak jinak asi , já to taky zkoušel a jako by tam bylo více variant nebo co , okna jdou spustit jen když je auto zamčeno centralem a odemkneš klíčem jen dveře řidiče když podržíš klíč stáhnou se okna ale ostatní dveře otevřít nejdou , když zamkneš auto klíčem okna ani dveře se nazavřou, musí už být auto zavřeno centrálem potom strčíš klíč otočíš zase do polohy zamčeno a okna se zavřou . pak nějak ještě musíš dvakrát zmačknout na klíči otevřít a auto se otevře. funguje to divně
Tak Lubo už jsem na to přišel, funguje to opravdu trochu jinak, než u ostatních aut, co jsem byl zvyklý. Takže zámku, ani centrálu nic není :D
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Touareg“