mazlici

1974 - 1992 & 2009 - 201.

Moderátor: George

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jajin17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: mazlici

Příspěvek od Jajin17 »

Lefi píše:Jajin17: Já měl nejvíce 146,3 DB v kategorii Street B
A Kůča měl loni nejhlasitější auto v ČR :D byl v extrému(tušim) 161.5 DB
Ja jsem měl teďka v kategorii Street max 136,01db a víc už z toho asi nevytřískám ;-) ale mám hudbu stavěnou spíš do kvality ;-)

Uživatelský avatar
tweetyna
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: mazlici

Příspěvek od tweetyna »

Lefi: nezavítám, protože vždycky když jsem se byla podívat tak jsem viděla převážně sériovky (tedy co se vzhledu týká) a muzice nerozumím tak tam moc nechodím, jen občas mrknout na tebe jak si vedeš, ale kdybych věděla že je tam takovej mazel tak jsem tam pořád nalezlá a čumim a čumim... :lol:
http://www.extra-tuning.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Lefi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: mazlici

Příspěvek od Lefi »

Jajin17 píše:
Lefi píše:Jajin17: Já měl nejvíce 146,3 DB v kategorii Street B
A Kůča měl loni nejhlasitější auto v ČR :D byl v extrému(tušim) 161.5 DB
Ja jsem měl teďka v kategorii Street max 136,01db a víc už z toho asi nevytřískám ;-) ale mám hudbu stavěnou spíš do kvality ;-)
Ale prd..vždycky z toho ze začatku jde vytřískat víc!A co máš za sestavu,když je to do kvality?Nakolik Hz tlačíš?já mám nalazeno na 49Hz,takže si myslim že basy jsou velice dobře poslouchatelné a navíc to umí poměrně slušně zatlačit.

tweetyna: vždyť já vim :) tam najdeš jen Pandy z povětšiny a pak pár nadšenců co si to chce zkusit a nevědí do čeho jdou :lol:

Uživatelský avatar
Jajin17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: mazlici

Příspěvek od Jajin17 »

Lefi píše:
Jajin17 píše: Ja jsem měl teďka v kategorii Street max 136,01db a víc už z toho asi nevytřískám ;-) ale mám hudbu stavěnou spíš do kvality ;-)
Ale prd..vždycky z toho ze začatku jde vytřískat víc!A co máš za sestavu,když je to do kvality?Nakolik Hz tlačíš?já mám nalazeno na 49Hz,takže si myslim že basy jsou velice dobře poslouchatelné a navíc to umí poměrně slušně zatlačit.

Tak neni to uplne do kvality ;-) jukni sem a schvalne rekni http://www.westcityscene.ic.cz/list.php ... F006_Jajin" onclick="window.open(this.href);return false; mam to vsechno tahany jak ma byt + ozvucnici vycpanou rounem(kamos rikal ze tím nejlepším) :-D dvere vytlumene, jeste musim vytlumit strechu, ta mi drobet hodne lomcuje :-D jinak jsem to posutel na 57Hz ale jeste se mi musi prehazet "karty" v zesiku, ponevadz mi posuti kraviny do ovalu atd ;-)

Uživatelský avatar
Lefi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: mazlici

Příspěvek od Lefi »

Něco takového nenáročného bych si představoval do druheho auta taky.žádná velká pecka to neni ale věřim že to hraje hezky.
Jinak s tim rounem je to lepší když máš menší bednu než repro potřebuje,ale když udělaš pro SW bednu takovou jaká má být,tak je to spíše na škodu.Jinak 57Hz je na hudbu docela dost,kdyby si klesnul k nějakym cc45Hz,tak by se ti ty basy určitě líbili víc.

Edit: jinak koukám na ty zadní ovaly jak máš udělané.Máš to spíš na vzhled než na funkčnost :D Ty ovály se nemaj o co opřít,takže ti vzniká akustický skrat a nahlas ti to určitě vyluzuje divné zvuky,že jo?!

Uživatelský avatar
Jajin17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: mazlici

Příspěvek od Jajin17 »

Lefi píše:Něco takového nenáročného bych si představoval do druheho auta taky.žádná velká pecka to neni ale věřim že to hraje hezky.
Jinak s tim rounem je to lepší když máš menší bednu než repro potřebuje,ale když udělaš pro SW bednu takovou jaká má být,tak je to spíše na škodu.Jinak 57Hz je na hudbu docela dost,kdyby si klesnul k nějakym cc45Hz,tak by se ti ty basy určitě líbili víc.

Edit: jinak koukám na ty zadní ovaly jak máš udělané.Máš to spíš na vzhled než na funkčnost :D Ty ovály se nemaj o co opřít,takže ti vzniká akustický skrat a nahlas ti to určitě vyluzuje divné zvuky,že jo?!

hmm, znalec :wink: presne tak, mas pravdu, už resime jak to udelame, jestli tam strcime "prkno" aby ten bas do toho nemlatil a atd ;-) ty ovaly jsou docela good, ale tedka toho moc nezahrajou chudinky :(
Prijde Ti ta hudba nenarocna? :-D Co mas Ty? Ja jsem se za tohle docela vyndal a myslel jsem cert vi co nemam :D :D

Uživatelský avatar
Jajin17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: mazlici

Příspěvek od Jajin17 »

Lefi píše:Něco takového nenáročného bych si představoval do druheho auta taky.žádná velká pecka to neni ale věřim že to hraje hezky.
Jinak s tim rounem je to lepší když máš menší bednu než repro potřebuje,ale když udělaš pro SW bednu takovou jaká má být,tak je to spíše na škodu.Jinak 57Hz je na hudbu docela dost,kdyby si klesnul k nějakym cc45Hz,tak by se ti ty basy určitě líbili víc.

Edit: jinak koukám na ty zadní ovaly jak máš udělané.Máš to spíš na vzhled než na funkčnost :D Ty ovály se nemaj o co opřít,takže ti vzniká akustický skrat a nahlas ti to určitě vyluzuje divné zvuky,že jo?!
Jinak kamos je taky hifibacil, jak mu rikame a taky rikal to s tim rounem tak tak je to udelany, nechtel bas reflec kvuli tomu ze poslocuham trance, libi se mi to tak vic, ale je pravda ze mam ty basy hodne tvrdy, mohli by byt i jemnější ;-)

Uživatelský avatar
Lefi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: mazlici

Příspěvek od Lefi »

Já mám jen ovály,aby něco vyluzovalo zvuk a dva Woofříky.Ve předu vubec nic,takže hezkou muziku si neužiješ :)
Do druheho vozu chci jen komponenty dopředu(mám zatim vyhlídlé Morel Tempo 6),a něco nenáročného na podbarvení basů,něco co potřebuje co nejmenší ozvučnici.Hlavně do toho chci co nejméně vytéct :mrgreen:

Uživatelský avatar
Hans_Scirocco
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 13.11.2007 23:36
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: mazlici

Příspěvek od Hans_Scirocco »

Turbína
Přílohy
DSCN3942.JPG
Audi S4 Avant 2,7 V6 biTurbo
VW Scirocco 1,8 PG Turbo...Na endlich...

Uživatelský avatar
Hans_Scirocco
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 13.11.2007 23:36
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: mazlici

Příspěvek od Hans_Scirocco »

fotopříběh mého auta, časem přibude snad i nějaké to video

Audi S4 Avant 2,7 V6 biTurbo
VW Scirocco 1,8 PG Turbo...Na endlich...

Uživatelský avatar
deywis
Pilot
Pilot
Příspěvky: 886
Registrován: 12.05.2008 23:53
Bydliště: vyškov

Re: mazlici

Příspěvek od deywis »

hansi, naprostá petelice...
moc se těšim až to uvidim naživo a hlavně sem zvědavej jak to pojede :)
Koupim zachovalé přední sedačky do pola 86C/ golfa2, neprodřené a neprosezené, ideálně origo polosporty/ anatomy.

Uživatelský avatar
kashty
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: mazlici

Příspěvek od kashty »

deywis:na živo je to pecka :wink: viděl jsem na tuningsaloně v brně,ale Hans byl kdesi v čudu...
úsměv pěkne do scirocca :-)

Uživatelský avatar
deywis
Pilot
Pilot
Příspěvky: 886
Registrován: 12.05.2008 23:53
Bydliště: vyškov

Re: mazlici

Příspěvek od deywis »

já do brniska nemohl páč sem byl v práci :(
Koupim zachovalé přední sedačky do pola 86C/ golfa2, neprodřené a neprosezené, ideálně origo polosporty/ anatomy.

Uživatelský avatar
Hans_Scirocco
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 13.11.2007 23:36
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: mazlici

Příspěvek od Hans_Scirocco »

díky hoši, ono taky nebyla nejlehčí práce a nebýt spousty lidí co mi s tím pomáhaly tak to auto asi dojezdilo. Takže není to jen má zásluha.

2kashty: škoda, že jsme se nepotkali no, minul jsem i buráka :(
Audi S4 Avant 2,7 V6 biTurbo
VW Scirocco 1,8 PG Turbo...Na endlich...

Uživatelský avatar
kashty
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: mazlici

Příspěvek od kashty »

já se s burakem viděl hned,sotva jsem zaparkoval...

jinak je docela jasný,že to dalo spousty práce :wink:
ktery scirocco ne,pokud vypadá dobře...?
úsměv pěkne do scirocca :-)

Odpovědět

Zpět na „Scirocco“