Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Radim_23 »

Rom@n píše:kompresor tam určitě neni :D Tím peděláním to nebude to jezdilo normálně teď se to chová jak kdyby bylo něco přicpanýho prostě to nejde do otáček.
a klapku mas dobrou, i kdyz ji vycistis tak muze bejt uz spatna...
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Rom@n »

Tak to nevim zkoušel jsem ji jen vyčistit a vag nic neukazuje ale novou jsem tam dávat nezkoušel. Kolik taková sranda vyjde?
Obrázek

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Radim_23 »

Rom@n píše:Tak to nevim zkoušel jsem ji jen vyčistit a vag nic neukazuje ale novou jsem tam dávat nezkoušel. Kolik taková sranda vyjde?
no ja to mel podobny, klapka vycistena a po mesici mi to stejne zase hodilo chybu na vagu, takze jsem kupoval novou klapku...

pres znamyho 4500,- siemens
normalne se to pohybuje jak kde 5000-7000,-
origo vw servis 12 000,-
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Rom@n »

Tak já právě nevim protže mě na vagu nic nehlásí prostě bez závad. Za ty prachy se mi ji fakt kupovat nechce jen tak na vyskoušení :D. A když je špatná co auto přesně dělá?
Obrázek

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Radim_23 »

Rom@n píše:Tak já právě nevim protže mě na vagu nic nehlásí prostě bez závad. Za ty prachy se mi ji fakt kupovat nechce jen tak na vyskoušení :D. A když je špatná co auto přesně dělá?
kolisaji otacky na volnobeh ... ma tendenci to zdechat
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Rom@n »

Radim_23 píše:
Rom@n píše:Tak já právě nevim protže mě na vagu nic nehlásí prostě bez závad. Za ty prachy se mi ji fakt kupovat nechce jen tak na vyskoušení :D. A když je špatná co auto přesně dělá?
kolisaji otacky na volnobeh ... ma tendenci to zdechat
Tohle se mi občas stává ale jen když je motor uplně studenej třeba ráno, se jakmile se ohřeje tak otáčky se ani nehnou. To muže mít tedy vliv na to že je to líný?
Obrázek

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Radim_23 »

no vono to dela pokud to neni zahraty, kdyz chvilku jedes tak uz je to v pohode, to je prave to co lidi mate :mrgreen:
no nevim, zalezi co myslis tim netahne, urco to ma vliv, ale netahnout a netahnout je rozdil, v hodne servisech delaji to, ze ti vymeni klapku a pokud to vyresi problem tak ji zaplatis a pokud ne tak nic neplatis... tak to uz delalo par znamejch a usetrili spoustu penez, no a par si ji muselo koupit ze :mrgreen:

napis uzivateli Rapid.direct on dela servis v praze ten by ti mohl pomoct :wink:
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Rom@n »

Porovnával jsem to s Octavii 1.6 SR a nějakym Seatem 1.6 SR a obě auta i když jsou těší zrychlují lépe a jdou celkově líp za plynem. Tak já ho skusim kontaktovat a uvidíme doufám že to alespoň pomůže jinak fakt už nevim!
Obrázek

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Radim_23 »

Pisni mu a on ti urcite pomuze do praglu to mas kousek :wink:
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
tomasriha
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.08.2008 14:20
Bydliště: Louny

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od tomasriha »

Ahoj,mám na své 1.6SR 74kW r.v. 98 úplně ten samý problém veškeré filtry nové tak 3/4 roku staré,nová klapka,nová váha vzduchu,lambda,navíc jsem si koupil komplet kit sportovního filtru K&N,iridiové svíčky a od katu komplet sportovní výfuk s rezonátorem a změna skoro žádná je to línější jak sériová Octavia 1.6SR a maximálka včera byla 150km/h (z mírného kopce!)a to mě už opravdu nas**lo prostě to víc nešlo jako kdyby tam byl omezovač, nad 150 ani trošičku(neni tam:)), už opravdu nevím v čem je problém, akorát jak už jste zde zmínili juknu o víkendu na ten KAT jestli neni zadělanej. No a VAG samozřejmě bez chyb. Jo a nevíte o někom kdo by mohl mít nepoškozenou hadici od váhy vzduchu ke škrtící klapce,mám jí popraskanou:( Ale tím to není je dokonale zalepena.Díky chlapi.

Uživatelský avatar
Jeremy31
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 27.01.2009 09:52
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Jeremy31 »

Ci bláho pánové tady se to nějak rozjelo :) ... abych pravdu řekl tak ten můj de s výkoností taky trochu dolů ale vážně nevim čím by to mohlo bejt tak sem se s tím smířil ale asi to tady s váma budu taky řešit :). Mě pomohla výměna vzduchový hadice ale po čase se to zase hodilo zpátky tak nevim. Hele a co třeba tohle: od vzduchový hadice vedou tři trubky do motoru. Jedna hlavní, jedna taková menší (ta co často praská) a jedna taková minihadička - prej to posílá výfukový plyny zpět do motoru ... když mě to dělal servisák (zatím jen izolepou pač neměl hadici) tak mi to celý zadělal a vůbec to tam nezapojoval a když sem tam s kámošem dal novou hadici tak sme to právě zapojili. Asi to zkusim zase zaslepit a uvidíme.

thoomas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od thoomas »

Hoši, jestli to nebude náhodou váha vzduchu, WAG ji většinou neukáže a auto ce chová jak popisujete, slabý zátah..

Uživatelský avatar
tomasriha
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.08.2008 14:20
Bydliště: Louny

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od tomasriha »

Myslim že váha vzduchu to nebude,aspoň teda u mě,když sem jí měl v háji tak to VAG vždycky ukázal a pak jsem zkusil dvě jiný,tak že váha OK a navíc tam mám novou:( Taky už se s tim nějak smiřuju,ale přijde den kdy mě to totálně nadzvedne,prostě golf má jet a né se srovnávat s fábii 1.2 HTP s nějakýma 47kW do kopce sem jí skoro ani nepředjel a to teda nevydejchám navíc po těch úpravách co tam mám a za ty prachy co stály.Ještě teda zkouknu ty hadice,ty už mám taky 2x lepený tak jestli neni někde zase nějaká díra,nemůžu vůbec sehnat nějakou novou:( ale myslím že to bude ten KAT,snad...

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Radim_23 »

Tak ja z toho vytahnu tech 200 km/h ale zda se mi to pri rozjezdech slabsi proste az po chvilce to zabere ... Je to orisek tyhle motory :mrgreen:
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Rom@n »

Já ten kat zadělanej podle mě neměl ale když už byl venku tak jsem do něj vyvrtal radši díry což byla pí..ovina protože teď se drolí takže v neděli jde ven úplně. S tou fábií jsme na tom stejně taky jsem ji nemohl do kopce předjet dřív neměla šanci! Zítra jsem domluvenej s kámošem že mi pujčí octávku taky SR tak porovnán. A další věc byla že v alpách jsem nestíhal octávku 1.6 55kw do kopce což je strašný. Zítra to celí projdu hadice znovu a vše co tam je tak uvidíme. Jinak maximálku mám teď 180 tachometrovejch dřív šel 215 podle GPS. Už jsem z toho na prášky
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“