Přední světla

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

esplit
Řidič
Řidič
Příspěvky: 170
Registrován: 04.06.2009 11:55
Bydliště: Liberec

Přední světla

Příspěvek od esplit »

Zdravim
Muzete mi nekdo poradit Giv ma od vyroby predni svetla od jake firmy?Mam tam Valea ale jena nich rok vyroby 04 tzn,ze jsou meneny.
A pak jestli se delala neco jako by priprava na predni mlhovky?V pojistkovce mam pojistku na mlhovky a vedou z ni i kabely,ale ve svetlech nemam cocku,ani vypinac,takze baslik,nebo origo??

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla

Příspěvek od Radim_23 »

Prední svetla delala firma Hella nebo Valeo. Mlhovky jsou vetsinou napul udelany, kdyz koupis svetla s mlhovkama a novej vypinac dodelas si to i sam v garazi :wink:
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Přední světla

Příspěvek od Skrat-G4 »

Radim_23 píše:Prední svetla delala firma Hella nebo Valeo. Mlhovky jsou vetsinou napul udelany, kdyz koupis svetla s mlhovkama a novej vypinac dodelas si to i sam v garazi :wink:
Ale ve světlech jsou úplně nanic, škoda peněz

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla

Příspěvek od Radim_23 »

Skrat-G4 píše:
Radim_23 píše:Prední svetla delala firma Hella nebo Valeo. Mlhovky jsou vetsinou napul udelany, kdyz koupis svetla s mlhovkama a novej vypinac dodelas si to i sam v garazi :wink:
Ale ve světlech jsou úplně nanic, škoda peněz
moje rec :mrgreen: sice je tam mam ale origo tak jsem to neresil ale funkcnost = 0 :mrgreen:
lepsi do narazniku :wink:
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

esplit
Řidič
Řidič
Příspěvky: 170
Registrován: 04.06.2009 11:55
Bydliště: Liberec

Re: Přední světla

Příspěvek od esplit »

Original svetla s mlhovkama uz tam davat nebudu chci tam dat casem Angel eyes,tak kdyz uz se v budu vrtat,tak je dodelem,jen pro ten pocit

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla

Příspěvek od Radim_23 »

esplit píše:Original svetla s mlhovkama uz tam davat nebudu chci tam dat casem Angel eyes,tak kdyz uz se v budu vrtat,tak je dodelem,jen pro ten pocit
jasny to je na tobe ale vazne jsou tam zbytecny to tam radsi dodelej druhej blinkr ala R32 :mrgreen: :mrgreen: udelas lip
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Přední světla

Příspěvek od Skrat-G4 »

esplit píše:Original svetla s mlhovkama uz tam davat nebudu chci tam dat casem Angel eyes,tak kdyz uz se v budu vrtat,tak je dodelem,jen pro ten pocit
Angel Eyes, tak toho hodně uvidíš :lol:

esplit
Řidič
Řidič
Příspěvky: 170
Registrován: 04.06.2009 11:55
Bydliště: Liberec

Re: Přední světla

Příspěvek od esplit »

tetka jde o to jak to myslis?libej se mi v tom ze maj cocku a da se do nich narvat xenon a,ze maj cerny ledvinky :drv:

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Přední světla

Příspěvek od Skrat-G4 »

esplit píše:tetka jde o to jak to myslis?libej se mi v tom ze maj cocku a da se do nich narvat xenon a,ze maj cerny ledvinky :drv:
Prostě to špatně svítí, aji když tam dáš xenony, navíc jde o to , jestli v těch světlech budeš mít čočku na xenon. Podle mě jsou to světla akorát na parádu a né na ježdění. To je moje zkušenost
Naposledy upravil(a) Skrat-G4 dne 24.07.2009 12:01, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: Přední světla

Příspěvek od Storm »

esplit píše:tetka jde o to jak to myslis?libej se mi v tom ze maj cocku a da se do nich narvat xenon a,ze maj cerny ledvinky :drv:
Snad máš i dost peněz na pokuty :roll: :D
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
malyhonza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 28.09.2007 20:24
Bydliště: špk

Re: Přední světla

Příspěvek od malyhonza »

já sem pořídil světla s mlhovkama, přepínač taky,chtěl jsem si tam dát relátko že to hnedka zapojím. ale dole jak jsou ty relátka, tak tam nemám ty releboxy. ani žádná příprava. kabeláž je dotažená jen od světel po kabinu?? pak už nic??

Uživatelský avatar
dimebag36
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 20.09.2009 10:48

Re: Přední světla

Příspěvek od dimebag36 »

A co tyto svetla,

http://www.sportovniautodoplnky.cz/vw-g ... vkou-3684/" onclick="window.open(this.href);return false;


maji xenonovou cocku,takze kdyz na ne namontuju nejakou hid sadu tak to bude OK?bude to svitit nebo to budou bludicky? :)

Pak mam jeste dve varianty

http://www.sportovniautodoplnky.cz/vw-g ... 9-292-801/...." onclick="window.open(this.href);return false;.

http://www.sportovniautodoplnky.cz/vw-g ... .....tyhle" onclick="window.open(this.href);return false; uz jsou ale dost drahe :roll:

tak jak se rozhodnout...

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Přední světla

Příspěvek od vtuni »

nejdřív než plácneš nějakej nesmysl si tady trošku počti témata o HID sadách atd. :roll: .. čočky v těch světlech jsou Xenon look..tj jsou pro halogenovou žárovku....aby to vypadalo jako xenon..xenonová výbojka má naprosto jiný lom světla než halogenta a tím pádem ty čočky jsou úplně jiný....prostě není čočka jako čočka..aby to svítilo aspoň jakž takž tak by jsi musel ty světla rozbrakovat a vyměnit tu čočku co tam je za čočku pro xenon...

stačí hledat..řeší se to tu každej týden... samozřejmě najdeš tu i názory že i HID sady v parabole svítí bezva... :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:


osobně bych volil ty druhý.... a dal do toho pořádný žárovky třeba osram nightbreaker..
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
dimebag36
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 20.09.2009 10:48

Re: Přední světla

Příspěvek od dimebag36 »

Diky moc za radu,prave ze jsem toho tady precetl tuny a jsem z toho tak trochu mimo :lol: ,a radci jsem poprosil jeste o radu :P ,no Hella Celis se mi moc libej ale ta cena 14000 kč je preci jenom trochu vysoka ,tyto ....Přední světlomety čiré - optika Golf 5 ...jsou o polovinu levnejsi a take od helly,no jeste popremyslim.
jeste jednou moc dik za radu :P :P :P :wink:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Přední světla

Příspěvek od vtuni »

hele za 14 tis co stojí ty celisky seženeš origo xenony... a ještě ti zbyde tak 2x na plnou nádrž....

skupina odborníků vyhodnotila pořadí nej světel na golfa a je to

1) origo xenony
2) hella G-V look
3) origo tamvý ala jubi....

všechny ty anal eyes..debil eyes...jsou sezooní záležitost... angely už moc nefrčí.. za dva roky nebudou frčet ani ty devily... tyhle svělta jsou nadčasový...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“