Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomasriha
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.08.2008 14:20
Bydliště: Louny

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od tomasriha »

Hoši tak teď ste mě totálně nas**ali:) za těch 200km/h bych byl totálně vděčnej a nic neřešil, těch 180km/h sem z toho vytáh po dálnici z Prahy minulý říjen ale to sem neměl nohu nadoraz. A teď 150km/h to je docela trapné na golfa IV 1.6,fakt sem totálně na dně. Zítra jdou na kontrolu hadice a KAT a jestli to nebude něco z toho tak půjdu čekat na obchvat na kamion:) Pak teda dej vědět jak si dopad s tou oktávkou,to by mě taky docela zajímalo.Tenhle motor mě fakt deptá,ale totálně už cý rok co to auto mám, že já blbec sem si nekoupil nějaký TDičko bo i tu 1.8T. Ty 1.6 se mi opravdu zdaji nějaký na h**no,pardon že to tak musim říct ale sem z toho stejně na prášky jako Roma@n,hele tak se předávkujeme spolu:D Protože těch peněz a nervů to snad neni možný,fakt sem totálně nas**tý. A to ti to jede alespoň 180.Du radši spát nebo ten komp už vzteky rozflákám:D Zdar hoši.

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Rom@n »

tomasriha píše:Hoši tak teď ste mě totálně nas**ali:) za těch 200km/h bych byl totálně vděčnej a nic neřešil, těch 180km/h sem z toho vytáh po dálnici z Prahy minulý říjen ale to sem neměl nohu nadoraz. A teď 150km/h to je docela trapné na golfa IV 1.6,fakt sem totálně na dně. Zítra jdou na kontrolu hadice a KAT a jestli to nebude něco z toho tak půjdu čekat na obchvat na kamion:) Pak teda dej vědět jak si dopad s tou oktávkou,to by mě taky docela zajímalo.Tenhle motor mě fakt deptá,ale totálně už cý rok co to auto mám, že já blbec sem si nekoupil nějaký TDičko bo i tu 1.8T. Ty 1.6 se mi opravdu zdaji nějaký na h**no,pardon že to tak musim říct ale sem z toho stejně na prášky jako Roma@n,hele tak se předávkujeme spolu:D Protože těch peněz a nervů to snad neni možný,fakt sem totálně nas**tý. A to ti to jede alespoň 180.Du radši spát nebo ten komp už vzteky rozflákám:D Zdar hoši.
:D 180 km/h mi to sice jede ale dřiv jsem to sešlápnul a byli tam zkoro hned teď to trvá dost dlouho, včera jsem auto pujčil 2 lidem jeden má fábii 1,2 44 kw a Druhý 47 kw nikdy ze silnějšim autem ani jeden nejeli a oba mi řekli že tomu autu něco chybí schodli se na tom že kdž zmáčknou plin že dlouho trvá než se něco začne dít a že ta fábie je živejší. Já si nemislím že by 1,6 SR byl blbej motor jen je prostě někde chyba kterou je nutno odstranit a hlavně ji najít. Teď jedu za kámošem do VW tak to proklepnem až se vrátim napíšu poznatky.
Obrázek

Uživatelský avatar
tomasriha
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.08.2008 14:20
Bydliště: Louny

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od tomasriha »

Tak na těch 150km/h to mám taky za chvilku,ale pak konečná :evil: Tak je jasně no ty fábie a zvlášť 1.2 sou takový živější,jezdim s ní v práci,ale zase ten golf líp táhne od vyšších otáček,ta fábie už ne,já mám tak pořádnej záběr od těch 3000-3500 pak to docela frčí,jenče to zkejsne na těch 150,jak říkáš musí se najít ta chyba,ale já už jí hledám skoro rok :? a docela mě to ždímá už. Dneska sem se chtěl juknout na ten KAT a u nás prší a garáž nemám. Ale tak já si taky nemyslim že ty 1.6 sou špatný motory,to sem řek ve vzteku teda napsal,jenže najít tu příčinu.Tak dej vědět jak si dopad,budu netrpělivě čekat.

Uživatelský avatar
rombo
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1947
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od rombo »

ja bych patral po ty vaze vzduchu.. me ji diagnostika taky neukazovala a po vymene za mirne jetou je to auto jak po chipu :D

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Rom@n »

Tak jsem přijel z vw servisu a zjištění nic moc Vag opět bez závad. Jediné co mi říkal servisák je že může být výfuk vyrezlí zevnitř a může být přicpaný takže se motor špatně vyplachuje. Takže zkusim vyčistit výfuk akorád přemýšlím jak? Jestli ho rozříznout a vyčistit nebo nějak zkusit rozříznout a pak zavařit? Nový se mi kupovat nechce. Jinak tu váhu by asi taky stálo zato vyzkoušet zkusím si ji někde pujčit protože kupovat se mi zatím nechce.
Obrázek

keatn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 22.06.2009 20:30

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od keatn »

tady jsou stranky kde mají vzduchovou hadici...
http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/au ... 00-06.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Rom@n »

Tak po dlouhém hledání jsem teď zjistil že když přidám plyn a stojím u motoru tak je slyšet jak něco přisaje vzduch jenže se mi vubec nepodařilo zjistit de. jde to jako odněkud za motorem ale fakt nevim.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jeremy31
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 27.01.2009 09:52
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Jeremy31 »

Chlapy tohle je fakt divný, zítra zkusim tu minihadičku zacpat aby zbylý plyny nešly zpátky do čistýho vzduchu. Ještě mě tak napadla taková kravina :D :D tak se nesmějte. Jak je hned po čelním sklem to lanko od plynu tak to zkuste poštelovat .... třeba se jen uvolnilo a když sešlápnete plyn tak to lanko netáhne ... tudíš ani motor netáhne. :) což?

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Rom@n »

S tím lankem se mi to moc nezdá i dkyž už bych se ničemu nedivil. Nevim jestli jsem s toho už tak blbej ale nepochopil jsem jakou hadičku máš na mysli?
Obrázek

Uživatelský avatar
Jeremy31
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 27.01.2009 09:52
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Jeremy31 »

Rom@n píše:S tím lankem se mi to moc nezdá i dkyž už bych se ničemu nedivil. Nevim jestli jsem s toho už tak blbej ale nepochopil jsem jakou hadičku máš na mysli?
hele je to to červeně označený. Jedná se o hadičku která by měla přivádět z motoru plyny zpátky do oběhu. Tak mi to bylo řečeno. Když jsem byl u známýho v servise tak když mi zjistil že v tý hadici mam díru tak jí zadělal izolepou pač novou zrovna němel a právě tuhle hadičku jsem při výměně tam našel zaslepenou ... takže ty plyny se do oběhu nevraceli a šli pryč. Ale já to zase zapojil a od tý doby to nebylo takový jako když jsem odjížděl od toho servisáka se zaslepenou ... kapiš? Možná to je tím, možná to je blbost ja nevim, zase na druhou stranu nechápu proč to tam z výroby je když to výkonu škodí ... nechápu to no ...

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Rom@n »

už to mu rozumim díky moc hned to vyzkouším až najdu tu díru :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Radim_23 »

Kucí jak je to plyn. lanko, tak je tam zarizeni (potenciometr) a ten udava hodnoty plynu pridas, uberes kapiš :mrgreen: ja ho mam spatnej plyn mam na nakejch 96% a je to poznat, mozna mate stejnej problem, hele stoji to par korun takze radim promerit a kdyz tak vymenit... muze to bejt jeden kamen urazu...
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
Jeremy31
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 27.01.2009 09:52
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Jeremy31 »

Radim_23 píše:Kucí jak je to plyn. lanko, tak je tam zarizeni (potenciometr) a ten udava hodnoty plynu pridas, uberes kapiš :mrgreen: ja ho mam spatnej plyn mam na nakejch 96% a je to poznat, mozna mate stejnej problem, hele stoji to par korun takze radim promerit a kdyz tak vymenit... muze to bejt jeden kamen urazu...

No dyt jsem to psal nahoře že jo ... ja na to před chvíli koukal a tam možná stačí poštelovat u toho lanka takovej ten závit či co to je ... ale musim odělat plast od motoru bo se tam špatně dostávám kombinačkama a rukou mi to moc nejde... dneska večer hodim info jak s hadičkou tak s tím lankem ... a kde ty myslíš že je ten potenciometr?

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Radim_23 »

Kdybych to vedel tak nerikam ze to netahne :mrgreen: neni to ten co mas hned nahore primo u lanka je tam jeste nakej nekde schovanej zatim jsem ho nenasel :x kdyby nekdo vedel kde ta potvora je at to rekne :mrgreen:
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
Jeremy31
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 27.01.2009 09:52
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Jeremy31 »

Radim_23 píše:Kdybych to vedel tak nerikam ze to netahne :mrgreen: neni to ten co mas hned nahore primo u lanka je tam jeste nakej nekde schovanej zatim jsem ho nenasel :x kdyby nekdo vedel kde ta potvora je at to rekne :mrgreen:
Aha :D dobře no tak ale za pokus si myslim že to stojí :) zkusim to taky zjistit

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“