kolísání otáček

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirgi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 22.06.2009 11:09
Bydliště: Liberec

kolísání otáček

Příspěvek od Jirgi »

Potřebuju help, když na studeno ráno natočim tak vše ok. ujedu 500 metrů a když přeřazuju tak mi vyskočej otáčky na 1500, a když potom zastavim tak to dělá pořád, nebo ne pořád ale dvakrát, třikrát si to přidá. Mám 1.6 SR najeto 146 000. Děkuji za rady a tipy, už jsem z toho bezmocnej... :(

Uživatelský avatar
Dallo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 09.05.2008 22:19
Bydliště: Ireland

Re: kolísání otáček

Příspěvek od Dallo »

Skus skontrolovat podtlakove hadice medzi klapkou a posilovacom...ci niesu prasknute a poskodene.
Mal som pripad ked mi otacky vybiehali kedykolvek na 1800..zistil som ze to reagovalo na to kedy som stlacil brzdovy pedal, alebo tocil volantom. Po kontrole hadic a vymene vsetko v poriadku. Ked som slapal na brzdu opakovane vyslo to az nad 2000..a pri plnom rajde..to zdochinalo.
Neviem ci to bude ono, ale za kontrolu nic nedas.

Uživatelský avatar
Jirgi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 22.06.2009 11:09
Bydliště: Liberec

Re: kolísání otáček

Příspěvek od Jirgi »

[quote="Dallo"]Skus skontrolovat podtlakove hadice medzi klapkou a posilovacom...ci niesu prasknute a poskodene.
Mal som pripad ked mi otacky vybiehali kedykolvek na 1800..zistil som ze to reagovalo na to kedy som stlacil brzdovy pedal, alebo tocil volantom. Po kontrole hadic a vymene vsetko v poriadku. Ked som slapal na brzdu opakovane vyslo to az nad 2000..a pri plnom rajde..to zdochinalo.
Neviem ci to bude ono, ale za kontrolu nic nedas.


to jsem konktroloval a vše ok, začlo mi to dělat po dání sportovního sáni, to jsem potom vyndal protože to netáhlo od spoda, je tam origo filtr box...

jarisps3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 06.12.2008 22:55
Bydliště: Praha / Prešov(SK)

Re: kolísání otáček

Příspěvek od jarisps3 »

Ja by som skúsil vyčistiť škrtiacu klapku a urobiť základne nastavenie.
Tým "sportovním sánim" sa to nastavenie mohlo rozhodiť.Mne to robilo
niečo podobné a pomohlo to.

sevzdenek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 11.08.2009 17:08

Re: kolísání otáček

Příspěvek od sevzdenek »

Jirgi píše:Potřebuju help, když na studeno ráno natočim tak vše ok. ujedu 500 metrů a když přeřazuju tak mi vyskočej otáčky na 1500, a když potom zastavim tak to dělá pořád, nebo ne pořád ale dvakrát, třikrát si to přidá. Mám 1.6 SR najeto 146 000. Děkuji za rady a tipy, už jsem z toho bezmocnej... :(
mel jsem neco podobneho,jak je vzduchova hadice tak ta mala harmonicka co vede ke vaze klapek ,,sehnal jsem druhou a parada

Uživatelský avatar
Murik golf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 11.08.2009 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: kolísání otáček

Příspěvek od Murik golf »

a nebo vaha vzduchu

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“