chip 96kw volba a cena

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
juraj_vranak
Pilot
Pilot
Příspěvky: 715
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: chip 96kw volba a cena

Příspěvek od juraj_vranak »

Souhlas s TDIFun, 96 na 128 pouze chipom ? sa mi nezda, skoc na vlacovou brzdu a uvidis , mozno budes sklamany :roll: ABC ? :lol: ty at delaj casopis pro kutily :lol: :lol: v Praze Mvolesko jedine, nebo taky vyborny je Chiptuner tiez je to borec a super pristup oba ! :wink:

Uživatelský avatar
jk4825
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 432
Registrován: 15.03.2009 21:03
Bydliště: Vysočina

Re: chip 96kw volba a cena

Příspěvek od jk4825 »

Já se možná zeptám trochu blbě a hloupě, ale co je na tom chipu tak drahýho :?: :idea:

:oops: :oops: :oops:
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

dibarbora
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 12.07.2009 23:39

Re: chip 96kw volba a cena

Příspěvek od dibarbora »

jk4825 píše:Já se možná zeptám trochu blbě a hloupě, ale co je na tom chipu tak drahýho :?: :idea:

:oops: :oops: :oops:
Na chipe stoji peniaze hlavne know how. Ked to niekto vie, neznamena, ze sa s tym narodil. Pokial sa dostane dotycny clovek na nejaku uroven tak to chce stovky hodin skusania, studovania a neustaleho sledovania vyvoja novych motorov, takze ten cas treba aj trochu zaplatit. Nejaku cast penazi zhltne aj HW vybavenie, pretoze vyrobcovia stale skusaju tuto cinnost znemoznit. Takze s novou generaciou motorov ide aj iny HW obvykle.

Uživatelský avatar
zachy325
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 08.10.2007 18:22
Bydliště: Svitavy
Kontaktovat uživatele:

Re: chip 96kw volba a cena

Příspěvek od zachy325 »

Ve Svitavach a okolí to ladí p.Moravec dela to jiz nekolik let a hraje si stim jako se svym!!super ceny,pristup!!96kw-130ps na 157ps presne zmereno na brzde!!jede to super kourivost skoro zadna fakt max spokojenost!!
A na bmw kdyby nekdo chtel tak v Litomysli kamos Tomas nma stranky http://www.bmwpower.cz" onclick="window.open(this.href);return false; chipuje od E30 po nové super ceny a pristup a hlavne tomu rozumi vi co a jak!!

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: chip 96kw volba a cena

Příspěvek od proche77 »

no157ps,nevim nevim.mělo by tam byt bezpečnych 120kw,na 96kw serii. to co pišeš mam na 81kw serii,z 764 a chipem.ale když ti to postači neni co řešit, :wink:

Uživatelský avatar
TDIfun
Závodník
Závodník
Příspěvky: 520
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni Morava

Re: chip 96kw volba a cena

Příspěvek od TDIfun »

Nevidim problem s vykonem 157 koni, proc se tady porad snazit prekonavat zbytecne nejakou pomyslnou hranicic a tlacit vykon motoru na nejakou vysokou az nesmyslnou hodnotu. Myslim, ze i narust 27 koni oproti serii je velmi pekne a pokud je i peknej prubeh tak je to daleko lepsi nez max a bat se kdy co klekne, o emisich ani nemluvim. Je treba uvazovat co zakaznik chce, a co pro nej udelam. Priveze a sveri mi svuj motor s tim ze odvedu dobrou praci a zakaznim nebude muset resit nejake dopady jako padle turbo atd. Takova ta pomyslna vykonova rezerva kdy neni vyhrocen hardwer na max je urcite lepsi a kdyz se nekdo na dalnici zapomene tak neni problem...
Neco je samozrejme jine pro nekoho kdo s tim vylozene zije a jezdi po srazech sprintit atd.

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: chip 96kw volba a cena

Příspěvek od TDI 4MOTION »

Tak ja mam chip od TDIfuna a to co pise mohu jen potvrdit.Skvela prace auto slape mam to cca 10mesicu a nemusel sem resit zadnou reklamacku nebo tak neco podobneho takze ja osobne bych klukum z moravskoslezskeho kraje doporucil zajed nebo kontaktovat TDIfuna a je otazka kde a za kolik vyresena :wink:
vé-šestka

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: chip 96kw volba a cena

Příspěvek od motorpower »

TDIfun píše:Nevidim problem s vykonem 157 koni, proc se tady porad snazit prekonavat zbytecne nejakou pomyslnou hranicic a tlacit vykon motoru na nejakou vysokou az nesmyslnou hodnotu. Myslim, ze i narust 27 koni oproti serii je velmi pekne a pokud je i peknej prubeh tak je to daleko lepsi nez max a bat se kdy co klekne, o emisich ani nemluvim. Je treba uvazovat co zakaznik chce, a co pro nej udelam. Priveze a sveri mi svuj motor s tim ze odvedu dobrou praci a zakaznim nebude muset resit nejake dopady jako padle turbo atd. Takova ta pomyslna vykonova rezerva kdy neni vyhrocen hardwer na max je urcite lepsi a kdyz se nekdo na dalnici zapomene tak neni problem...
Neco je samozrejme jine pro nekoho kdo s tim vylozene zije a jezdi po srazech sprintit atd.
Ne vždy s Funem souhlasím, ale s tímto 100%. Někdy méně znamená více. :)
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
juraj_vranak
Pilot
Pilot
Příspěvky: 715
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: chip 96kw volba a cena

Příspěvek od juraj_vranak »

Chipe, kuwa , asi mas zase praFdu :-) jak sem tu moji modrou B5 jebnul z 81 na 110 kw , mno krasne, ale do kdy ? pokud mne nenasrala Audina na Plzen. dalnici :lol: :lol: :lol: , jo, kdyz uz jste tady, myslim TDIFuna a Chiptunera, pristi roku jdu do B5,5 nebo do B6, otazka na Vas, co se da vymlatit z motoru: u B5,5 - 96kw a u B6 - 77kw, 103kw , premyslim jenom nad tema 3 motorama, na kolik kw se dostanu rozmunym Chipnutim ? popripadne jeste sprint trysky k 96kw, nevim jake trysky pasnou na B6, ale chci jenom to odladit chipem, popr. tryskama, jezdim hodne, takze asi opet jenom TDI motor, benzinak by mne sezral :-)takze mistri, prosim o Vasi vzacne rady :-) jááá čekáám, čekááám, tak čekej, počkej :lol: :lol: :roll: 8)

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: chip 96kw volba a cena

Příspěvek od motorpower »

Já osobně bych nepředbíhal, bude záležet na konkrétním kusu, v jakém bude stavu a kolik bude mít najeto.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: chip 96kw volba a cena

Příspěvek od proche77 »

TDIfun píše:Nevidim problem s vykonem 157 koni, proc se tady porad snazit prekonavat zbytecne nejakou pomyslnou hranicic a tlacit vykon motoru na nejakou vysokou az nesmyslnou hodnotu. Myslim, ze i narust 27 koni oproti serii je velmi pekne a pokud je i peknej prubeh tak je to daleko lepsi nez max a bat se kdy co klekne, o emisich ani nemluvim. Je treba uvazovat co zakaznik chce, a co pro nej udelam. Priveze a sveri mi svuj motor s tim ze odvedu dobrou praci a zakaznim nebude muset resit nejake dopady jako padle turbo atd. Takova ta pomyslna vykonova rezerva kdy neni vyhrocen hardwer na max je urcite lepsi a kdyz se nekdo na dalnici zapomene tak neni problem...
Neco je samozrejme jine pro nekoho kdo s tim vylozene zije a jezdi po srazech sprintit atd.
nevim jakou pomyslnou hranici tu mysliš,ale vše je to o financich do toho vloženych,nikdo to nikomu necpe,ale myslim si Zdeno,že na 130PS.v serii a 157PS, :roll: jsou o proti rezervě na komponentech slabe,to už bych radši zustal na serii a koupil si zmrzlinu.(všichni chceme max,i když to nelze)a mam najeto poctivych 430tkm PD!a 120kw.takže vše vždy zaleži na zakaznikovi,chiptuner se přizpusobi,autu a majiteli!!!Tys mi nedavno sam ukazoval graf,od Srby s Oktou a (jen chipem)na rotačce 150PS.to si myslim,že je nějaka hranice,kde brzy něco klekne :wink:

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: chip 96kw volba a cena

Příspěvek od motorpower »

chiptuner se přizpusobi,autu a majiteli!!!


To jsem nepsal :mrgreen:
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: chip 96kw volba a cena

Příspěvek od proche77 »

chiptuner píše:chiptuner se přizpusobi,autu a majiteli!!!


To jsem nepsal :mrgreen:
ja jen,když budu chtit max,tak mi ho tam šupneš,a když budu chtit minimum tak mi ho tam taky šupneš,a to vše za stejnou cenu, :wink: chapu to dobře?

Uživatelský avatar
huhu
Pilot
Pilot
Příspěvky: 752
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ivančice 733 311 764
Kontaktovat uživatele:

Re: chip 96kw volba a cena

Příspěvek od huhu »

proche77 píše:
chiptuner píše:chiptuner se přizpusobi,autu a majiteli!!!


To jsem nepsal :mrgreen:
ja jen,když budu chtit max,tak mi ho tam šupneš,a když budu chtit minimum tak mi ho tam taky šupneš,a to vše za stejnou cenu, :wink: chapu to dobře?
čeče ty jak si začel chodit pěšky tak tu helmu máš nějak vypitou :roll:

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: chip 96kw volba a cena

Příspěvek od motorpower »

Ne, pochopil jsi to špatně, zákazník chce v 90% maximum, ale já řeším motor a né to , že on chce. Spokojenost přijde s tím , že mu auto vydrží ...
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“