Akutní - rozměry pneu

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Softy píše:Takto to vizera, ale nieje to umyte, lebo tu stale prsi...

:wink: :wink: pěkný

Uživatelský avatar
xonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od xonik »

Softy píše:
xonik píše:Tak jsem si nakonec koupil nový repliky z A8, a 18tky :-) gumy 225/40 a no problem. Navíc k nim bude typovej list, takže i budoucí zápis do TP :-)
Kolko ta to cele stalo??
Jedno kolo 4200,- vč pokličky, znaku, šroubů, takový tý vyýtahovací věci, a čepiček no, žádná sláva, ale zas to je nový, nepoškrábaný, nebouchlý... Když jsem viděl ty kola v těch inzerátech a bazarech, tak cena o moc lepší ne, a hlavně ta kvalita. Na jaře ješte pořádný nový gumy možná, a nemá to chybu :-)
Objem ničím nenahradíš :-)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

xonik píše:
Softy píše: Kolko ta to cele stalo??
Jedno kolo 4200,- vč pokličky, znaku, šroubů, takový tý vyýtahovací věci, a čepiček no, žádná sláva, ale zas to je nový, nepoškrábaný, nebouchlý... Když jsem viděl ty kola v těch inzerátech a bazarech, tak cena o moc lepší ne, a hlavně ta kvalita. Na jaře ješte pořádný nový gumy možná, a nemá to chybu :-)

jo jo leze nám to pěkně do peněz, co ? :wink:

Uživatelský avatar
xonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od xonik »

DMS píše:
xonik píše: Jedno kolo 4200,- vč pokličky, znaku, šroubů, takový tý vyýtahovací věci, a čepiček no, žádná sláva, ale zas to je nový, nepoškrábaný, nebouchlý... Když jsem viděl ty kola v těch inzerátech a bazarech, tak cena o moc lepší ne, a hlavně ta kvalita. Na jaře ješte pořádný nový gumy možná, a nemá to chybu :-)

jo jo leze nám to pěkně do peněz, co ? :wink:
No jako blázen, ale zas kola dělaj auto :-) Bez nich je všechno ostatní nanic.
Objem ničím nenahradíš :-)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

xonik píše:
DMS píše:
jo jo leze nám to pěkně do peněz, co ? :wink:
No jako blázen, ale zas kola dělaj auto :-) Bez nich je všechno ostatní nanic.
přesně :wink:

Uživatelský avatar
Softy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Softy »

Ja som mal na aute uz kola 15" - 18" a tie 18-ky su zatial naj naj naj co som mal :)). Je to sice trochu tvrdsie, ale v porovnani s tymi 17" co som mal minuli rok skoro ziadny rozdiel.
VW Passat variant 3BG 1,9Tdi PD 130PS Tiptronic, Bejvávalo než mi ho UKRADLI :( :( :(
AUDI A6 avant 2,5 TDi 180PS Tiptronic
http://s11.bitefight.cz/c.php?uid=70420

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Softy píše:Ja som mal na aute uz kola 15" - 18" a tie 18-ky su zatial naj naj naj co som mal :)). Je to sice trochu tvrdsie, ale v porovnani s tymi 17" co som mal minuli rok skoro ziadny rozdiel.
tvrdší myslíš, že to při jízdě je víc cítit třeba bouchnutí o kámen ? Já mám zimní 15 " a letní 17 " a rozdíl v tom, že by to se 17" lépe sedělo jsem nepocítil... :cry:

Uživatelský avatar
Softy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Softy »

DMS píše:
Softy píše:Ja som mal na aute uz kola 15" - 18" a tie 18-ky su zatial naj naj naj co som mal :)). Je to sice trochu tvrdsie, ale v porovnani s tymi 17" co som mal minuli rok skoro ziadny rozdiel.
tvrdší myslíš, že to při jízdě je víc cítit třeba bouchnutí o kámen ? Já mám zimní 15 " a letní 17 " a rozdíl v tom, že by to se 17" lépe sedělo jsem nepocítil... :cry:
No o nieco tvrdsie oproti 15" to urcite je (pri prejazde nerovnostami), ale urcite to lepsie sedi na ceste v zatackach na 18" ako na 15" zimakach...
VW Passat variant 3BG 1,9Tdi PD 130PS Tiptronic, Bejvávalo než mi ho UKRADLI :( :( :(
AUDI A6 avant 2,5 TDi 180PS Tiptronic
http://s11.bitefight.cz/c.php?uid=70420

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Softy píše:
DMS píše: tvrdší myslíš, že to při jízdě je víc cítit třeba bouchnutí o kámen ? Já mám zimní 15 " a letní 17 " a rozdíl v tom, že by to se 17" lépe sedělo jsem nepocítil... :cry:
No o nieco tvrdsie oproti 15" to urcite je (pri prejazde nerovnostami), ale urcite to lepsie sedi na ceste v zatackach na 18" ako na 15" zimakach...
v zatáčkách jo, jinak to je stejný.

Uživatelský avatar
xonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od xonik »

18tky jsou ZŘETELNĚ tvrdší než 15tky, tak jsem to měl já, takže vím o čem mluvím. Musíš si samozřejmě dávat pozor na díry, ale tak jako i s patnáctkama jsem zrovna nebyl vymetač děr, ale když jí vemeš tak to teda sakra drcne no. Jinak jízdní vlastnosi o milion procent jinde, zatáčky asi nemusím asi zmiňovat, to jede jako po kolejích, a po rovinkách to má větší klid, je to tišší a celkově máš pocit že to auto máš víc pod kontrolou, na těch 15tkách to bylo jak domeček na kuřích nožkách...
Objem ničím nenahradíš :-)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

xonik píše:18tky jsou ZŘETELNĚ tvrdší než 15tky, tak jsem to měl já, takže vím o čem mluvím. Musíš si samozřejmě dávat pozor na díry, ale tak jako i s patnáctkama jsem zrovna nebyl vymetač děr, ale když jí vemeš tak to teda sakra drcne no. Jinak jízdní vlastnosi o milion procent jinde, zatáčky asi nemusím asi zmiňovat, to jede jako po kolejích, a po rovinkách to má větší klid, je to tišší a celkově máš pocit že to auto máš víc pod kontrolou, na těch 15tkách to bylo jak domeček na kuřích nožkách...
ty zatáčky jsou taky lepší, ale jen se mi zdá, že to mám i na těch 17 ctkách jak domeček na kuřích nožkách...občas :wink:

Uživatelský avatar
Softy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Softy »

DMS píše:
xonik píše:18tky jsou ZŘETELNĚ tvrdší než 15tky, tak jsem to měl já, takže vím o čem mluvím. Musíš si samozřejmě dávat pozor na díry, ale tak jako i s patnáctkama jsem zrovna nebyl vymetač děr, ale když jí vemeš tak to teda sakra drcne no. Jinak jízdní vlastnosi o milion procent jinde, zatáčky asi nemusím asi zmiňovat, to jede jako po kolejích, a po rovinkách to má větší klid, je to tišší a celkově mᚠpocit že to auto mᚠvíc pod kontrolou, na těch 15tkách to bylo jak domeček na kuřích nožkách...
ty zatáčky jsou taky lepší, ale jen se mi zdá, že to mám i na těch 17 ctkách jak domeček na kuřích nožkách...občas :wink:
Mozno to bude spatnymi tlmicmi aleto tak...
VW Passat variant 3BG 1,9Tdi PD 130PS Tiptronic, Bejvávalo než mi ho UKRADLI :( :( :(
AUDI A6 avant 2,5 TDi 180PS Tiptronic
http://s11.bitefight.cz/c.php?uid=70420

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Softy píše:
DMS píše: ty zatáčky jsou taky lepší, ale jen se mi zdá, že to mám i na těch 17 ctkách jak domeček na kuřích nožkách...občas :wink:
Mozno to bude spatnymi tlmicmi aleto tak...
tlumiče jsou měřený ok, spíš pérování moc houpe :?

Uživatelský avatar
xonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od xonik »

DMS píše:
xonik píše:18tky jsou ZŘETELNĚ tvrdší než 15tky, tak jsem to měl já, takže vím o čem mluvím. Musíš si samozřejmě dávat pozor na díry, ale tak jako i s patnáctkama jsem zrovna nebyl vymetač děr, ale když jí vemeš tak to teda sakra drcne no. Jinak jízdní vlastnosi o milion procent jinde, zatáčky asi nemusím asi zmiňovat, to jede jako po kolejích, a po rovinkách to má větší klid, je to tišší a celkově máš pocit že to auto máš víc pod kontrolou, na těch 15tkách to bylo jak domeček na kuřích nožkách...
ty zatáčky jsou taky lepší, ale jen se mi zdá, že to mám i na těch 17 ctkách jak domeček na kuřích nožkách...občas :wink:
Tak třeba gumy nejsou vhodný, jako já tyhle 225 na jaře vyhazuju a jdu min do 235, možná i víc, na ty 18 je tohle málo. A taky značka a kvalita gum je rozhodujicí... Jinak nevím čím by to bylo hele :-( Jo a taky ET!!! To můžeš mít 20tky, ale když to budeš mít zalezlý v podběhách, je to na nic. 35 a menší je nutnost.
Objem ničím nenahradíš :-)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

xonik píše:
DMS píše: ty zatáčky jsou taky lepší, ale jen se mi zdá, že to mám i na těch 17 ctkách jak domeček na kuřích nožkách...občas :wink:
Tak třeba gumy nejsou vhodný, jako já tyhle 225 na jaře vyhazuju a jdu min do 235, možná i víc, na ty 18 je tohle málo. A taky značka a kvalita gum je rozhodujicí... Jinak nevím čím by to bylo hele :-( Jo a taky ET!!! To můžeš mít 20tky, ale když to budeš mít zalezlý v podběhách, je to na nic. 35 a menší je nutnost.
no, ET mám 35 a gumy Continental SportContact 2 najeto asi 8000 km. Na našich silnicích bych se do 18" bál jít... :? Já jsem asi moc velký puntičkář :wink:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“