DVD - Galerie panasonicu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: DVD - Galerie panasonicu

Příspěvek od sweet.cabrio »

vwgangsta píše:tak já se o rádio zrovna moc nebojím, mám na autě nejtmavší folie ještě k tomu bezpečnostní, takže tam není vidět, k tomu zavařený zámky a kdo se bude chtít dostat do auta tak jedině rozbitím skla což přez bezpečností folii trvá nějakou tu dobu mezitím začně houkat alarm a málo kterej čorka by si na to troufnul.
Nakolik přijodu ty bezpečnostní folie?? jsem o tom slyšel že je to dobrý dák nas auto na ty krádeže mi to říkal známej neco o tom .. a jakej máš alarm?já jeste nemám žádnej a koukám po ruzných a furt nevím do kterého jít ...

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: DVD - Galerie panasonicu

Příspěvek od vtuni »

Michalyx píše:to je dost nafigu ale zas ked to mas poskrutkovane zo vsetkych stran ti to asi neukradnu..max rozmlatia ked uz to nemozu ukradnut..ale videl som niekde nejaku prisavku v tvare nejakeho shitneho 2din radia :lol:
edit http://www.autobazar.eu/sk/odnimatelny- ... 84241.html" onclick="window.open(this.href);return false;
njn..ale kup si panel na přísavku kterej tě stojí 20% ceny rádia... :mrgreen: s tím že každej druhej zloděj není blbej a bude tenhle panel znát...
to je jako když máš klasiku rádio a panel si nechávaš ve dveřích, pod sedačkou nebo v kastlíku....
zloděj ti tam vleze i když nevidí panel...čorne radio a v 50% případů ten panel najde někde v autě... :roll:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DVD - Galerie panasonicu

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Já taky mam :-) Potáhl jsem si i ten rámeček hliníkem a nevypadá to zle.. Sice jsem to lehce poretušoval v rohách, ale časem to snad udělám i v reálu.. Už tušim jak na to. Takhle je tam patrná čárka, kde se plechy dělej.. (ne na fotce)
Přílohy
240420092943a_resize.jpg
260220092497_resize.jpg

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: DVD - Galerie panasonicu

Příspěvek od Michalyx »

vtuni píše:
Michalyx píše:to je dost nafigu ale zas ked to mas poskrutkovane zo vsetkych stran ti to asi neukradnu..max rozmlatia ked uz to nemozu ukradnut..ale videl som niekde nejaku prisavku v tvare nejakeho shitneho 2din radia :lol:
edit http://www.autobazar.eu/sk/odnimatelny- ... 84241.html" onclick="window.open(this.href);return false;
njn..ale kup si panel na přísavku kterej tě stojí 20% ceny rádia... :mrgreen: s tím že každej druhej zloděj není blbej a bude tenhle panel znát...
to je jako když máš klasiku rádio a panel si nechávaš ve dveřích, pod sedačkou nebo v kastlíku....
zloděj ti tam vleze i když nevidí panel...čorne radio a v 50% případů ten panel najde někde v autě... :roll:
ved to podla mna je to kojotina za take peniaze podla mna to ma hodnotu tak max 2 kila :D ..ja by som chcel ist do 1 din len to uz tak pekne neukaze ale snad to nebude tak lakat..inak keby som zlodej a sa ti uz vlamem do auta neberiem len dvd ale aj ine veci najmä tie kozene a hlinikove :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: DVD - Galerie panasonicu

Příspěvek od zdenda.88 »

sweet.cabrio píše:Nakolik přijodu ty bezpečnostní folie?? jsem o tom slyšel že je to dobrý dák nas auto na ty krádeže mi to říkal známej neco o tom .. a jakej máš alarm?já jeste nemám žádnej a koukám po ruzných a furt nevím do kterého jít ...
alarm mám magicar s pagerem a folie kolem 5tis

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: DVD - Galerie panasonicu

Příspěvek od zdenda.88 »

Cyp_the_trestacz píše:Já taky mam :-) Potáhl jsem si i ten rámeček hliníkem a nevypadá to zle.. Sice jsem to lehce poretušoval v rohách, ale časem to snad udělám i v reálu.. Už tušim jak na to. Takhle je tam patrná čárka, kde se plechy dělej.. (ne na fotce)
tak to vypadá hodně dobře 8O

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: DVD - Galerie panasonicu

Příspěvek od sweet.cabrio »

Hele panasonic delá i normal autoradia s tou mini DVD obrazovkou :?:

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: DVD - Galerie panasonicu

Příspěvek od VWMysak »

vtuni píše:to pokud vím nemá snad žádný 2DIN (snad až na 1 který si nepamatuju - myslím že nějakej no name..s odnímatelným panelem jsem viděl....)
Tak třeba JVC má odnímatelný panel. :wink:
Přílohy
92c3a4071510a8db57151e47d92a6ded.jpg
2a7b9c488b49a0efd41fe634c265bcce.jpg
b9516ce287b379439e0ad5d785344283.jpg
6304b1fff43a8a4b5fbd5d9bb0fb0370.jpg
00ef774055e08aefeca7241668820991.jpg
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: DVD - Galerie panasonicu

Příspěvek od sweet.cabrio »

od toho JVC se mi líbí autorádia a kor DVD ale je to cena hrozná :roll:

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: DVD - Galerie panasonicu

Příspěvek od sweet.cabrio »

http://www.panasonic-shop.cz/panasonic/ ... 16181.html" onclick="window.open(this.href);return false; :mrgreen: potřebuju prachy tohle chci :-D

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: DVD - Galerie panasonicu

Příspěvek od Michalyx »

sweet.cabrio píše:http://www.panasonic-shop.cz/panasonic/ ... 16181.html :mrgreen: potřebuju prachy tohle chci :-D
vtuni ti poradi jak sa vyrabaju :D :D :D :D

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: DVD - Galerie panasonicu

Příspěvek od sweet.cabrio »

mít prachy tak je už muj ... ale je to težký snima :(

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: DVD - Galerie panasonicu

Příspěvek od vtuni »

si ho vem na splátky za 600 měsíčně ne..?? :wink: :mrgreen: za ty peníze není co řešit...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: DVD - Galerie panasonicu

Příspěvek od sweet.cabrio »

vtuni píše:si ho vem na splátky za 600 měsíčně ne..?? :wink: :mrgreen: za ty peníze není co řešit...
No počkej to me nenapadlo :mrgreen: :mrgreen: No to bych mohll :lol: :lol:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: DVD - Galerie panasonicu

Příspěvek od vtuni »

používej hlavu taky k něčemu jinýmu než příjmu alkoholických tekutin :roll:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“