poradte mi pls s benzin motorem

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
kipo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 603
Registrován: 16.04.2009 21:30
Bydliště: SloVWensko-NO---Ostrava

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od kipo »

Niekedy ani ja neviužijem tých 150 koni,a nie to ešte 190. Tak zvuk u V6 je naozaj krásny,neda sa to porovnať s 4 valcovým tdi,ale na zvuk W8 to nemá,to je už pecka.
Moj passat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123255" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
fery.bee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 401
Registrován: 07.09.2008 13:42
Bydliště: Zlínsko

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od fery.bee »

JJ W8 to už je jiný baryton. Až doplatím Pašíka nebo ho prodám, tak jdu do Audi S6 Avant. Mít pod pravou nohou 340 koní už bude asi jiný pocit. A ten zvuk, hlavně ten zvuk.

Uživatelský avatar
Meatfly
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 01.10.2007 09:56

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od Meatfly »

Joda píše:J 2.3 bych nebral mám špatný zkušenosti co jsme na tom dělali na dílně a 2,8 je taky nesmrtelnej motor, vydrží toho vážně hodně, ale má to dvě hlavy když se něco pokazí máš to krát 2 na ceně opravy. Drobný závady jsou jasný.
Copa máš proti 2,3? Já jsem s ním spokojený...

Joda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 08.08.2009 10:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od Joda »

Já věděl, že se tě to dotkne. Promiň. Ale dělat cokoli na tomhle motoru je za odměnu.
Passat B5.5 HIGHLINE 1.9TDI 96kW r.2005

Joda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 08.08.2009 10:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od Joda »

fery.bee píše:JJ W8 to už je jiný baryton. Až doplatím Pašíka nebo ho prodám, tak jdu do Audi S6 Avant. Mít pod pravou nohou 340 koní už bude asi jiný pocit. A ten zvuk, hlavně ten zvuk.
Jestli můžu doporučit, pozor na S6 protože tam dochází ke klepání od válců a to po asi 10 000km a je to kvůli zbroušené stěně válce od pístu. Projevuje se to klapáním. Už jsem měnili 5 motoru z tohohle důvodu na nové S6, zato na nové RS6 ještě žádný. Tu ti zatím doporučim.
Passat B5.5 HIGHLINE 1.9TDI 96kW r.2005

Uživatelský avatar
fery.bee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 401
Registrován: 07.09.2008 13:42
Bydliště: Zlínsko

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od fery.bee »

Samozřejmě že bych raději bral RS6, ale to je cenově upně někde jinde. :cry:

Uživatelský avatar
fery.bee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 401
Registrován: 07.09.2008 13:42
Bydliště: Zlínsko

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od fery.bee »

Bavíme se o V8? V10 už je úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúplně mimo mně.

Joda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 08.08.2009 10:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od Joda »

Aha já myslel V10, V8 je dobrej motor. Audina teď chrlí pěkný agregáty. Třeba ta Q7 V12 TDI to je macíček. Zvuk to má ve volnoběhu jako fréza a v záběru neuvěřitelných 1000Nm krouťák. No jo no dost snění, zpátky na stromy.
Passat B5.5 HIGHLINE 1.9TDI 96kW r.2005

Uživatelský avatar
fery.bee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 401
Registrován: 07.09.2008 13:42
Bydliště: Zlínsko

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od fery.bee »

S těma 1000Nm krouťáku by se dalo orat i na volnoběh. :D

Sansta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 09.06.2009 20:31

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od Sansta »

Prestane se hadat :) myslim si, ze jezdit z 2,8 benzinem za 10-12 litru je naprosto ok pokud netravite v meste. Nevim jak jezdi s tou audi ,ale kamos na audi a4 3,0 benzin r.2003 a jezdi za 12 ve meste a ze by se tomu bal nalozit to si nemyslim, ale je jasny, ze kdyz clovek tomu zacne davat tak je na 15 jak nic, ale to mi je fuk tedka... chtel jsem se zeptat, jestli je fakt mozny, ze se da koupit ta 2,8 i ta 1,8T v docela peknym stavu za cenu 70tis + -, me se to zda neuveritelny levny, ze je to naky podezrely na to aby to auto vydrzelo... tady jen naky odkazy na kouknuti :)
http://tipcar.cz/volkswagen/volkswagen- ... 70188.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tipcar.cz/volkswagen/volkswagen- ... 37284.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tipcar.cz/volkswagen/volkswagen- ... 32320.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tipcar.cz/volkswagen/volkswagen- ... 35074.html" onclick="window.open(this.href);return false;

nebo to proste tak je, ze staci par tisic a mate dost kruty auto :D

Uživatelský avatar
Kajosek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 12.08.2009 15:08
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od Kajosek »

za rok bych chtěl taky pašíka ... ale nemám tucha jaký motor ... malá spotřeba, optimální výkon ... velká výdrž :-)

Uživatelský avatar
fery.bee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 401
Registrován: 07.09.2008 13:42
Bydliště: Zlínsko

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od fery.bee »

Kajosek píše:za rok bych chtěl taky pašíka ... ale nemám tucha jaký motor ... malá spotřeba, optimální výkon ... velká výdrž :-)
Když trochu slevíš z nároků co se týká spotřeby, tak 2,8 V6. :)

Uživatelský avatar
Kajosek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 12.08.2009 15:08
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od Kajosek »

fery.bee píše:
Kajosek píše:za rok bych chtěl taky pašíka ... ale nemám tucha jaký motor ... malá spotřeba, optimální výkon ... velká výdrž :-)
Když trochu slevíš z nároků co se týká spotřeby, tak 2,8 V6. :)
neslevím :oops: každý den jezdím pár kilometrů do práce .. a se spotřebou 12l bych raději chodil pěšky :|
The World Is Mine ⎝⏠⏝⏠⎠
http://www.StreetRiders.cz

Joda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 08.08.2009 10:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od Joda »

Kajosek píše:
fery.bee píše: Když trochu slevíš z nároků co se týká spotřeby, tak 2,8 V6. :)
neslevím :oops: každý den jezdím pár kilometrů do práce .. a se spotřebou 12l bych raději chodil pěšky :|
Tak si kup starou 81kW 1,9TDI s rotačním vstřikovacím čerpadlem. To jezdí za 4-5l. a motor je nesmrtelnej.
Passat B5.5 HIGHLINE 1.9TDI 96kW r.2005

Sansta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 09.06.2009 20:31

Re: poradte mi pls s benzin motorem

Příspěvek od Sansta »

takze vsichni radi 1,8T nebo 2,8 .. a jak koukam tak na netu tech 2,8 je jak nasrano a za tak nesmyslny maly ceny s nabitou vybavou, ze to je pekny... tech 1,8T tam moc neni a kdyz uz stoji za to tak drazsi... Tak doufam, ze to je jen kvuli tomu, ze se lidi boji spotreba a ne ze to je nic moc :D protoze kdyz si usetrim na koupim 20tis proti 1,8, tak kdyz to dam do benzinu, tak nez to projezdim tak to je az az ... :) sice povinny je 2x drazsi, ale jelikoz mi to dela kamos s 50% proc slevou a nekdy i vic, tak to nejak nemusim nastesti resit

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“