Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

POUZE nabídka Volkswagen dílů. - sponzoruje www.spravauto.cz - kompletní autoservis

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6, pepino, pajice

Pravidla fóra
Tato sekce slouží pouze pro vkládání inzerátů obsahující díly a doplňky značky Volkswagen. Veškerá inzerce je zdarma. Zvýhodnit pozici inzerátu je možné odesláním Premium SMS.
Pravidla inzerce zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=83293" onclick="window.open(this.href);return false; Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět
ALEX-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rychvwald
Kontaktovat uživatele:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od ALEX-TDI »

Tak se taky přidávám ke kladnému hodnocení přípravku. Sice jsem neměl kola moc spinavá, ale výsledek je znát...Nejlepší na tom je, že se opravdu nemusí použít žádná houba a špína krásně sze i z míst, kde se dá špatně dostat při ručním mytí. A opravdu, když nejsou kola moc špinavá, jako v mém případě, tak KRÁSNĚ prokouknou...

Za mě 1 :D
Přílohy
Před aplikací přípravku.JPG
Během aplikace.JPG
Výsledek....JPG

kelly01
Profík
Profík
Příspěvky: 973
Registrován: 12.01.2008 21:08
Bydliště: Přerov

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od kelly01 »

Tak jsem to taky vyzkoušel :D
Sice jsem musel na 2x a použít i houbičku,ale jinak spokojenost,ty moje starý kola sem ani dávat na fotce nebudu :oops:
Na první umytí padlo 1/4 litru,ovšem předpokládám že při udržování už bude spotřeba výrazně nižší :D

Pak jsem to zkusil i na kole,tam ovšem je třeba si uvědomit,že lak není to co na autě(ani na 30tisícovým Schwinnu :roll: ),a zanechá to na něm mapy(jdou rozleštit),to samé na teflonovaném či jakém to mám,povrchu kluzáků...

Ovšem co je třeba vyzdvihnout je úroveň jednání a řešení drobných problémů(u nás zmatek s dvojitou platbou) ze strany prodejce,to je jednoznačně za 1*! :wink:

A negativum? Avízovaná houbička v ceně 30haléřů nebyla přiložena :mrgreen:

Matezzzz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 31.10.2008 23:49

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od Matezzzz »

Zdravím, sem rád že i poctiví lidé se najdou ale k věci: V práci používáme podobný přípravek a můžu doporučit i na mytí motorů, postříkat, nechat působit a umejt vapkou, na hliníku to pěkně začne šumět a sežere to všechnu špínu, akorát časem ten neošetřenej hliník udělá takovou lišku(nic co by na pohled bylo vidět), existuje na to po umytí nějaký připravek ale ten v práci nevedem. Čistil sem si hliníkový sání z TDI, z půlky zanesený mazutem a samozřejmě ničím se dovnitř pořádně nedostanete aby se to dalo oškrabat, tak sem přípravek nalil do kýble, naředil vodou a přes noc ponořil sání, ráno sem ho vytáhl jak nové.

Uživatelský avatar
Zevl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousícek od Praglu

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od Zevl »

Asi na to neco bude......1
Přílohy
130820091540.jpg
130820091541.jpg
130820091542.jpg
130820091543.jpg
_________________

Uživatelský avatar
VW.R32
Řidič
Řidič
Příspěvky: 148
Registrován: 07.12.2007 15:06
Bydliště: WEST city

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od VW.R32 »

Takže musim se přidat super věc!!!! :D 1*

Uživatelský avatar
peco1111
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 23.01.2008 14:21
Bydliště: Prostějov, Praha

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od peco1111 »

A máte někdo zkušenost, jak to dostat z leštěného límce? Trochu na něj káplo a jsou tam po tom nepěkné tečky :?
Jinak je to opravdu velmi funkční věc :wink:

Uživatelský avatar
Killer2142
Závodník
Závodník
Příspěvky: 517
Registrován: 17.03.2009 15:44
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od Killer2142 »

Tak jsem taky vyzkoušel a tak nějak jsem se na to vykašlal a rovnou nastříkal na leštěná límec a nic to neudělalo, tak nevím. Normálně to smylo bordel, nikde žádný mapy ani tečky. Možná není leštěný límec jako leštěný límec :-)

Uživatelský avatar
ZED-ZED
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 07.09.2009 12:21
Bydliště: Skoro Praha
Kontaktovat uživatele:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od ZED-ZED »

johny-seat píše:Chtěl bych se zeptat jestli to má něco společnýho s kyselinou solnou. Já jí používám na kola už tři roky a chtěl bych něco co tolik nečpí, protože to je fakt smrad.
myslím že je to CARLAN... nebo něco podobného.. meju tím motory a dokonce i doma mozajku ve sprcháči.. 5l stojí asi +-300,-

Uživatelský avatar
hopa26
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 20.05.2009 18:57
Bydliště: Pardubice a okolí

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od hopa26 »

Musím opravit člena ZED ZED-přípravek se nejmenuje CARLAN ale AluClear a jsem si jistý,že ho v oficiální distribuční síti nesežene..........
Tím netvrdím,že jeho přípravek nefunguje.......

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od kanec.h »

peco1111 píše:A máte někdo zkušenost, jak to dostat z leštěného límce? Trochu na něj káplo a jsou tam po tom nepěkné tečky :?
Jinak je to opravdu velmi funkční věc :wink:
mam tenhle přípravek tež a každému doporučuji :wink: doma jsem s tim trochu laboroval a kaplo mi to na nerez dřez :roll: a je tam pěknej flek nejde to dolu ani pískem,takže mladá měla radost :lol: .jinak tenhle přípravek je hooodně podobný co používa kamarad na betonarce když umývají MIXI od prachu a betonu čpí to uplně stejně ,čirý to je taky jen jinak koncetrovaný je to nějaka kyselina ale ted si nevzpomenu jak se tomu nadává :roll: již jsem to aplikoval na kola s velkým strachem a působí to uplně stejně :!:
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od patper »

ZED-ZED píše:
johny-seat píše:Chtěl bych se zeptat jestli to má něco společnýho s kyselinou solnou. Já jí používám na kola už tři roky a chtěl bych něco co tolik nečpí, protože to je fakt smrad.
myslím že je to CARLAN... nebo něco podobného.. meju tím motory a dokonce i doma mozajku ve sprcháči.. 5l stojí asi +-300,-

Carlan - je uuuuuuplne neco jineho :!: Ten je neco jako Arva,jen ucinejsi :idea: :wink:

Uživatelský avatar
passatG60
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 22.12.2007 17:31
Bydliště: Praha 6

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od passatG60 »

je to mazec sice sem musel pouzit houbicku ale ty kola snad nikdo nikdy nemyl :mrgreen:
funguje skvele :wink:
Přílohy
pred
pred
po naneseni
po naneseni
po umyti
po umyti
25082009(004).jpg
passat variantB3 G60synchro/audi80 2.3cabrio

Uživatelský avatar
X-TUNE
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BANSKA BYSTRICA

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od X-TUNE »

nieco podobne je aj supermafrasol od vyrobcu mafra http://www.mafrapoint.sk/?l1=pripravky- ... -detergent" onclick="window.open(this.href);return false; ja ho uz pouzivam dlhsie a tiez max.spokojnost, na kolesa, motory ....pouzivaju ho aj v aaa auto na SR a CR

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od patper »

Tak jeste pridam....
Jelikoz se blizi prezouvani botek,tak jsem nasel sve asi 7let zasle poklice [myte jen kostatkem],protoze to nicim stejne dolu neslo :|
Moc jsem tedy ani nedoufal,ze to pujde - ale po nastrikani a pouziti houbicky [jinac by to nepustilo] to zacalo byt jako nove,tak jsem to blejsknul :idea:

Nema to chybu :!: :wink:
Přílohy
DSC02855_změna velikosti.JPG
DSC02856_změna velikosti.JPG
DSC02853_změna velikosti.JPG
DSC02857_změna velikosti.JPG

Uživatelský avatar
BlooW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 31.05.2009 22:29
Bydliště: Severní moravwa
Kontaktovat uživatele:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od BlooW »

Takže dneska mi přišel přípravek poštou.To co vidíte v příloze jste asi dlouho neviděli zaschlá a doslova snad "připeklá" rez z kotoučů na disku kola.Ničím jsem to nemohl oddělat.Je pravda že jsem kolo nastříkal asi 3x a jemným kartáčem čistil ale šlo to dolů jako nikdy ! doslova kusy rzi se odchlipovali od disku.Nemluvím o ostatních kolech ty byli v pohodě a skvěle umyty od všech nečistot....DOPORUČUJI
Přílohy
SNC00063.jpg
SNC00066.jpg

Odpovědět

Zpět na „Náhradní díly a doplňky“