Akutní - rozměry pneu

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
xonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od xonik »

DMS píše:
xonik píše: Tak třeba gumy nejsou vhodný, jako já tyhle 225 na jaře vyhazuju a jdu min do 235, možná i víc, na ty 18 je tohle málo. A taky značka a kvalita gum je rozhodujicí... Jinak nevím čím by to bylo hele :-( Jo a taky ET!!! To můžeš mít 20tky, ale když to budeš mít zalezlý v podběhách, je to na nic. 35 a menší je nutnost.
no, ET mám 35 a gumy Continental SportContact 2 najeto asi 8000 km. Na našich silnicích bych se do 18" bál jít... :? Já jsem asi moc velký puntičkář :wink:
Tak tyhle gumy ti můžu jedině schválit :-) Continental jsou nejlepší na trhu. Ale jako 18tek se neboj, já je tam dal z 15tek, jezdím po Praze kde to je taky samej kanál nebo díra, a nevidím v tom problém.
Objem ničím nenahradíš :-)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

xonik píše:
DMS píše: no, ET mám 35 a gumy Continental SportContact 2 najeto asi 8000 km. Na našich silnicích bych se do 18" bál jít... :? Já jsem asi moc velký puntičkář :wink:
Tak tyhle gumy ti můžu jedině schválit :-) Continental jsou nejlepší na trhu. Ale jako 18tek se neboj, já je tam dal z 15tek, jezdím po Praze kde to je taky samej kanál nebo díra, a nevidím v tom problém.
a nemáš odřený hliníkáče ? Ani trochu ?

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“